Jump to content

Haya Labs Yohimbine Opinie  

12 members have voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   12
  • Dobry
   0
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   0
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Spadek wagi
   7
  • Redukcja uporczywej tkanki tłuszczowej
   10
  • Wzrost enegii
   1
  • Poprawa Libido
   2


Rekomendowana wypowiedź

Haya Labs Yohimbine – to suplement zawierający bardzo dużą dawkę farmaceutycznej jakości Johimbiny, alkaloidu o potwierdzonej skuteczności w redukcji najbardziej uporczywej tkanki tłuszczowej. Od wielu lat substancja ta jest również cenionym za skuteczność afrodyzjakiem.

 • Wysoka dawka 5 mg Yohimbine HCL w każdej kapsułce
 • Renomowana marka o wysokich standardach
 • Najlepszy stosunek ceny do jakości
 • Wspiera redukcję tkanki tłuszczowej białej
 • Przyspiesza metabolizm
 • Zmniejsza odczuwanie apetytu
 • Podnosi poziom libido oraz sprawność seksualną

Haya Labs Yohimbine to niezwykle ceniony produkt który cieszy się bardzo dużą popularnością. Dzięki renomie producenta mającego w ofercie kilkaset suplementów mamy gwarancję zgodności składu z etykietą oraz realnego działania. W odróżnieniu od wszystkich undergroundowych produkcji, Haya Labs zapewnia najwyższej jakości surowiec, precyzyjnie dobraną dawkę oraz brak jakichkolwiek wypełniaczy. Johimbina to spalacz tłuszczu który od wielu lat stosowany jest przez osoby aktywne fizycznie, czynnych kulturystów, profesjonalnych sportowców, ale także osoby które mimo niższej aktywności dążą do utraty zbędnych kilogramów. Jest to alkaloid który posiada potwierdzoną skuteczność działania u ludzi, a przy tym jest bardzo wydajny i ekonomiczny dlatego cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Chlorowodorek yohimbiny jest jej najczystszą i zdecydowania najczęściej wybieraną formą. W odróżnieniu od kory Johimby którą także możemy znaleźć w suplementach, nie powoduje charakterystycznych skutków ubocznych takich jak drżenie rąk czy nadmierne odczuwanie zimna na ciele. Jedną z największych zalet suplementacji tym związkiem jest stosunkowo szybki czas działania i efekty suplementacji widoczne są już po kilku tygodniach. Ważne jednak, aby przyjmować ją z daleka od posiłków zawierających źródła węglowodanów, gdyż poprzez podniesienie poziomu insuliny możemy doprowadzić do ograniczenia działania johimbiny w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej. Warto wspomnieć, że jest to także uznany afrodyzjak i booster libido po który sięgają głównie mężczyźni. Działa ona doraźnie, dlatego przyjęcie porcji bezpośrednio przed stosunkiem możemy skutkować znaczną poprawą doznań.

HAYA_LABS_Yohimbine_5mg.jpg

Głównym mechanizmem działania Yohimbiny jest blokowanie receptorów adrenergicznych Alfa 2 które „przeszkadzają” w czerpaniu energii z tkanki tłuszczowej. Poprzez bezpośredni wpływ na tego rodzaju proces, dajemy sobie szansę na znacznie większe wykorzystanie rezerw tkanki tłuszczowej. Co ważne, Johimbina dodatkowo nasila wytwarzanie noradrenaliny która pobudza kwasy tłuszczowe, czego efektem jest kompleksowe przygotowanie naszego ciała do przestawienia się w tryb czerpania energii z naszej tkanki tłuszczowej. Alkaloid ten zwiększa również wytwarzanie katecholamin co dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność jako suplementu działającego na uporczywą tkankę tłuszczową.

