Jump to content

adrian12

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. ja zdrowsza to warto spróbować. Szczegółnie jak ktoś nie wyobraża sobie dań bez soli
 2. Zaczynam dopiero przygodę z treningami więc na razie korzystam z pomocy trenera personalnego. Polecił mi zakup odżywek białkowych jako uzupełnienie diety. Zupełnie się nie znam na tym jakie powinienem wybrać. Trener zasugerował odżywki białkowe. Jak wspomniałem wcześniej są to moje początki i nie mam rozeznania w odżywkach i suplementach. Potrzebuje opinii osób, które się na tym znają. Używał ktoś z nas tych odżywek białkowych? Poleca? Odradza? Jak odradza to co innego stosować?
 3. adrian12

  Dyskopatia

  Przy dyskopatii należy wystrzegać się ćwiczeń związanych z podnoszeniem ciężaru. Należy unikać tego typu ćwiczeń połączonych z ruchami skrętnymi tułowia i wymagającymi od osoby ćwiczącej znacznego pochylania się. Zamiast tego zaleca się ćwiczenia nakierowane na stabilizację kręgosłupa – mniej obciążenia, a więcej powtórzeń lub dłuższy czas trwania ćwiczenia.
 4. idź do lekarza zamiast brać leki bez recepty. Dwudziestokilkuletni nie powinien mieć problemów z potencją
 5. jeśli ten stan utrzymuje się dłużej niż tydzień i po zdjęciu soczewek nadal czujesz dyskomfort to idż do lekarza bo mogłeś nabawić się zapalenia spojówek. Ja tak miałem gdy zaczynałem przygodę z soczewkami
×
×
 • Create New...