Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Nie ma to generalnie znacznie dla działania Alphaburna, natomiast dla efektywności spalania tłuszczu trening tlenowy jest bardziej skuteczny, a najskuteczniejszy oczywiście jeden i drugi, najpierw sił

Dodane grafiki

2 minuty temu, lena83 napisał:

może jednak warto wspomóc laików....

Ja niby wczoraj znalazłam sklep który może wprowadzać w błąd....

 

 

Z tego co mi wiadomo Forum Sportowe z dwóch sklepów (Body World oraz Best Body) otrzymuje wsparcie merytoryczne, więc może je podam jako przykłady rzetelnych sklepów z suplementami, gdzie na pewno mają oryginalne produkty.

p.s. przepraszam za posty nie tyczące się tematu bezpośrednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kap. rano + 1 kap. przed treningiem lub po południu między posiłkami, jeśli trenujesz przed południem, wtedy 1 kap. przed treningiem i 1 kap. po południu.

Jeśli nie stosowałeś/aś mocnych spalaczy zacznij od suplementacji razem z posiłkami, to mocny spalacz tłuszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po składzie bezpośrednie działanie energetyczne może mieć nawet na większym poziomie, jednak nie będzie mu towarzyszyć tak znaczna termogeneza jak w przypadku Ground Zero więc niektórym osobom podejdzie zapewne bardziej. Działanie pobudzające spalaczy to też kwestia indywidualna i czasami jest tak, że z pozoru słabiej pobudzający produkt działa na nas o wiele mocniej niż tzw. "kosa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nową osoba na forum. Mam 45 lat i coraz większy problem z utrzymaniem wagi. Moja norma to zawsze było 55 kg przy wzroście 160. Niestety ale w ciągu 5 lat waga idzie systematycznie w gorę, obecnie po 2 miesiącach diety 58 (schudłam 2 kg). Jestem na diecie ustalonej przez dietetyka, tygodniowo robie kok 20-40 km marszu i niestety idzie mizernie to moje chudnecie. Jeszcze gorzej wychodzi utrzymanie wagi. Wystarczy jakis większy obiad i kg do góry. Zainteresowałam się spalaczami tłuszczu ale chyba błądzę, bo efektów nadal nie ma żadnych. Dodam, że mam niedoczynnośc tarczycy ale uregulowaną lekami.

1. Zaczęłam od Lipodrone hardcore- masakra jakać. pobudzenie kosmiczne i bezsenność. Nie spałam 4 noce i dałam sobie spokój/

2. Cannibal Claw, - po miesiącu nie zaobserwowałam ani spadku wagi, dosłownie nic (cały czas dieta)

W związku z tym mam pytanie, Od czego zacząć? Niestety ale silne pobudzacz nie chodza w grę. Prosze o poradę. Z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiek -22
  • waga -68
  • wzrost -165
  • liczba posiłków 3
  • pora aktywności fizycznej -Około 4/5 razy w tygodniu, 1 do 2 godzin
  • inne stosowane suplementy - Lkarnityna
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - żadnego 
  • przeciwwskazania zdrowotne- brak 

Witam, wróciłem intensywniej do treningów w celu poprawienia sylwetki zrzuciłem już nieco ale powoli czuję ze nie ma dobrego progresu i zastanawiam się nad jakimś spalaczem do treningów lub może jakieś dobre połączenie które też doda trochę mocy startowej, na początek przygody z nimi. Zastanawiałem sie nad Fenix Ground Zero black edition. Czy może ktoś doradzić co na początek + dawkowanie z góry dzięki.

                                                                           

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ground Zero Black Edition w moim odczuciu jak najbardziej nadaje się na pierwszy kontakt ze spalaczami, ponieważ pod kontem obecności składników pobudzających nie jest to jakaś kosa, natomiast bardzo dobrze pali fat. Co do dawkowania to rozpocznij sobie standardowo od porcji 1 kapsułka przed treningiem lub rano. Po 2-3 dniach dodaj kolejną i stosuj 1 kap. po przebudzeniu oraz 1 kap. przed treningiem lub przed obiadem. Jeśli chcesz mocniejsze pobudzenie to po jakimś czasie możesz zwiększyć sobie porcję przed treningową. Generalnie nie przekraczaj 3 kap. na dobę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

  • wiek  21lat
  • waga     104kg
  • wzrost      190cm
  • liczba posiłków - średnio 3 posiłki dziennie, niestety pojawia się problem z nadmiernym podjadaniem 
  • pora aktywności fizycznej - lekka praca fizyczna 9-16, mam zamiar wprowadzić przynajmniej pół godzinna jazdę na rowerze wieczorami 
  • inne stosowane suplementy - brsk
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - brak
  • przeciwwskazania zdrowotne - brak 

Przede wszystkim szukam wspomagania działającego, nie mam wrażliwego organizmu więc nie ma potrzeby zaczynać od słabszych i bardziej początkujących. Głównie zależy mi na z rzuceniu bloczków z brzucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja.

