Jump to content

DTX

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie sądzę by jakiekolwiek składniki działały ponad 15 godzin i raczej to chyba siła Twojej autosugestii. A jeśli stosowanie przed 7:00 nie powoduje problemów z zasypianiem, to stosuj wcześnie rano i po problemie, w Diuretic Complex jest niewielka dawka naturalnej kofeiny, może bierzesz go razem z kolacją i to powoduje problem, jeśli tak to po prostu stosuj np. 3 kap. do śniadania i 3 kap. do obiadu.
 2. Bubel jakich mało, gdzie to polecają? W mango TV? Wystarczy popatrzeć na skład, tam nie ma nic co by działało, zresztą opinie jak widać.
 3. Jeśli widzisz u siebie tendencje do łapania wody to okresowo można dodać produkt diuretyczny, akurat ten od amixa jest w mojej opinii jednym z sensowniejszych
 4. Wszedłem w posiadanie tego środka nieco przypadkowo, nie mniej na pierwszy raz zapodałem sobie połowę kapsułki. Coś poczułem, ale działania termogenicznego nie bardzo, więc zdecydowałem się dać całą i tutaj efekty doraźne były już bardzo fajnie odczuwalne. Trochę miałem obawy czytając o sile pobudzenia tego spalacza, ale przynajmniej u mnie było dość łagodnie. Na treningu za to mogłem wykręcić koszulkę, bardzo fajna sprawa na redukcji. Następnym razem połączę z Alphaburnem bo wiele ludzi chwaliło na innych forach takie połączenie.
 5. Przez prawie 6 tygodni redukcji nie mogłem ruszyć z wagą, potem dowiedziałem się że mogę mieć problemy z insulinoopornością i akurat wybrałem idrive. Przez 3 tygodnie przyjmowania zeszło 2,5 kg, a wcześniej nic a nic więc działa solidnie. Czy mogę dodać co niego coś co dałoby mi dodatkowego kopa przed treningami? Dodam, że raczej nie mam problemów ze zdrowiem, a kawę pije normalnie.
×
×
 • Create New...