Skocz do zawartości
sper

Problemy z potencją

Recommended Posts

Mam od jakiegoś czasu problemy z potencją. Penis nie chce stanć. A jak już stanie to potem w trakcie stosunku opada. Czasami jak sie zdenerwuję to bardzo szybko. A potem trudno jes go postawić. Dziewczyna niby wyrozumiała ale ostatnio się mnie zapytała czy mi się podoba itepe. Podoba mi się ale problem jest we mnie. Mam trochę stresu w pracy i na studiach. Z drugej strony zastanawiam się czy nie jest to wina siłownie bo po pracy ide na silownie i czasami jestem wykonczony ( dochodza jeszcze cale weekendy zajete bo studia zaoczne). Co radzicie? Zastanawialem sie nad tabletkami ale brac viagre w takim mlodym wieku ;/ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli nie bierzesz leków przeciwdepresyjnych, ani innych obniżających efekcję i z hormonami wszystko OK, to zamiast leków możesz wcześniej sięgnąć po afrodyzjaki czy jak kto woli boostery libido

https://forum-sportowe.pl/topic/818-najlepsze-boostery-testosteronu-i-tabletki-na-potencje-ranking/?tab=comments#comment-3688

Trening najczęściej podnosi tetosteron, lecz skrajnie wyczerpujący wysiłek może go obniżać, to tak nawiasem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Białko raczej wpływu na potencje nie ma ale wydaje mi się,ze na ten problem zlożyło się kilka rzeczy. Po pierwsze stres,po drugie przepracowanie Weź wrzuc na luz.Bierz sobie mniej pracy, mniej ćwicz ( na przykład 3 razy w tygodniu a nie 5). Inaczej się wykończysz.Sam również kiedyś narzuciłem sobie taki kierat i wiem z doświadczenia,że długo tam wytrzymać nie można. Co do tabletek to możesz sobie spróbować ale nie viagry bo sildenafil to jest na receptę ale czegoś bez recepty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie polecam, bo mogą przysłać Ci nie wiadomo co. Co do tabletek bez recepty to sam miałem kiedyś lekkie problemy i przetestowałem kilka. Ogólnie niezły jest braveran, nie polecam olimpu ( reklamowany ale tak naprawdę działanie kiepskie). Najlepsze ostatecznie okazały się man tabs i cum on

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Man tabs tak jak sildenafil czyli przed sexem. Bierzesz tabletkę i zapominasz,że masz problem. Cum on bierze się codziennie tak wiec trzeba się pilnować aby nie zapomnieć tabletki ale efekt jest i to całkiem spoko po tygodniu już. Wybierz tryb jaki Tobie najbardziej odpowiada ( sam wolałem man tabs bo jednak zapominałem o braniu tych drugich tabletek).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta