Jump to content

fukoksantyna opinie i efekty sklep  

7 members have voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   24
  • Dobry
   2
  • Przeciętny
   2
  • Słaby
   1
 2. 2. Ocena działania

  • Spalanie uporczywego tłuszczu
   23
  • Hamowanie łaknienia
   3
  • Przyspieszenie metabolizmu
   2
  • Usuwanie zatrzymanej wody podskórnej
   1


Rekomendowana wypowiedź

#RAW Fucoxanthin

Fukoksantyna jest wyjątkowo wartościowym karotenoidem wspierającym walkę z otyłością brzuszną u kobiet i mężczyzn. Posiada potwierdzoną klinicznie skuteczność oraz uderza w najbardziej uporczywą tkankę tłuszczową białą. Jest suplementem lipotropowym, w pełni bezpiecznym i obojętnym dla pracy układu nerwowego. Mogą po nią sięgać również osoby z nadciśnieniem czy nietolerancją kofeiny.

 • Wspiera redukcję tłuszczu brzusznego
 • Nie wykazuje skutków ubocznych
 • Działanie potwierdzone badaniami
 • Bardzo dobry stosunek ceny do składu

Spis treści

RAW Fucoxanthin - opinie, efekty i analiza

Fukoksantyna - opinie

Jest to jedna z najskuteczniejszych substancji o charakterystyce lipotropowej i cieszy się bardzo dużą popularnością na rynku. Zbiera bardzo dobre opinie, co ważne nie tylko u osób aktywnych fizycznie, ale również prowadzących bierny tryb życia lub zmagających się z naprawdę dużą nadwagą. Osoby przyjmujące fukoksantynę zgodnie podkreślają fakt, że jej działanie nie słabnie w raz z czasem jak ma to miejsce w przypadku wielu innych spalaczy tłuszczu. Pozytywne recenzje zbiera na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych, aż po Azję.

RAW Fucoxanthin - efekty

Jest to składnik suplementów diety z gatunku tych, które realnie wpływają na wygląd naszej sylwetki, szczególnie biorąc pod uwagę newralgiczne obszary naszego ciała. Nad tym karotenoidem badania trwają już od kilkudziesięciu lat i większość z nich przedstawia obiecujące wyniki i realny wpływ na zmianę składu ciała. Produkt RAW zawiera realnie działającą dawkę w każdej porcji i przyczynia się między innymi do redukcji nadmiaru centymetrów w obwodzie talii czy pasa.

Referencje:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19840063
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17992001
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16786166
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6320232

RAW Fukoksantyna - okiem eksperta

Fukoksantyna jest ekonomicznym i skutecznym suplementem który może być stosowany samodzielnie lub jako dodatek do innych spalaczy redukujących tkankę tłuszczowych. Wśród spalaczy miejscowych, działających przede wszystkim na tkankę tłuszczową białą jest obecnie najciekawszym związkiem obok roślin z rodziny Rauwolfia, które są źródłem między innymi Alpha Johimbiny. Jej wielką zaletą jest brak adaptacji organizmu do jej działania oraz pełne bezpieczeństwo. Jest na liście najlepszych produktów lipotropowych w wielu rankingach https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/

 

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
 • 3 years later...

Zacząć należy od tego, że składnikiem aktywnym brunatnych alg (brown seaweed) są karotenoidy takie jak fukoksantyna i fukoidan. Najbardziej interesujący jest ten pierwszy karotenoid, który akumuluje się w tkance tłuszczowej (z czasem jego stosowania efektywność rośnie (!) ) przez co hamuje różnicowanie i proliferację komórek tłuszczowych. Według badań (na ludziach) pełną efektywność środek ten wykazuje w okresie 5-16 tygodni.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19840063

Ma również szereg korzyści zdrowotnych jak obniżanie poziomu cholesterolu i trójglicerydów, zmniejsza ciśnienie krwi i co bardzo istotne zmniejsza ilość zgromadzonego tłuszczu w wątrobie jak i wartość enzymów wątrobowych. W badaniach potwierdzających skuteczność fukoksantyny (czystych karotenoidów, nie proszku zawierającego ileś % składnika czynnego) dzienna dawka wynosiła 2,5-8 mg na dobę. Przykładowo w 1 kap. Evolab Alphaburn'a jest 10mg czystych karotenoidów, a pośród monopreparatów opartych o ekstrakt fukoksantyny najlepiej na rynku wypada produkt #RAW Fucoxanthin standaryzowany na 10% zawartości fukoksantyny.

Fukoksantyna jest rozpuszczalna w tłuszczach, stąd też ich obecność w okresie stosowania fukoksantyny zwiększa jej wchłanialność.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17992001

Jeśli chodzi o działanie fukoksantyny to w dużym skrócie polega ono na przekształcaniu uporczywego tłuszczu białego w brązową tkankę tłuszczową, którą organizm może szybko utleniać.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6320232
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16786166

 

 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

Jeśli chodzi o fukoksantynę w proszku to najlepszą opcją jest dawkowanie około 100 - 200 mg 3 razy dziennie, każdy producent może mieć swoje wytyczne, ale to co napisałem można przyjąć jako dobry start. Z czasem można podnieść dawkę, ponieważ na duży plus tej substancji działa jej bezpieczeństwo. Nie ma żadnych skutków ubocznych nawet jeśli dawka którą przyjmiesz byłaby wielokrotnie większa, dlatego nie jest to aż tak istotne. Nie wpływa ona na ciśnienie, układ nerwowy, samopoczucie itp. 

Co do odmierzania to najlepszą opcją będą tzw. mikomiarki, do kupienia na znanym portalu aukcyjnym. 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...
 • Forum Sportowe changed the title to RAW Fucoxanthin - opinie, efekty i analiza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...