Jump to content

Brawn Corti-Lean - opinie i działanie  

4 members have voted

 1. 1. Jak oceniasz ten spalacz tłuszczu ?

  • Znakomity
   57
  • Dobry
   10
  • Przeciętny
   2
  • Słaby
   3
 2. 2. Ocena działania

  • Redukcja uporczywego tłuszczu
   53
  • Ochrona tkanki mięśniowej
   10
  • Hamowanie apetytu
   5
  • Brak działania
   4


Rekomendowana wypowiedź

Brawn Corti-Lean V2

Jest to bardzo zaawansowany spalacz tłuszczu oraz suplement wspierający rekompozycję sylwetki. Pozwala na osiągnięcie absolutnie maksymalnej formy w rekordowo krótkim czasie, wspierając redukcję najbardziej opornej tkanki tłuszczowej, jednocześnie chroniąc nasze mięśnie przed czynnikami katabolicznymi. Jako jeden z nielicznych spalaczy tłuszczu realnie przyczynia się do świetnego samopoczucia, dużej ilości sił witalnych oraz ograniczenia aktywności kortyzolu.

 • Jeden z najlepszych produktów bez stymulantów
 • Wspiera redukcję najtrudniejszej tkanki tłuszczowej
 • Wspomaga uzyskanie doskonałej definicji
 • Łagodzi negatywne skutki stresu i katabolizmu

Brawn Corti-Lean - opinie, efekty i analiza

Spis treści:

Corti-Lean V2 - opinie

Suplement ten bardzo szybko zyskał wielu zwolenników, przede wszystkim ze względu na brak składników pobudzających, dzięki czemu może być stosowany niemal przez każdego. Zbiera niemal wyłącznie pozytywne opinie na naszym rynku, a sytuacja na zachodzie wygląda dokładnie tak samo. Wiele osób docenia sposób oraz przede wszystkim efektywność działaniu Corti-Lean, który realnie wpływa na prezentację naszej sylwetki. Warto szczególnie zwrócić uwagę na opinię w których podkreślane są Jego atuty w walce z kilkoma ostatnimi kilogramami.

Spalacz Corti-Lean - efekty

Efektywność działania tego suplementu jest największa u osób ze stosunkowo niewielką nadwagą, jednak bardzo problematycznie osadzoną. Natomiast w przypadku osób z większym poziomem tkanki tłuszczowej Corti Lean znakomicie sprawdza się w połączeniu z innym spalaczem o charakterystyce termogenicznej lub lipotropowej. W jego skład wchodzą zaawansowane blokery kortyzolu oraz substancje wspierające między innymi syntezę białek, które znacznie usprawniają redukcję tłuszczu i ochronę mięśni.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2129145/
https://examine.com/supplements/7-keto-dhea/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5871210/

Corti-Lean V2 - okiem eksperta

Jest to jedna z najciekawszych propozycji wśród obecnie dostępnych spalaczy i produkt, który zdecydowanie wyróżnia się składem. Przede wszystkim nie tylko wspomaga utratę tkanki tłuszczowej, ale również dba o to, by nasza sylwetka prezentowała się estetycznie i atrakcyjnie, a przecież to jest cel każdego z nas. Suplement ten może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn i stanowi doskonałe uzupełnienie suplementacji redukcyjnej. Pozytywne opinie jakie możemy znaleźć na Jego temat z pewnością nie są działem przypadku, a składników o potwierdzonym działaniu przez niezależne badania. Wśród produktów bez stymulantów jest to z pewnością jedna z najlepszych propozycji. https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobry produkt przy stagnacji, jak dołożyłem do Pure Clinical Burn to dużo szybciej schodziła waga z uporczywych miejsc. Skutków ubocznych nie zauważyłem, powiedziałbym nawet że samopoczucie na plus. Można to brać 2 opakowania pod rząd czy lepiej zrobić sobie przerwę. Jeśli tak to tyle ile trwał cykl?

Link to comment
Share on other sites

Nie musisz robić przerwy, można nawet powiedzieć że część składników jak np. forskolina działa lepiej wraz z czasem stosowania. Swoją drogą masz tam ekstrakt 95%, kiedyś taki stosowałem i sylwetka faktycznie się wyszczuplała chociaż miałem kalorie chyba nawet lekko na plus.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Corti Lean daj sobie codziennie 1 kap. Rano, 1 kap. Przed obiadem oraz 1 kap. Przed snem.

98765 1 kap. Na czczo, 1 kap. Przed treningiem i opcjonalnie dodatkowo 1 kap. Pomiędzy posiłkami.

Tak, śmiało może być używany przez kobiety, nie ma tam żadnych składników wpływających na poziom hormonów płciowych.

Link to comment
Share on other sites

 • 4 months later...

Super spalacz, a miałem już tego trochę. Idzie fajnie dociąć się na redukcji, bez żadnego pobudzenia, a co najważniejsze bez spadku mięśnia z czym zawsze miałem problem. Po 4 tygodniach stosowania waga spadła może około 2,5 – 3kg (brałem solo), ale obwód ramienia i klatki piersiowej pozostał bez zmian. Samopoczucie rewelacyjne.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Widzę, że jest temat o Corti-Lean V2 to się wypowiem, bo oceniałem wcześniej tylko Thermo Craze. Całą redukcję zeszłoroczną zrobiłem właśnie na zestawie Thermo Craze + Corti-Lean V2 i efekt był mega dobry. Nie pamiętam dokładnie ile wtedy zgubiłem, ale było widać gołym okiem po 2 takich cyklach. Teraz pytanie czy pojawiło się coś ciekawszego czy iść w to, co mam sprawdzone?

Link to comment
Share on other sites

Pod względem składu to masz bardzo dobre produkty, więc jeśli dobrze na Ciebie działają to możesz śmiało taki cykl powtórzyć. Z tego co widzę skład w obu produktach przez ten czas się nie zmienił, więc powinieneś być zadowolony, tym bardziej, że miałeś przerwę. A jak masz do dopalenia resztki tłuszczu to możesz wzmocnić zestaw Target-A2 czy 98765 lub Gamma Burnem. No i wiadomo, ujemny bilans kaloryczny podstawa.

Link to comment
Share on other sites

 • 6 months later...

U mnie bez żadnych treningów (kontuzja łękotki) spadło prawie 2 kg, przy czym z dietą bywało różnie. Wcześniej jadłem tak samo, a waga stała w miejscu więc działa z pewnością. Teraz będę go łączyć z 98765 więc odezwę się za jakiś czas jak z efektami w takiej kombinacji.

Link to comment
Share on other sites

 • Forum Sportowe changed the title to Brawn Corti-Lean V2 - opinie, efekty i analiza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...