Jump to content

Animal Cuts - opinie, efekty i analiza


Animal Cuts opinie i efekty  

11 members have voted

 1. 1. Jak oceniasz suplement ?

  • Znakomity
   2
  • Dobry
   3
  • Przeciętny
   22
  • Słaby
   74
 2. 2. Ocena działania

  • Pobudzenie
   21
  • Hamowanie apetytu
   3
  • Redukcja tłuszczu
   6
  • Brak efektów
   72


Rekomendowana wypowiedź

Universal Animal Cuts

Jest to niezwykle popularny spalacz tłuszczu, który swoją pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim długiemu stażu, gdyż pierwsze wersje tego produktu pojawiły się już kilkanaście lat temu. W czasach gdy dostęp do suplementów był znacznie trudniejszy niż obecnie, a wybór zawężony to właśnie Animal Cuts królował wśród reduktorów tkanki tłuszczowej, a o Jego efektywności do tej pory można usłyszeć legendy. 

Animal Cuts - opinie, efekty i analiza
 
Obecnie Animal Cuts zawiera 42 pakiety, a w każdym z nich znajdziemy 8 kapsułek zawierających składniki podzielone na poszczególne mieszanki. Każda z nich ma określone zadania - od wzrostu energii poprzez podniesioną termogenezę, aż do hamowania nadmiernego apetytu. Zdecydowana większość składu to roślinne ekstrakty bądź sproszkowane susze popularnych w suplementach roślin. Skuteczność wielu z nich jest mocno kontrowersyjna, jednak Animal Cuts ciągle cieszy się sporą popularnością. Warto jednak pamiętać, że formuła tego produktu została przez ostatnie lata wielokrotnie zmieniana.

Animal Cuts - skutki uboczne

Patrząc na skład produktu w większości znajdziemy ekstrakty roślinne, jednak wielokrotnie mogliśmy spotykać się z negatywnymi opiniami na temat samopoczucia po przyjęciu Animal Cuts. Charakterystyczne skutki uboczne na które zwracają uwagę użytkownicy to przede wszystkim kołatanie serce, bóle głowy i odruchy wymiotne. Te ostatnie możemy wytłumaczyć przyjęciem zbyt dużej dawki roślinnych związków, co nie zawsze jest dobrze tolerowane przez układ pokarmowy. Pozostałe objawy są charakterystyczne dla nadmiaru stymulantów, jednak w przypadku Animal Cuts zalecamy ostrożność, gdyż jak to bywa w przypadku marki stosującej niegdyś prohormony w swoich produktach - nie możemy mieć całkowitej pewności czy faktyczny skład pokrywa się z etykietą. Ponadto przeciwwskazania to oczywiście alergia na poszczególne składnik bądź choroby powiązane z układem krążenia.

Animal Cuts - dawkowanie

Producent zaleca przyjmowanie 2 pakietów dziennie, jeden codziennie rano oraz drugi przed treningiem lub przed dowolnym posiłkiem z zachowaniem minimum 6 godzinnej przerwy. W ten sposób jedno opakowanie wystarczy nam na około 3 tygodnie suplementacji, a więc nie należy do najbardziej wydajnych. Dla niektórych osób problematyczna może być również kwestia połykania aż 16 kapsułek dziennie. Poprzez zastosowanie pakietów różnych kapsułek niemożliwe staje się również podzielenie dawki na pół, gdyż części ze składników nie dostarczylibyśmy wcale. Jest to niewątpliwie wada i spore ograniczenie np. dla osób początkujących, które preferowałby rozpoczęcie dawkowania od mniejszej porcji. Po zakończeniu suplementacji należy zrobić kilkutygodniową przerwę, a także nie łączyć z innymi źródłami kofeiny.

Spalacz Animal Cuts - cena

Cena produktu jest wygórowana i wynosi w zależności od źródła zakupu od 140 do 180 zł. I choć wydaje się, że sporo spalaczy z wyższej półki kosztuje więcej, to jednak biorąc pod uwagę jakość składników Animal Cuts, bardzo niski stopień standaryzacji na substancje czynne oraz 3 tygodniowy okres suplementacji - wypada bardzo niekorzystnie. Ponadto warto wiedzieć, że porcja składników czynnych w każdej saszetce jest niższa niż 1 kapsułka w większości spalaczy z wysokiej półki. Wysoka cena podyktowana jest zapewne bardzo dużą popularnością marki oraz swego rodzaju renomom, wynikającą przede wszystkim z długiego stażu na rynku - czy jest to warte takiej kwoty? Cóż, decyzje musimy podjąć sami.

Universal Animal Cuts - okiem eksperta

Mocne działanie pobudzające poprzednich wersji oraz wieloletnia obecność na rynku sprawiły, że wiele osób, szczególnie z dłuższym już stażem postrzega Animal Cuts jako mocny i skuteczny spalacz. Tym czasem rynek suplementów się rozwija bardzo dynamicznie, a Animal Cuts niestety cofa się w porównaniu do poprzednich wersji. W efekcie za kwotę jaką żąda producent możemy kupić o wiele skuteczniejszy spalacz niemal w każdym zakresie działania. Sam wpływ Animal Cuts na redukcje tkanki tłuszczowej jest raczej symboliczny i obecnie zbliżył się do poziomu wielu budżetowych spalaczy. Czy są zatem plusy zakupu Animal Cuts ? Może tylko jeden. Mamy okazje dołączyć do grona użytkowników legendarnych już produktów Universal, które kiedyś były wyznacznikiem jakości, jednak dziś bliżej im do przeciętności. Pod względem redukcji tłuszczu Animal Cuts jest niestety produktem mało wartościowym.

Link to comment
Share on other sites

 • 11 months later...
 • 2 weeks later...
 • 3 weeks later...
 • 1 year later...
 • 3 months later...
 • 3 weeks later...
 • 1 month later...

Osobiście nie stosowałem, ale jak widzę cały woreczek do łykania to od razu mnie odrzuca.
A wnioskując po opisie, który negatywnie naznacza ECA i pochodne lub wchodzące w zestaw tej kombinacji które są "tylko termogenikami" - a sami mają w składzie kofeinę, guaranę, ekstrakty z kawy... :ph34r:
Co ciekawe sami zaznaczają, że jednak na większość osób ECA działa "ale może na ciebie drogi konsumencie nie zadziałać przecież, to lepiej kup nasz zwierzęcy zestaw :D.
Dodatkowo w opisie wskazują, że może to być problem wody podskórnej gdzie to właśnie kofeina jest jednym z lepszych diuretyków.
7kg fatu na miesiąc :rolleyes:
Myślę, że dobrze wpisuje się w kategorię "wspaniałego suplementu/fat burnera na wszystko co złe".

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...
 • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...