Jump to content

target a2 opinie sklep efekty  

32 members have voted

1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

• Znakomity
      96
    • Dobry
      1
    • Przeciętny
      3
    • Słaby
      3
  2. 2. Ocena działania

• Spalanie uporczywego tłuszczu
      96
    • Hamowanie łaknienia
      22
    • Pobudzenie
      4
    • Usuwanie wody podskórnej
      8

Rekomendowana wypowiedź

Czesc

Chce zacząć używać tatget2. Powiedzcie mi jak najlepiej go stosować. Z tego co widzialam to naczczo z rana, a potem przed treningiem jeszcze?

nie ćwiczę codziennie, jednak 3 razy w tygodniu robię swoj trening z obciążeniem

Czy przy stosowaniu target2 należy ograniczyć spożycie węglowodanów? Tzn ze mam mieć dietę wysokobiałkowa bez węgli?

Bede wdzięczna za pomoc.  

wiek 30 lat / waga 55 kg / wzrost 166 cm

Porcja dzienna to 3 kap. Target-A2. Można podzielić na trzy porcje: 1 kap. rano na czczo, 1 kap. w okolicy południa między posiłkami/przed treningiem oraz 1 kap. wieczorem między posiłkami. Lub też 1 kap. rano i 2 kap. przed treningiem lub między posiłkami po południu.

Ograniczyć węglowodany na redukcji zawsze warto, co do Target'a to wystarczy, że na godzinę przed jego stosowaniem i 20-30 minut po jego zastosowaniu, nie będziemy przyjmowali żadnych węglowodanów.

To jeszcze drugie pytanie. Z czym najlepiej go połączyć żeby był dobry szybki efekt ??

Napisz proszę coś więcej o sobie, przede wszystkim (generalnie każda osoba oczekująca rzetelnej pomocy powinna o tym napisać, może by tak administracja napisała gdzieś w podpiętym temacie taki wymóg).

- waga/wzrost

- problemy zdrowotne, stosowane leki na receptę

- szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej, ew. obwód pasa

- stosowane dotychczas spalacze tłuszczu

- czy masz aktywność fizyczną oraz ile spożywasz posiłków w ciągu dnia

- jeśli stosujesz jakąś  dietę to także napisz (wysokobiałkowa, wysokotłuszczowa, z ujemnym bilansem kalorycznym, itp. itd.)

Wiek 30 / waga 58 / wzrost 166

Stwierdzonych problemów zdrowotnych na chwile obecna żadnych nie mam. 

Jedyne leki jakie przyjmuje to antykoncepcja. 

Nigdy wcześniej nie stosowałam żadnych przyspieszaczy/spalaczy tłuszczu, ponieważ do tej pory byłam bardzo szczupła osoba. 

Aktywność fizyczna to 3razy w tygodniu trening na siłowni. W ciągu dnia jem 4 posiłki czasami trafi się ze 5. Głównie jednak 4. 

Dieta była rożna teraz chce przyjąć wariant  z mała ilości węgli (LC), ze względu na podkręcenie metabolizmu przez bialko. 

• Like 1

Biorąc pod uwagę opinie i skład produktu, to chyba obecnie najlepszy spalaczem jest Ground Zero Black Edition. Chyba, że dla kogoś kluczową kwestią jest mocne pobudzenie i hamowanie apetytu przez cały dzień, to wtedy Stimerex-ES.

Żaden z ww. produktów nie zawiera składników wpływających na metabolizm estrogenów, więc nie koliduje z tabletkami antykoncepcyjnymi.

OK czyli sugerujesz połączyć target a2 z ground zero. Ćwiczę od 3 lat jakoś ale to moja pierwsza styczność z tego typu środkami. Aktualnie zależy mi na szybkiej redukcji tłuszczu. Tylko czy nie będzie ten zestaw za mocny? 

Szukając sklepu wpadłam przypadkiem na aukcje ze ktoś sprzedaje uzywany z komentarzem „dla mnie za mocne”. 

Stad pojawiło się pytanie. Ze może w jakimś stopniu negatywnie wpłynąć na organizm? Przeciążyć? Pytam, bo nie znam się na tym dobrze. 

