Skocz do zawartości

WXN Labs Yohimbine HCL - opinie - efekty


WXN Labs Yohimbine HCL opinie i efekty  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie?

    • Znakomity
      0
    • Dobry
      0
    • Przeciętny
      1
    • Słaby
      3
  2. 2. Ocena działania i efekty

    • Redukcja tkanki tłuszczowej
      0
    • Hamowanie apetytu
      0
    • Wzrost libido
      0
    • Brak działania
      4


Rekomendowana wypowiedź

WXN Yohimbine HCL

WXN-Labs-Yohimbine-hcl-opinie-efekty.jpg

Jest to czysty chlorowodorek johimbiny, jedna z najpopularniejszych substancji wykorzystywanych w procesie redukcji tkanki tłuszczowej. Znana jest za swojego potencjału w zakresie redukcji uporczywej tkanki białej oraz właściwości afrodyzjaku.

Johimbina HCL- dla kogo?

Suplement ten skierowany jest do wszystkich osób w okresie redukcji tkanki tłuszczowej. Szczególną skuteczność może wykazywać w zakresie redukcji uporczywej tkanki tłuszczowej w przypadku otyłości brzusznej. Może być także wykorzystywany jako booster libido i afrodyzjak bezpośrednio przed planowanym zbliżeniem.

Spalacz Johimbine HCL - dawkowanie, jak stosować?

Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie pełnej dawki 0,2 mg na każdy kilogram masy ciała przez okres 4-6 tygodni. Stopniowo zaczynamy suplementację od mniejszej dawki, aby sprawdzić tolerancje organizmu na działanie johimbiny. Ważne aby suplement ten przyjmować z daleka od posiłków zawierających węglowodany.

WXN Johimbina HCL - gdzie kupić?

Produkt ten możemy nabyć poprzez stronę internetową producenta. Oferowany jest również na portalach aukcyjnych i działy handlowe na niektórych stronach. Poza producentem nie jest oferowany w innych sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem joszke 10 mg od wxn miesiąc temu i totalna porażka, praktycznie żadnego działania. Nawet przy 2 kapsułkach nie czuć żadnej różnicy. Wcześniej miałem czystą w proszku, potem z sns i od haya labs i wszystkie klepały jak trzeba. WXN niestety mocno obniżył loty swoich produktów, zresztą nie dawno widziałem ich wpis na innym forum w którym sami sugerowali że jakąś partie ich produktów można spuścić w toalecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ludzie są zaskoczeni brakiem należytego działania czy powtarzalności, skoro sam "producent" nie wie co mu jakiś inny "producent" sypie do opakowania.

/wypowiedź samego 'producenta' na innym forum o jednym z jego produktów na którego podobnie większość osób się skarżyła/

wxn yohimbine hcl - prawdziwe opinie

Rozbrajająca szczerość... produkt można spuścić w kiblu, ale kilkaset sztuk się sprzedało %-)

p.s. żeby nie było, sam nie próbowałem, piszę to co w sieci zostało oficjalnie podane.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...