Jump to content

RedHead

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RedHead last won the day on June 6 2017

RedHead had the most liked content!

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

439 profile views
 1. Przyjmuje się to lepiej niż większość spalaczy - nie mdli na pusty żołądek, nie ma sensacji w toalecie, nie pobudza nadmiernie - nie trzepie, pot się nasila, ale się nie leje. Tyle na początek. Zrobiłam pomiary na początku przyjmowania Ground ZERO z Cannibal Claw - fat 14,9% czyli 6,6 kg - dam znać za miesiąc.
 2. Szczerze polecam, spala i hamuje łaknienie, nie pobudza. Brałam z Stimerex Hardcore - polecam, choć połączenie daje uderzenia zimna.
 3. Lepiej brać to niż apteczne calominale i tym podobne. Byle odpowiedni wcześnie przed "grzeszkiem". Na redukcji może pomóc, mnie pomagał.
 4. Nie polecam osobom zaawansowanym, dla mnie bardzo przeciętny spalacz. Bez pobudzenia, bez większego spalania, a ilość plastiku do połknięcia przesadna.
 5. 35 45 155 5 16-20 Clenbuterol (dawno temu) OxyEFX, RedLine, Canibal Inferno Amped, Yelow Bullet Xtreme, Target A2+HI TECH Stimerex Hardcore itd. Teraz będzie Liporedux do smarowania i Ground Zero z Chaos & Pain Cannibal Claw Nie mam przeciwwskazań najczęściej: 10 min cardio przed, potem siłowy, potem 30 minut cardio, tak do 2,5 godziny całość.Trenuje 3 dni, 1 przerwy i 3 dni trenujeStaż treningowy: 7 lat Chcę zejść z tłuszczu na poziomie ok 17%, ale mięśni nie widać. Ciągle gonię żeby zdarzyć zjeść, żeby zdarzyć łyknąć tabsy . Jak Wy to robici
 6. Dobry, mam wielką prośbę - własnie dostałam Ground Zero z Chaos & Pain Cannibal Claw - zamierzam wypróbować taki zestawik. Nie wiem jak najrozsądniej to rozłożyć w czasie. Nie wiem jak będzie z łykaniem na czczo, bo niektóre rzeczy mogę, inne nie, bo strasznie mnie mdli. Np Yellow Bullet Xtreme nie dało się łykać rano, HI TECH Stimerex Hardcore z PURE TARGET A-2 tez nie, bo mdłości. Po 2 tabletkach Red Line tylko czasem odbijało mi się plastikiem. Nie wiem jak będzie teraz. Kobieta, 35 lat, tłuszcz na poziomie ok 17 % i chcę zejść niżej, trenuje minimum 6 razy w tyg.: 3 dni, 1
×
×
 • Create New...