Powiedzcie mi czy mogę stosować rano Dark Metal Trasher, a już po południu jako drugą dawkę termogenika Fenix Ground Zero? Ma to sens?

FGZ brany rano na czczo sprawia, że dość kiepsko się czuję (ślinotok, rozdygotanie, niepokój, drżenie, na zmianę krople potu z uczuciem zimna, itp)., wtedy jestem w pracy i takie efekty nie są mile widziane. DMT nie wywołuje ww. doznań, w sumie w ogóle nie czuję, żebym coś brała.

Póki co mam taką rozpiskę:

Dzień treningu:

Rano po przebudzeniu: 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Thyro-Lean

Do śniadania: 2 kap. Amix, 1 kap. Siatetrim

Przed obiadem/między posiłkami w okolicy południa: 1 kap. Thyro-Lean

Do obiadu: 2 kap. Amix, 1 kap. Siatetrim

Przed treningiem: 1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Thyro-Lean

Do kolacji: 2 kap. Amix, 1 kap. Siatetrim

Dzień wolny od treningu:

Rano po przebudzeniu: 1-2 kap. Ground Zero + 1 kap. Thyro-Lean

Do śniadania: 2 kap. Amix, 1 kap. Siatetrim

Przed obiadem/między posiłkami po południu: 2 kap. Thyro-Lean + 1 kap. Ground Zero

Do obiadu: 2 kap. Amix, 1 kap. Siatetrim

Do kolacji: 2 kap. Amix, 1 kap. Siatetrim

Przed snem: 1 kap. Thyro-Lean


Kupiłam Dark Metal Trasher i chciałabym brać go w dawce porannej zamiast FGZ. Czy nie stracę  przy tym na efektach? 

Ponieważ byłam chora nie brałam tak regularnie wszystkiego co tu wyżej wypisałam, dziś na wadze pół kilo więcej, nic jeszcze nie schudłam, więc załamka.

Druga sprawa - czy któryś z Panów jest tu jednocześnie jakimś trenerem personalnym, albo możecie polecić kogoś konkretnego? Śląsk - Gliwice, Zabrze, Mikołów okolice.  Moja desperacja sięga zenitu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie wrzucić Thrasher zamiast porannej porcji Fenixa skoro lepiej się po nim czujesz, nie widzę przeciwwskazań. Co do trenerów to raczej z własnego doświadczenia widzę, że osoby które się naprawdę znają mają multum osób pod sobą i nie przywiązują dużej uwagi do podopiecznych, natomiast większość ma ogromne braki w wiedzy. Jeśli zależy Ci na redukcji tłuszczu to dodałbym możliwie wiele sesji aerobowych do czego nie potrzebujesz instruktora i wyniki przyjdą na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2019 o 14:26, Rumcajs napisał:

Moim zdaniem Ground Zero w obecnej wersji Black Edition hamuje apetyt co najmniej bardzo dobrze. Masz tam między innymi Carallume w składzie więc powinno to skutecznie zabijać ochotę na podjadanie. Oczywiście można zastosować do tego dodatkowy bloker apetytu oparty o inne składniki jak np. Genius Diet Pills, ale moim zdaniem sam Fenix działa w tej kwestii wystarczająco dobrze. Co do boostera metabolizmu to jak najbardziej możesz sobie zastosować w połączeniu z tymi suplementami. Jest kilka ciekawych produktów takich jak Lean Xtreme, Cannibal Claw czy właśnie Brawn Thyro Lean i chyba ten ostatni będzie w Twoim przypadku najlepszą opcją. Bardzo przemyślany i trochę niedoceniany suplement. W składzie poza typowi składnikami na metabolizm masz jeszcze berberynę co pozwala kontrolować poziom cukru we krwi. Też może okazać się to pomocne w kontekście hamowania ochoty na cukier i produkty które go zawierają.

Więc zaopatrzyłem się w zestaw Gz+AB+thyro-lean

Teraz tylko kwestia dawkowania :

DT:

Alpha Burn :1 kaps. rano na czczo, dwie popołudniu przed treningiem 

Ground Zero : 1 kaps. rano na czczo, jedną przed treningiem 

Thyro-lean : 1 kaps. rano na czczo , dwie przed treningiem, 1 przed snem

DN:

Alpha Burn :2 kaps. rano na czczo, jedną popołudniu 

Ground Zero : 1 kaps. rano na czczo, jedną popołudniu 

Thyro-lean : 1 kaps. rano na czczo , jedną popołudniu , 1 przed snem

będzie dobrze? Proszę o sugestie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2017 o 09:45, cyklon04 napisał:

