Jump to content

Bombała

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0
  1. Cześć wszystkim! Posiadam zestaw Erease Fast + Alphaburn. Czy będzie ktoś tak miły i podpowie jak dawkować w dzień treningowy i nie treningowy? Cel to zrzucenia z klatki (lekkie gino) i brzucha. Trening to bieganie co drugo dzień (4-6km) a w dni bez biegania trening w domu. Z góry dziękuję!
  2. Witam! Jestem początkującym adeptem aktywności fizycznej. Z powodu pandemii, nie mam możliwości aby uczęszczać na siłownię. W związku z tym, wytargałem z piwnicy gryf prosty, zamontowałem poręcze do dipów (takie przykręcane do ściany), oraz zakupiłem ekspandery. Chciałbym zrzucić kilka kilogramów oraz poprawić ogólny wygląd mojej sylwetki. Czy jest ktoś, kto pomógłby z rozpisaniem treningu na ekspanderach? Wiem, że dość sprawnie można robić na nich biceps, triceps oraz klatkę. Nie wiem jak zabrać się za brzuch i nogi, jakieś pomysły? Niestety ale w internecie nie mogę znaleźć
  3. Witam, Mam lekką ginekomastię tłuszczową. Czy stosowanie FGZ wraz z Alphaburn może mi choć w małym stopniu pomóc w pozbyciu się tego problemu? Dodam, że biegałem już po lekarzach ale nic nie da się z tym zrobić.
×
×
  • Create New...