Jump to content

Pitbull85

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Pitbull85 last won the day on January 16 2018

Pitbull85 had the most liked content!

Community Reputation

9

Recent Profile Visitors

446 profile views
 1. Zespół metaboliczny to grupa symptomów chorobowych takich jak insulinooporność, wysokie ciśnienie krwi, otyłość brzuszna i nadmiar tłuszczów we krwi. Osoby, u których zdiagnozowano zespół metaboliczny, bardzo często cierpią też na cukrzycę typu drugiego. Prawidłowa regulacja poziomu cukru we krwi jest ściśle związana z mięśniami, ponieważ stanowią one dużą część całkowitej masy ciała, zaś ich utrata oznacza pozbawienie organizmu bardzo istotnej tkanki odpo­wiedzialnej za metabolizm cukru we krwi. Timothy Church z Pennington Biomedical Research Center w Baton Rouge w Luizjanie przeprowadził badanie, które wyka­zało, że u mężczyzn powyżej 50 roku życia ryzyko wystąpienia syndromu metabolicznego zwiększa się o 220% i jest bezpo­średnio powiązane ze spadkiem siły mięśni. Badanie to objęło siedem tysięcy mężczyzn, którzy wzięli także udział w badaniu Aerobics Center Longitudinal Study. Wniosek? Utrzymywanie masy mięśniowej jest bardzo istotne dla prawidłowego funkcjo­nowania metabolizmu. („Medicine Science Sports Exercise"2014, 46:1475-1481)
 2. ile dni stosujesz? bo jak kilka to nie masz powodów do zmartwien, to nie spalacz, czy przed treningówka ze czujesz każda porcję, wieczorem wrzuce zdjęcie, stosowałem dwa razy i dwa razy kupowałem w różnych miejscach i dwa razy działał bardzo dobrze (jak kiedyś stara dobra wersja erase pro z pes'a)
 3. Lukaszmg moim zdaniem w kwestii spalania tłuszczu lepsze jest połączenie Ground Zero i Alphaburn, jedyne lepsze wyjście to wiadomo, Ground Zero + Alphaburn + Erase Fast. Stosowałem te trzy suplementy w zeszłym roku i wycięło mnie jak bobra. O dziwo efekty utrzymują się bardzo długo jeśli nie pofolgujemy sobie z fast foodami. Adrian2608 Lean FX można łączyć razem ze spalaczami tłuszczu Target-A2 i Stimerex Hardcore. Składniki się nie powielają, ani nie wykluczają, współgrają ze sobą, bo ataktujesz tłuszcz na różnych płaszczyznach (termogeneza, lipoliza, przyspieszenie metabolizmu spoczynkowego, blokowanie nadmiernego wytwarzania kortyzolu). Jeśli dziewczyna ma niedoczynność tarczycy i nie stosuje leków, to może stosować Lean FX, natomiast jeśli ma leki, to powinna skonsultować stosowanie wszelkich produktów wpływających na metabolizm z lekarzem prowadzącym. Jeśli chodzi o samą kwestię przyspieszania metabolizmu, to lepszym suplementem jest Cannibal Claw.
 4. Endurowiec od siebie mogę Ci polecić zestaw GAT Superburn + Target A2. Pierwszy z nich to spalacz termogeniczny bardzo dobrze spalający tłuszcz całego ciała, a drugi do spalacz redukujący tuszcz biały, czyli ten zgromadzony w okolicy brzucha. Weź pod uwagę, że robiąc brzuszki nie spalisz tłuszcz z brzucha, tak samo jak machając prawą ręką nie spalisz z niej tłuszczu, a na lewej on zostanie. Tłuszcz podczas wysiłku spala się w miarę równomiernie z całego ciała. 