Witam wszystkich,

  • wiek 58 
  • waga (02.12.2018 - 91, 05.03.2019 - 81)
  • wzrost - 188
  • liczba posiłków 3-4
  • pora aktywności fizycznej 5-7 oraz 20-21
  • inne stosowane suplementy - nic
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - nic
  • przeciwwskazania zdrowotne - z koncem listopada 2018 roku zdjagnozowane NASH (niealkoholowe stluszczeniowe zapalenie watroby) rekomendacja: zmiana trybu zycia, dieta i ruch
  • Dieta: zero slodyczy, zero alkoholu, redukcja weglowodanow, codziennie 2 x 30 min kardio - po 3 miesiacach 2 z 3 enzymow watrobowych w normie, jeden minimalnie przekroczony, waga -10 kg, cisnienie z 150/95 na 120/80 bez lekow, znacznie lepsze samopoczucie itd. Co w zasadzie nie ulega zmianie to % zawartosc tkanki tluszczowej w organizmie jesli oczywiscie wierzyc we wskazania z wag pomiarowych (roznych) - dostaje 23% i pewnie jest to biala tkanka tluszczowa wokol organow, pasa itd.
  • Spalacze: zastanawiam sie czy uzycie spalaczy (ale nie termogenikow) jest dopuszczalne w moim przypadku i czy moze przyniesc jakis efekt. Myslalem o Burn24

Z gory dziekuje za porade

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • wiek -28
  • waga -67,9 kg
  • wzrost -160
  • liczba posiłków - 5
  • pora aktywności fizycznej - ok 20:00
  • inne stosowane suplementy - witamina D3+K2 oraz Jabłczan magnezu Swanson
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - brak
  • przeciwwskazania zdrowotne - brak

Cześć,

Po ciąży zostało mi sporo kg do zrzucenia, od miesiąca jem pięć posiłków dziennie co 3 h udało mi się zrzucić 2,6 kg. Ćwiczę 2 razy w tygodniu aqua aerobik + ćwiczenia w domu jak znajdę czas:) Mam zamiar zakupić polecany tu zestaw Ground Zero + Alphaburn + Diuretic Complex. Nie wiem do końca jak go stosować. Mam do zrzucenia najwięcej z brzucha i  boczków. Mam nadzieję że te spalacze coś pomogą. Chcę zejść do wagi przed ciążą czyli 53 kg. 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawkowanie w Twoim przypadku może wyglądać tak:

Codziennie po przebudzeniu 1 kap. Ground Zero oraz 1 kap. Alphaburn

W dni treningowe przed wysiłkiem 1 kap. Ground Zero + 1 kap. Alphaburn , a w dni wolne przerzucasz sobie tą porcję np. na 40 minut przed obiadem.

Diuretyk 3 razy dziennie po 2 kapsułki do głównych posiłków przez okres od 2 do maksymalnie 4 tygodni.

Pierwsze porcje weź samego Fenixa, a dopiero po 2-3 dniach zacznij do niego dokładać Alphaburna żeby przyzwyczaić organizm do obecności termogeników. Diuretyk możesz śmiało stosować od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Chciałbym prosić o poradę jak rozłożyć suplementacje zestawu Burn24+Cannibal Claw+Diuretic

30 lat, 180cm, 105Kg - wg analizy składu ciała 79 kg mięsni 26kg tłuszczu, (25%)

Trenuje zwykle 4 razy w tygodniu, PN,WT,CZ,PT. Są to treningi silowe, do tego czasami dochodzi kardio typu rower albo squash.

Trzymam się 4 posiłków dziennie: Sniadanie, przekąska, obiad,kolacja.

Trening robię albo przed obiadem albo przed kolacją, po treningu zwykle pije białko.

Mój cel to zrzucenie 13 kg.

W jakich proporcjach i przede wszystkim kiedy stosować ww. spalacze?

 

Z góry dzięki

Pozdr

Michał

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Twojej masie ciała może to wyglądać tak:

Burn 24 - 3 razy dziennie po 2 kapsułki przed śniadaniem, przed obiadem oraz przed kolacją ( najważniejsze to nie stosować bezpośrednio przed treningiem )

Claw - 1 kap. przed śniadaniem , 1 kap przed treningiem lub przed obiadem, 1 kap. przed snem

Diuretic - 3 kap. ze śniadaniem, 3 kap. z kolacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, e-lite napisał:

Przy Twojej masie ciała może to wyglądać tak:

Burn 24 - 3 razy dziennie po 2 kapsułki przed śniadaniem, przed obiadem oraz przed kolacją ( najważniejsze to nie stosować bezpośrednio przed treningiem )

Claw - 1 kap. przed śniadaniem , 1 kap przed treningiem lub przed obiadem, 1 kap. przed snem

Diuretic - 3 kap. ze śniadaniem, 3 kap. z kolacją

Dzięki za odpowiedź.

A jak to brania tego wszystkie ma sie picie kawy? na prawie wszystkich jest napisane by unikać innych "kofeinozawierajacych" źródeł.

Kawe zwykle pije zaraz po przebudzeniu, potem jeszcze 2 w ciagu dnia.

Z góry dzięki

Pozdr-M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych produktów tylko i wyłącznie Diuretic ma symboliczną ilość kofeiny która będzie dla większości osób nie odczuwalne, pozostałe są jej pozbawione więc śmiało możesz stosować te produkty razem z kawą, nie ma co do tego żadnych przeciwwskazań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...