Idealną porą na przyjmowanie Yohimbiny jest czas bezpośrednio przed aktywnością fizyczną, gdyż to właśnie wtedy nasze ciało wykorzystuje najwięcej energii, a dzięki antagoniście receptorów Alfa 2 mamy możliwość maksymalnie wykorzystać potencjał jaki niesie ze sobą trening. Inną godną uwagi porą jest oczywiście poranek, jednak jak wspomnieliśmy należy wystrzegać się bezpośredniego połączenia Johimbiny ze źródłami węglowodanów. Suplement ten może być łączony z wieloma składnikami termogenicznymi i lipotropowymi, a ich działanie nawzajem się uzupełnia. Najpopularniejszymi związkami łączenie z Haya Yohimbine jest oczywiście kofeina, a także Synefryna.

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 71
 • Created > year
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Yoha działa najlepiej na czczo, jak dostarczysz węgle to wydziela się insulina i niweluje działanie Yohy, posiłek najlepiej po siłce lub jak przed to bardziej myślę na białku bazuj , bo inaczej nic To

30 mg to nie na moją wagę. Drugi dzień, dwie tabletki. Przez max 5 minut dziwne uczucie w żołądku ale słabo odczuwalne. Ciśnienie w normie (122/83), już nie zamulało. Nawet jakby pewna energia była, p

Na allegro  różne  ,,cuda" się zdarzają , szukaj raczej w renomowanych sklepach , ja miałem  2,5 mg, stosowałem na początku 2,5 do zestawu a później 5 i 7,5, tłuszcz z brzucha spalało i libido w górę

Posted Images

 • 2 months later...
 • 3 months later...
28 minut temu, -BOSSY- napisał:

Również mogę potwierdzić, brałem chyba już trzy razy, za każdym razem producent trzyma jakość. Niewiele jest johimbin na rynku, które nie byłyby produkowane przez firmy 'no name', a takich gdzie dawka jest 5mg to nie kojarzę żadnej, zazwyczaj mają 2,5mg.

Na allegro to widziałem i po 10mg

Jakieś efekty specjalne po tym mieliście? Podwyższone ciśnienie, problemy z sercem? Pobudzenie? Chyba się zdecyduję i ją dorzucę do Erase Fast.

Link to comment
Share on other sites

Na allegro  różne  ,,cuda" się zdarzają , szukaj raczej w renomowanych sklepach , ja miałem  2,5 mg, stosowałem na początku 2,5 do zestawu a później 5 i 7,5, tłuszcz z brzucha spalało i libido w górę mocno przez ok 3 godz po zastosowaniu solo, tutaj masz artykuł  z naszego forum na którym się możesz oprzeć - polecam

 

 

 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na rynku są i 30 mg/kap. tylko co z tego skoro w środku nie ma nawet 5mg

WXN to niestety firma garażowa, którą klepią dwa chłopki z Polski, a etykiety robione w paintcie z błędami nie wyglądają najlepiej. To coś a'la Palmas. Jeśli z pod jakiegoś brandu są sarmy, to oznacza, że cała produkcja jest garażowa, bo od paru lat SARMy są wyjęte spod prawa poza Chinami. To taka moja uwaga odnośnie supli WXN'a.

Ja po johimbinie nie miałem żadnych skutków ubocznych poza uczuciem chłodu przez pierwszych parę dni co jest naturalne. W dużych dawkach johimbina może podnosić ciśnienie, a w małych obniżać. O żadnych problemach z sercem w przypadku osób zdrowych nie ma mowy.

 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Yoha działa najlepiej na czczo, jak dostarczysz węgle to wydziela się insulina i niweluje działanie Yohy, posiłek najlepiej po siłce lub jak przed to bardziej myślę na białku bazuj , bo inaczej nic Tobie z Yohy, ppoczyatj sobie więcej o ALPHA Yohimbinie, zawartej np w Alphaburn, ma silniejsze działanie , dłuższe i nie wywiera praktycznie żadnych skutków ubocznych

 • Like 1
 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień pierwszy, rano na czczo jedna tabletka. Efekt - trochę podniesione ciśnienie ale w normie. Żadnego zwiększenia energii czy zimnych potów, nic. Nawet odniosłem wrażenie, że trochę mnie przymuliło. Posiłek 3.5h później. Jutro spróbuję z dwoma tabletkami.