6 weidera, brzuszkami itp wzmocnisz tylko brzuch, ale tłuszczu z niego nie spallisz. Jeśli masz problem przede wszystkim z brzuchem to problemem jest słaba wrażliwość Twoich komórek mięśniowych na działanie insuliny. Oznacza to że jedząc węglowodany (głównie proste), organizm wytwarza spore dawki insuliny i hormon ten wtłacza węglowodany (zamiast do mięśni szkieletowych i wątroby w postać glikogenu) do komórek tłuszczowych. Bardzo dużo ludzi chwali sobie taki spalacz nie zawierający pobudzaczy o nazwie Omega Sports Burn24 (możesz go stosować jak masz kasę razem z powyższymi dwoma o których napisałem). Obniża on poziom cukru we krwi, poprawia wrażliwość komórek na insulinę i przede wszystkim przeciwdziała ponownemu otłuszczaniu się organizmu. Kate dobrze że sporo o sobie napisałaś bo łatwiej Ci będą mogli ludzie doradzić. Ludzie często mylą działanie spalacza z tym jak mocno on ich pobudza. Dla przykłądu taki Animal Cuts, któy (przynajmniej mnie) mocno pobudzał, w ogóle nie spalał tłuszczu. A Superburn, który praktycznie nie pobudzał mnie, super topił tłuszcz. Co do diety i ogólnie jedzenia, uwierz mi że dietetyczne jedzenie (nie mówię o spartańskich posiłkach jakie mają ludzie przed zawodami fitness czy kulturystycznymi) może być równie smaczne jak z najlepszych restauracji. Im dłużej czytam różne przepisy, tym bardziej widzę jakie rzeczy można wyczarować, smaczne i nie tuczące. Moim zdaniem powinnaś sięgnąć (nie wiem jakie kwoty nie spustoszą Twojego portfela) poGat Superburn (dobrze hamuje łaknienie i nie powoduje roztrzęsienia) w połączeniu z Target A2 lub San Liporedux. A jak zostanie coś jeszcze to dorzucić Diuretic Complex. Wiele ludzi, również z tego forum stosowało takie połączenie i bardzo chwalilo.
 5. stosowałem z 3 lub 4 razy, za każdym razem działał świetnie, w moim przypadku to obowiązkowy suplement przy redukcji bo po prostu nie jestem w stanie powstrzymać się bez podjadania, zwłaszcza wieczorami
 6. Zgubiłem na nim 4,5 kg tłuszczu w miesiąc, niestety nie trzymałem diety i nie zawsze miałem czas na porządne treningi, myślę że przy dobrej misce i 3-4 treningach aerobowych tygodniowo można znacznie lepszy efekt osiągnąć niż mi się udało.
 7. dostałem opakowanie od kumpla który ma problemy z ciśnieniem i nie mógł go stosować bardzo szybko pali tłuszcz, mi średnio schodziło po około 2kg tygodniowo (w ostatnim tygodniu 1kg), fajnie się na nim funkcjonuje bo energia przez cały dzień i nie czuć głodu
 8. Elegancko hamuje łaknienie i bardzo mocno pobudza. Producent pisze że oczyszcza organizm, ciężko mi to stwierdzić, ale na pewno mocno usuwa wodę podskórną bo fajnie wychodzą żyły na wierzch po nim.
 9. Na pewno jeden z lepiej działających (jeśli chodzi o efekty) spalaczy jakie stosowałem. 1 kap. wzięty w ciągu dnia i czuć przez kilka godzin działanie, zero apetytu i taka suchość w ustach. Schudłem na nim w sumie około 7kg, nie przeszkadza jak niektóre specyfiki w normalnym funkcjonowaniu, powiedziałbym nawet że jest po nim poprawa nastroju bo człowiek ma siłę do wszystkiego. Na następny cykl wezmę razem z Alphaburn i Erase Fast bo takie połączenie zbiera najlepsze opinie.
 10. Stosowałem parę miesięcy temu i bardzo dobrze wspominam. Mega potliwość na treningu i co zauważyłem to bardzo dobrze wywala zatrzymaną wodę podskórną.
 11. Polecam do aerobów, łatwo wejść na odpowiednie tętno. W miesiąc spaliłem około 5,5kg także dla mnie to najskuteczniejszy spalacz w prochu. Do niedawna był nim Pes Alphamine.
