Jump to content

DTX

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

DTX last won the day on May 29

DTX had the most liked content!

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli po spalaczu masz problemy żołądkowe (ja tak mam po spalaczach z kapsicyną bo mam wrażliwy żołądek)to spróboj stosować razem z posiłkiem lub zaraz po nim popijając solidnie wodą. Chyba, że masz wrzody, nadżerki żołądka, nadkwasowość, zespół jelita wrażliwego itp. to wtedy po każdym mocniejszym spalaczu termogenicznym może być taki problem. Z tym, że jeśli stosujesz dwa tygodnie, a problem jest od paru dni, to może po prostu zakwasiłaś organizm (np. dietą redukcyjną), a spalacz obnaża problem podrażnionego żołądka. Odstaw na kilka dni i skup się na poprawie równowagi kwasowo-zasadowe
 2. Nie sądzę by jakiekolwiek składniki działały ponad 15 godzin i raczej to chyba siła Twojej autosugestii. A jeśli stosowanie przed 7:00 nie powoduje problemów z zasypianiem, to stosuj wcześnie rano i po problemie, w Diuretic Complex jest niewielka dawka naturalnej kofeiny, może bierzesz go razem z kolacją i to powoduje problem, jeśli tak to po prostu stosuj np. 3 kap. do śniadania i 3 kap. do obiadu.
 3. Bubel jakich mało, gdzie to polecają? W mango TV? Wystarczy popatrzeć na skład, tam nie ma nic co by działało, zresztą opinie jak widać.
 4. Jeśli widzisz u siebie tendencje do łapania wody to okresowo można dodać produkt diuretyczny, akurat ten od amixa jest w mojej opinii jednym z sensowniejszych
 5. Przez prawie 6 tygodni redukcji nie mogłem ruszyć z wagą, potem dowiedziałem się że mogę mieć problemy z insulinoopornością i akurat wybrałem idrive. Przez 3 tygodnie przyjmowania zeszło 2,5 kg, a wcześniej nic a nic więc działa solidnie. Czy mogę dodać co niego coś co dałoby mi dodatkowego kopa przed treningami? Dodam, że raczej nie mam problemów ze zdrowiem, a kawę pije normalnie.
×
×
 • Create New...