Ciężko mi gdybać "co autor miał na myśli". Większość tzw. mocnych spalaczy tłuszczu, czy ogólnie produktów, które faktycznie w sposób skuteczny spalają tłuszcz, jednocześnie mają dużą dawkę stymulantów (które poza pobudzeniem, także hamują apetyt). Nie kojarzę natomiast ani jednego spalacza z wysokiej półki (jeśli chodzi o skuteczność), który miałby mniej składników pobudzających niż Ground Zero. Dla przykładu w produkcie jest jedynie kofeina i opatentowana jest forma w postaci jabłczanu. Sądząc po kolejności składników w mieszance jest tego około 200mg w kapsułce, czyli odpowiedni mocnej kawy espresso. Oczywiście jeśli ktoś nie ma styczności z żadnymi stymulantami (np. nie poje kawy, napojów energetycznych, itp.) lub też ma problemy zdrowotne (nadciśnienie, arytmię, problemy z układem krążenia, itp.) to czy wypije mocną kawę czy zastosuje spalacz tłuszczu, to wtedy faktycznie "będzie za mocne". Na koniec tylko napiszę, że legalne produkty (czyli nie z pod lady zawierające niebezpieczne składniki typu sibutramina, clenbuterol, itp.) nie wpływają i nie mogą wpływać  negatywnie na organizm u osób zdrowych. U osób z chociażby ww. problemami zdrowotnymi nawet wspomniana mocna kawa może powodować skutki uboczne jak zawroty głowy, problemy z zasypianiem itp.

p.s. jeśli nie wiesz jaka jest Twoja tolerancja na stymulanty, możesz sięgnąć po inny spalacz, "lajtowy" pod względem pobudzenia, a przy tym mającym dobry skład jest np. Inferno Apocalypse.

Dzięki bardzo za wyczerpująca odpowiedz! Jak hamuje apetyt to na pewno coś dla mnie :D 

Od dwóch dni biorę A2 i dziś pierwszy raz brałam Grand Zero. Zauważyłam ze po tym jak biorę GZ po ok 30min odczuwam szybkie i mocne bicie serca, po 1h jestem zlana potem, chociaż siedzę i nic nie robię.  Dodatkowo ze jestem cała spocona tak jakby było mi gorąco to czuje zimno i mnie „trzęsie” z zimna właśnie. Dodatkowo czuje takie jakby roztrzęsienie. Czy to normalne? Tzn ze działa ?

Termogeneza po Ground Zero jest faktycznie duża, ale coś za coś, skoro tłuszcz przekształca się w energię cieplną, to im większy efekt termogenezy tym oznacza to większe spalanie tłuszczu. Efekt zimna to nie po Ground Zero tylko po Target-A2. Co ważne efekt ten pojawia się lub potęguje wtedy, gdy Target-A2 połączymy z jakimkolwiek spalaczem termogenicznym, to naturalne, gdyż Rauwolfia Serpentina zawarta w Targecie stymuluje receptory alfa 2-adrenergiczne, które odpowiedzialne są za redukcję tłuszczu białego, a które to wpływają na przewodnictwo nerwowe i charakterystyczne uczucie chłodu na skórze.

Czesc,

Zastanawiam się nad dodaniem target a2. Obecnie biore pure clinical burn 1 kap rano przed sniadaniem, druga kolo 15 (inaczej nie zasnę, a ćwiczę o 20-21). Waga 73 kg, wzrost 175 cm, kobieta. Jedyne co mnie zastanawia w tym targecie to to uczucie chlodu... Naturalnie mam dosc niskie cisnienie, raczej nie wychodze poza 100/70 i ciągle jest mi zimno i bez targetu :P. Czy to mnie za bardzo nie zmuli albo nie padnę aby? 

Pozdrawiam,

mismo

Rauwolfia Serpentina działa skuteczniej od johimbiny której jest pochodną, jednak nie wpływa na pobudzenie całego układu nerwowego, dzięki czemu nie odczuwamy po niej pobudzenia jak po popularnych stymulantach typu kofeina etc..., więc nic takiego nie powinno mieć miejsca, ja stosowałem Clinnical razem z Yohą no i dobrze ,,czułem
" jednak Rauwolfia efektów pobudzenia nie powinna dawać, zerknij sobie jeszcze na Alphaburn ma bardziej kompleksowe działanie niż Target i nie jest wcale dużo droższy

• Upvote 1

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Rozważę jak przyjdzie wypłata :D. A jak to wtedy najlepiej brać z Pure Clinical Burn?

Alpha Yohimbina działa nawet jak nie podejmujesz wysiłku , jednak efekt jest znacznie lepszy gdy łączymy jedno i drugie , proponuję zacząć od jednej kapsułki do Clinnical przed  śniadaniem, jak będzie wszystko oki, dorzuć drugą przed obiadem/treningiem, pełna dawka dzienna to 3 kaps, jednak nie zalecam stosować od razu, z czasem możesz przed obiadem czy treningiem wziąć dwie lub dorzucić trzecią przed kolacją czy między posiłkami