 12. Udało mi się fajnie na nim spalić tłuszcz, nie odczuwałem jakiegoś wielkiego pobudzenia jak niektórzy opisują, ale działa na pewno mocno jeśli chodzi o spalanie i poprawę koncentracji. Mniej chciało mi się po nim jeść.
 13. Clinical Burn stosowałem 1 kap. codziennie rano i 2 kap. przed treningiem lub popołudniu. Ground Zero + Alphaburn: Superburn w dzień treningowy 1 kap. rano i 1-2 kap. przed treningiem, a w dzień bez treningowy 1-2 kap. rano i 1 kap. popołudniu. Alphaburn codziennie 1 kap. przed śniadaniem, przed obiadem i 1 kap. po południu między posiłkami Ten ostatni zestaw (Infrared+ Erase Fast + Alphaburn) dokładnie nie pamiętam bo miałem rozpisane dokładnie z objaśnieniami przez sklep Best Body w którym kupiłem i nie chciałbym wprowadzić w błąd. Teraz planuję zbudować trochę beztłuszczowej masy mięśniowej i na wiosnę dotnę jakimś spalaczem (widziałem że jest kilka takich które w szczególności spalają uporczywy tłuszcz) resztki tłuszczu i myślę że będzie ok.
 14. Żywność organiczna stanowi 4% produktów spożywczych sprzeda­wanych w Stanach Zjednoczonych. Uprawy organiczne dają mniej­sze piony niż uprawy prowadzone zwykłymi metodami, co oznacza wyższe koszty produkcji i w efekcie - wyższe ceny tego rodzaju artykułów. Czy korzyści zdrowotne płynące ze spożywania żywności organicznej także są większe? Zdania ekspertów w dziedzinie zdrowia są w tej sprawie podzielone. Metaanaliza 343 zrecenzowanych badań przeprowadzona przez grupę europejskich naukowców wykazała, że żywność organiczna zawiera mniejsze ilości pestycydów i jest bogatsza w antyoksydanty -substancje chemiczne chroniące komórki przed działaniem wolnych rodników powstałych w wyniku przemiany materii. Wolne rodniki mogą negatywnie oddziaływać na strukturę komórek, powodując poważne uszkodzenia w błonie komórkowej lub w DNA. Wyniki rnetaanalizy nie wskazały jednoznacznie, że żywność organiczna jest zdrowsza niż produkty spożywcze wytwarzane innymi metodami. („British Journal of Nutrition", opublikowano w Internecie 18 lipca 2014)
 15. Zbyt długie przebywanie na słońcu powoduje przedwczesne sta­rzenie się skóry i zwiększa ryzyko raka skóry. Mimo że o tym wiemy i tak nie potrafimy oprzeć się pokusie wylegiwania się na plaży czy też korzystania z solarium. Badanie przeprowadzone przez Davida Fishera z Harwardzkiej Szkoły Medycznej wykazało, że światło ultrafioletowe może uzależ­niać. Zdaniem naukowców za uzależnienie od słońca odpowiada beta-endorfina, znana też jako hormon szczęścia. Podczas trwającego sześć miesięcy eksperymentu na szczurach naukowcy przez pięć dni w tygodniu wystawiali gryzonie na działanie promieni DV. Po odsu­nięciu od źródła światła, zwierzęta wykazywały oznaki fizycznego uzależnienia takie jak drgawki i szczękanie zębami. Amatorzy kąpieli słonecznych najczęściej tłumaczą, że czują się po nich atrakcyjni i pełni wigoru. Odczucia te można w łatwy sposób wyjaśnić: promienie UV stymulują wydzielanie endorfin, zaś przyjem­ny dla oka efekt opaleniznyjest wynikiem działania melanotropiny -hormonu uwalniającego melaninę odpowiedzialną za pigmentację skóry. Udowodniono również, że światło słoneczne przyczynia się do wzrostu popędu seksualnego. Ludzie lubią opalanie, ponieważ sprawia im wiele przyjemności. („Journal InternationalSociety Sports Nutrition"2014, 11:30)
×
×
 • Create New...