Jump to content

Pro Tan Steel Core – opinie, efekty i analiza


Opinie o spalaczu tłuszczu Pro Tan Steel Core  

 1. 1. Jak oceniasz ten spalacz tłuszczu?

  • Znakomity
   64
  • Dobry
   8
  • Przeciętny
   4
  • Słaby
   4
 2. 2. Ocena działania

  • Redukcja tłuszczu
   73
  • Hamowanie łaknienia
   21
  • Pobudzenie i energia
   0
  • Brak działania
   5


Rekomendowana wypowiedź

Pro Tan Steel Core to jeden z najciekawszych pod względem składu spalaczu tłuszczu wolnych od kofeiny i innych stymulantów. Oparty o składniki posiadające potwierdzoną skuteczność w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej na wielu płaszczyznach. Poza nasileniem lipolizy wpływa także na redukcję uporczywej tkanki tłuszczowej z newralgicznych miejsc.

Pro Tan Steel Core – opinie, efekty i analiza

 • Wyjątkowo formuła lipotropowa
 • Kompletne działania na każdy rodzaj tłuszczu
 • Zapobiega ponownemu otłuszczeniu
 • Działa niezależnie od stopniu aktywności fizycznej

Spis treści:


Pro Tan Steel Core – opinie

Suplement ten jest dziełem marki istniejącej od kilkudziesięciu lat, która wypracowała sobie opinię niezwykle solidnej. Podobnie Steel Core jest ceniony zarówno na rynku Europejskim jak i zachodnim, zbierając nieprzerwanie bardzo dobre opinie wśród użytkowników. Na szczególną uwagę zasługują także opinie podkreślające zgodnie znakomite samopoczucie w całym okresie stosowania, bez skutków ubocznych.

Spalacz Steel Core – efekty

Suplement ten oparty jest o składnik posiadające realnie działanie w redukcji tłuszczu, stąd też wykazuje dużą efektywność. Doskonale sprawdza się u osób dążących do sporej utraty kilogramów, jednak wiele składników działa także na tkankę białą oraz trzewną, dzięki czemu pozwala uzyskać bardzo niski poziom zatłuszczenia. Osoby, które stosują Steel Core często zgłaszają także ustabilizowanie apetytu.

Spalacz tłuszczu steel core - opinie i działanie

Pro Tan Steel Core – okiem eksperta

Rynek spalaczy lipotropowych oferuje mnóstwo suplementów, jednak w praktyce tylko bardzo wąska grupa wykazuje realne działanie. Steel Core zdecydowanie możemy do niej zaliczyć, gdyż niemal każdy składnik uczestniczy w którymś z procesów prowadzących do utraty wagi. Jeśli zatem szukamy skutecznego spalacza bez kofeiny, śmiało możemy po niego sięgnąć.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Szukam dobrego spalacza bez pobudzaczy, nie jakieś badziewia tylko l-karnityna czy cutting edge. Z tego co widziałem producent sugeruje dawkowanie pełnej porcji rano, czy nie lepszym rozwiązaniem będzie podzielenie sobie jej na 2-3 mniejsze dawki?

Link to comment
Share on other sites

W przypadku spalaczy lipotropowych większe znaczenie ma ogólna podaż składników aktywnych w ciągu doby. Jak najbardziej jeśli chcesz możesz sobie podzielić dawkę np. na 1 kapsułkę rano oraz 2 przed treningiem, nie ma ku temu przeciwwskazań.

Link to comment
Share on other sites

Tak. Nie masz tutaj żadnych składników które wpływały by na wzrost ciśnienia więc śmiało możesz po niego sięgać. Jedyne przeciwwskazania to np. stosowanie tabletek antykoncepcyjnych (cytrusy w składzie) czy stosowanie silnych leków, gdzie każdy przypadek rozpatruje się indywidualnie. Akurat w przypadku Steel Core skutki uboczne praktycznie nie występują.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Zamówiłam jakiś czas temu w zestawie z cannibal claw i 98765, naprawdę taki zestaw daje radę. Zaczynałam z wagi 82 kg (wstyd) teraz niecałe 73 kg. Czy można taki zestaw brać dopóki wiedzę efekty czy po czasie działanie będzie już słabsze? Dziwię się, że mało polecany jest ten zestaw.

Link to comment
Share on other sites

No nie każdego stać na zestawy. Akurat w przypadku tych produktów działanie może z czasem być nawet efektywniejsze. Wiadomo, że każde kolejne kilogramy schodzą ciężej bo poziom tkanki tłuszczowej jest niższy, nie mniej akurat składniki które masz w tych suplementach gromadzą się w komórkach i z czasem nawet co nieco zyskują na efektywności.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
 • 4 weeks later...

dziala jak nalezy i w sumie na tyle w temacie

nie chce mi sie rozpisywac, ale ktos mi dobrze doradzil w innym miejscu to polece i innym bo tylko tutaj temat o nim znalazlem, kupilem u siebie w UK, nie wiem czy we wszystkich krajach jest dostepny

moge jeszcze polecic alpha lean z brawn nutrition jak ktos szuka dobrego fat burnera bez mózgotrzepów

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

No piszczie opinie zarówno o tych środkach co nie działają, jak i o tych co działają, bo ciężko wybrać dobrze, a opinii prawdziwych mało. Szukałem czegoś dobrego bez pobudzaczy, rok temu używałem burn24 i miałem dobre efekty, zawsze to na opakowaniu kilogramy schodziły. Teraz się zapuściłem i stwierdziłem że wypróbuje steel core. Przez pierwszy tydzień waga w miejscu i szczerz mówiąc byłem mega rozczarowany, ale potem nagle ruszyło i obecnie na 1 paczce mam 5,5 kg mniej z wagi 98 kg. Na pewno działa bo w samym pasie jestem w stanie zapiąć pasek, którego wcześniej nie szło założyć.

Pytanie teraz co dalej, kontynuować czy przejść na coś innego? Dodam tylko, że nie mam niestety czasu na regularne treningi i spacery to u mnie maks.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli spadło ponad 5 kg bez treningu to moim zdaniem śmiało możesz pozostać przy tym spalaczu. Tym bardziej, że tak jak już koledzy wspominali z czasem Jego potencjał idzie w górę, a nie w dół jak w przypadku termogeników.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Ja mam pytanie z nieco innej beczki, biorę ten spalacz już od kilku dni i póki co niecały kilogram w dół, brzuch mniej wydęty i ogólnie czuje się przy nim bardzo dobrze. Jak on się ma jednak do stosowania metforminy? Mam podniesiony cukier i lekarz co wspominał, że w przyszłości może będzie musiał mi ją włączyć.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Wracam z opinią bo może komuś się przyda. To mój 3 spalacz jaki kupiłam z waszą pomocą i zawsze byłam zadowolona. Teraz też efekty są nawet więcej niż dobre bo 4 kg w dół a drobne odstępstwa kulinarne mi się  zdarzały. Dodam, ze u mnie dobrze hamuje apetyt.

Link to comment
Share on other sites

 • Forum Sportowe featured and unfeatured this topic
 • 2 weeks later...
 • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...