Jump to content

Pest 777

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1
 1. Dobrze wiedzieć, Rumcajs, thnkx! Chciałam Wam, wszystkim znawcom tematu, ktorzy tu pomagają nam laikom nie oczekując niczego w zamian, a przecież dając nie tylko wiedzę,ale przede wszystkim czas, którego odzyskać nie sposób, bardzo podziękować. Widząc te 90+ stron wątku, prawie odzyskałam wiarę w ludzkość
 2. Jeszcze raz ja 😉 Spokojnie czekam na mój zestaw, ale tymczasem zostałam zmuszona do zrobienia zamówienia siostrze bez możliwości konsultacji z Wami ("Teraz!!!"). Siostra ma 162 cm, 62 kg, 27% tłuszczu i 40 lat. Chce zrzucić 8 kg. Ćwiczy siłowo 5 x tydzień, ale zdecydowanie za dużo je ze stresu. Tyje głównie na brzuchu, najpóźniej schodzi z bioder, z ud (60 cm) właściwie nigdy. Ma tendencje do puchnięcia znienacka, szczególnie w czasie menstruacji. Chciała to, co ja, więc zamówiłam jej Liberty Labz Lit The F%#k Up, Corti-lean i Alphaburn. Ponieważ zażądała dodatkowych, gdyż mieszka w kraju, w którym dobre spalacze są niedostępne, kupilam jej jeszcze Burn24 (180 kaps), Diuretic Complex i San Liporedux (ten nie tylko na uda, ale też na cellulit/elastyczność skóry). Nie mam pojęcia, na ile to dobry zestaw, ale musialam natychmiast podjąć decyzję. Czy moglibyście doradzić w jakiej kolejności powinna je stosować? Skoro mają starczyć na dłużej (przynajmniej 2 miesiące), wymyśliłam, żeby na pierwszy tluszcz brała Burn24, a potem "mój" zestaw (Liberty Labz Lit The F%#k Up, Corti-lean i Alphaburn), zaś na ostatni szlif - San Liporedux. Czy to miałoby sens? I kiedy najlepiej byloby, żeby brała Diuretic Complex?
 3. I jeszcze jedno pytanie, czy Corti Lean V2 jest równie dobry jak Corti Lean? Mają nieco inny skład i zastanawiam się, który z nich jest lepszy/mocniejszy.
 4. Kazam, Bardzo dziękuję za rekomendację A czy Brawn Corti Lean ma sens przy osobnej suplementacji ashwagandhą? Jeśli nie, to czy odstawić Ashwagandhę na ten czas czy lepiej użyć innego spalacza? I czy dołączenie Alphaburn albo San Liporedux miałoby sens do tego zestawu i na tym etapie?
 5. Zapomniałam dodać, że chciałabym zejść do 56-58 kg (16-18% tłuszczu), a otłuszczona jestem najbardziej na , udach, biodrach, brzuchu i piersiach (na tych ostatnich może zostać, choć niekoniecznie 😉).
 6. Cześć! Bardzo prosiłabym o radę. Wg ostatniej analizy ważę 64 kg, mam przy tym lat 30+, płeć damską, 165 cm wzrostu i 22%-ową tkankę tłuszczową. Regularnie ćwiczę na siłowni (5 x tydzień, głównie ciężary, czasami z dodatkiem wioślarza, bieżni, schodów). Niestety co jakiś czas zaliczam przetrenowanie, cięższą chorobę/kontuzję, wymuszoną przerwę oraz bezruch i dół z nią zwiazany, i zaczynam od nowa. Tym razem udało mi się uniknąć choroby i kontuzji, wychodzę z przetrenowania z wagą bliską swojej maksymalnej, ale nie z maksymalnym tłuszczem, a także z siłą i wytrzymałością ok 80-90 maxa. Tycie wynika głównie z tymczasowego przymusowego ograniczenia objętości treningowew oraz tego, że w dni nietreningowe moje zapotrzebowanie jest tragiczne (wg zegarka Polara 1200-1400 kcal/doba) i nadrabiam z nawiazką deficyt z tygodnia Próbowałam ćwiczyć więcej, ale zaczęły mi się problemy z kortyzolem,snem,balansem nad skrajem kontuzji. Byłam też na redukcji ponad rok i teraz na myśl o liczeniu i ważeniu mnie wykręca, a mam ochotę głównie na słodkie (suszone owoce w dużych ilościach, mimo wszystko trzymam raczej czystą michę). A najgorszy jest spadek energii i radości z treningów (przeszkadza mi większa masa ciała :() Moja siła woli oczywiście jest na wyczerpaniu, więc chciałabym sięgnąć po pierwszy w życiu spalacz, żeby znowu zobaczyć efekty i nie zboczyć z dobrej ścieżki. Od spalacza oczekuję ruszenia mi metabolizmu w dni nietreningowe, zastrzyku energii do treningów, hamowania apetytu i "potrzeby" słodkiego oraz regulacji (obniżenia) poziomu kortyzolu. Może lekko podnosić ciśnienie, bo mam niskie, ale nie może za bardzo wystrzeliwać, jako że fatalnie reaguję np. na nadmiar kofeiny (= pół litra kawy lub więcej). Czy jesteście w stanie mi coś polecić?
×
×
 • Create New...