Skocz do zawartości

Kolejny spalacz


Rekomendowana wypowiedź

Witam. 

 

Od jakieś miesiąca stosuję lekki (czytają forum dowiedziałem się że jest lekki) spalacz tłuszczu AMIX Thermo Core. Działa na mnie dość dobrze i w ciągu miesiąca na wadze zszedłem około 3 Kg. Dodam że ćwiczę areobowo 5 razy w tygodniu + codziennie 30 min na rowerze stacjonarnym. 

 

Jako, że opakowanie zaraz się skończy szukam kolejnego spalacza o mocniejszym działaniu i na waszym forum w rankingu wyczytałem o ThermoCore, Target A2 oraz Stimerex Hardcore. Chciał by wybrać spalacz najbardziej do mnie pasujący. Dodam, że ten który biorę obecnie jest pierwszym spalaczem jaki w życiu zażywam. Pocę się po nim bardzo (co mi nie przeszkadza) a na początku stosowania miałem problem z zaśnięciem jako że wcale nie piję kawy i mój organizm nie jest przyzwyczajony do kofeiny. Teraz już poza ciepłem w brzuchu i potliwością nie zauważam żadnych efektów ubocznych. Nie chciałbym aby spalacz "walił w łeb" ewentualnie może lekko podnosić motywację podczas treningu.

 

Wiek - 37

Wzrost - 178

Waga - obecnie 90,3 (było 93,8)

Codzienna aktywność fitnes + rower stacjonarny

Dwa posiłki dziennie (bez kolacji)

CEL 78 Kg i lepsza kondycja fizyczna

 

Treningi około godziny 18 lub 19 i na 30 min przed treningiem biorę 2 kap. AMIX Thermo Core. 

 

PROSZĘ o poradę i dobór odpowiedniego suplementu.

 

PS. Do treningu piję izotonika OLIMP z l-karnityna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stimerex Hardcor sobie odpuść. To bardzo mocny spalacz, jak miałeś problemy z zaśnięciem po Amix Thermocore to znaczy że masz dużą wrażliwość na stymulanty.

Moim zdaniem powinieneś wybrać połączenie Superburn'a z Target A2. Zbiera bardzo dobre opinie i nie trzepie po głowie.

 

L-karnitynę możesz stosować jeśli już masz, ale to są pieniądze w błoto. Co do picia izotonika podczas redukcji to musisz wiedzieć ze dostarczając organizmowi podczas treningu węglowodany, czerpie on z nich energię, a nie z tłuszczu, więc odstaw to i zmień na zwykłą wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz. Tak właśnie postąpię. Izotonika odstawię. Zastawie go sobie na rower w lecie :). A ja tak nie lubię pić samej wody bez smaku. Muszę coś wymyślić żeby miał jakikolwiek smak.  

 

Rozumiem że chodzi o ten spalacz http://www.bestbody.com.pl/omega-sports-burn24-p-1153.html ? czy o ten http://www.bestbody.com.pl/fuel-superburn-p-141.html

 

Opakowanie to kuracja na około miesiąc czasu jeżeli dobrze rozumiem stosowanie. Czy mam zrobić przerwę między moim obecnym spalaczem a tym nowym, czy jechać bez przerwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bcaa warto na redukcji, nie tylko chronią mięśnie, ale i promują spalanie tłuszczu poprzez to, że organizm nie może czerpać energii z mięśni i automatycznie więcej czerpie energii z tłuszczu

 

ja moge polecic bcaa z premium labs 23, idealnie sie rozpuszczaja, maja 90% steżenia i są bez zbędnych wypełaniczy czy dodatków

 

stosuje się je w ilosci 1g na każde 10kg masy ciała przed i po treningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję za odpowiedzi. Od kilku dni stosuję podany zestaw ale na spadek wadi na razie się zatrzymał. Od tygodnia nie zleciało nic. Stoi na 90 kg i nie chce zlecieć chyba, że się waga popsuła. Widać muszę być bardziej cierpliwy i dalej ciężko ćwiczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam głupie pytanie.

 

Mam przyjmować pierwszą dzienna dawkę A2 na czczo. Czyli po jakim czasie po jej zażyciu mogę zjeść śniadanie? Wcześnie wstaje do pracy i się zastanawiam ile wcześniej muszę wstać.

 

Przepraszam za takie lamerskie pytanie ale gdzie nie szukam to piszą że min 20 min a inni że godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mogę się pochwalić swoimi efektami.

 

2 pełne miesiące na diecie, aktywność fizyczna i spalacze 

 

Początek: waga 94 kg

Obecnie waga: 85,5 kg

Samopoczucie i kondycja 100% w górę 

Fun: :):):):)

 

Dziękuję wszystkim za pomoc i mój cel na czerwiec poniżej 80 kg coraz bardziej realny 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...