Jump to content

omega burn24 opinie i efekty  

26 members have voted

1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

• Znakomity
      63
    • Dobry
      8
    • Przeciętny
      0
    • Słaby
      3
  2. 2. Ocena działania

• Redukcja tłuszczu
      64
    • Hamowanie łaknienia
      14
    • Przyspieszenie metabolizmu
      4
    • Usuwanie zatrzymanej wody podskórnej
      3

Rekomendowana wypowiedź

Mogę opisać swoje doświadczenia z Burn24 po 30 dniach.
Mam 184cm wzrostu (m), zacząłem od 104kg i obwodu w pasie 109cm. Brałem B24 tak jak zalecano, 2kaps. pół godziny przed śniadaniem, 2kaps. przed obiadem i 2kaps. przed kolacją. Do tego przez pierwsze 2 tygodnie był Diuretic Complex. W 30 dni udało mi się zejść ze 104->99kg i ze 109->105cm. Od razu zlikwidowałem z diety chipsy, popcorn, fastfoody, słodkie napoje i mocno ograniczyłem piwo. Dieta niezbyt wymyślna, ale oparta o 5 posiłków co 3 godziny, chociaż było też kilka dni gdzie trochę przesadziłem np pizzą albo piwem. Ćwiczyłem 2x w tygodniu lekko na siłowni a pracę mam siedzącą.

Przez te 30 dni, po stracie 5 kg i realnej poprawie całej sylwetki oceniam Burn 24 na 9/10. Odejmuję za dość wysoką cenę i ilość tabletek dziennie, bo aż 6. Są pewnie preparaty o bogatszym składzie, zasługujące na 10/10, ale Burn 24 ma tą przewagę że nie spowodował u mnie ŻADNYCH efektów ubocznych na zdrowiu, a trochę się tego obawiałem bo łączę redukcję z lekami przeciwdepresyjnymi. 

Mogę polecić ten spalacz na pierwszy krok redukcji dla ostrożnych osób - będziecie zadowoleni 😎

• Like 1

Krótko mówiąc LIPA.

Stosuję już 2 tygodnie, dieta 1200 kcal, trochę więcej aktywności na co dzień i NIC!!

Najgorzej wydane 200 zł.

Bardziej zauważyłabym tylko dla Radia ojca Dyrektora.