 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 mg to nie na moją wagę. Drugi dzień, dwie tabletki. Przez max 5 minut dziwne uczucie w żołądku ale słabo odczuwalne. Ciśnienie w normie (122/83), już nie zamulało. Nawet jakby pewna energia była, pojawiły się delikatne dreszcze i uczucie chłodu(może poranek był chłodny?). Choć akurat dziś trening nie był intensywny, to jednak koszulka mokra. Po treningu rzut okiem w lustro i pierwszy raz zobaczyłem tak wyraźne żyły na barkach. Mięśnie wyraźnie bardziej spuchnięte. Jutro wezmę trzy, choć dzień od treningu wolny ale strzelę jakieś aeroby ;) 

 • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Co do energii to pamiętaj że Yoha jest też Afrodyzjakiem i może mocno pobudzać, sam doznałem kilka razy mocnego efektu co przekładało się na bardzo mocno podwyższone libido i utrzymujące siię nawet do trzech godzin. Dzięki niej można poprawić także pompę mięśniową – johimbina rozszerza naczynia krwionośne , więc efekt żył jak najbardziej może występować, no cóż skoro już wiesz że masz dobra tolerancje to powodzenia i do działania 💪

Link to comment
Share on other sites

Dzień trzeci, trzy tabletki + kawa z jednej łyżeczki po godzinie. Efekt pobudzenia już znaczny. Ciśnienie książkowe (120/80), libido w normie (przez ostatnie dni nie odczułem różnicy). Dreszcze i chłód, co akurat jest o tyle dziwne, że jest  gorąco a akurat ja nawet w zimie utrzymuję temp. w domu max 18 stopni i śpię bez koszulki i pod kocem. Aeroby (rower stacjonarny) zleciały szybko, nawet je wydłużyłem, lało się ze mnie. Czas na rowerze zleciał szybko i czułem się lepiej niż zwykle a z reguły ciągle patrzę na stoper. Jeśli chodzi o wagę, to podsumuję ją po 7 dniach ale od razu napiszę, że mimo, że kalorie z pierwszego posiłku rozkładam na kolejne cztery, to spadek wagi jest większy niż zwykle.

Link to comment
Share on other sites

No i organizm się zbuntował ;) Dzień czwarty, cztery tabletki + kawa z jednej łyżeczki. Chłód już znaczny, dreszcze takie, że wyciągnąłem kołdrę(pierwszy raz w tym roku!). Dziwna koordynacja ruchowa, wrażenie jakbym się opóźniał,  czułem drżenie rąk. Ciśnienie mocno w górę (138/100, po paru minutach 140/99) i duży przypływ energii, nie mogłem leżeć, czułem że muszę coś robić. Mocne ssanie w żołądku, po prostu poczułem się bardzo głodny. Trening też jakoś nie podchodził, nie mogłem się skoncentrować. Wygląda na to, że to już za duża dawka dla mnie. Po solidnym posiłku wszystko wróciło do normy.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem trochę za szybko zwiększałeś dawkę , ja robiłem to o 2,5 mg co trzy dni żeby dać czas organizmowi na przyzwyczajenie się  , tutaj twoja dawka co dzień była o 100 % w górę czyli na 4 ty dzień  300 % więcej pierwszej dawki, trochę dużo w tak krótkim czasie

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejny dzień, wróciłem do 3 tabletek i kawy z jednej łyżeczki. Dreszczy brak, chłód zniknął, pobudzenie do działania. Trening intensywny, wyraźna poprawa wydolności. Waga spada dwukrotnie szybciej niż wcześniej, mimo tych samych kalorii. Czy to robota joszki z kawą, czy też tego, że pierwszy posiłek po treningu? A jedno i drugie?

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Jak najlepiej stosować johimbinę przy treningach popołudniowych (17-19)? Wstaję o 6, śniadanie jadam o 7, nie za bardzo wiem jak wpleść do tego johimbinę. czy wystarczy,  że przyjmę ją o 6 i o 7-8 zjem śniadanie? Czy dorzucać drugą dawkę przed treningiem (ile przed?) czy wystarczy jedna porcja dziennie (rano czy wieczorem)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
 • Create New...