Jump to content

KIKI

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KIKI last won the day on September 4 2019

KIKI had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KIKI's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dzięki za odpowiedź, faktycznie po kilku dniach działanie w końcu nieco osłabło, spróbuję dorzucić kolejną porcję. Mam jeszcze pytanie odnośnie łączenia yohimbiny z innymi suplementami, mam tu na myśli konkretnie ashwagandhę. Obydwie substancje mają 'poprawiać' samopoczucie, czy łączenie ich jest w jakiś sposób niewskazane?
 2. Czy johimbina ma działanie moczopędne? Po zażyciu porannej porcji na czczo, chodzę do toalety co najmniej 2-3 razy ciągu 1-1,5h, później sytuacja się normuje. Czy organizm może się do niej przystosowywać nieco dłużej/czy dana dawka może działać mocno dłużej? Biorę porcję 5 mg od kilku dni i wciąż mocno ją czuję.
 3. Mam Johimbinę 5 mg. Czy kapsułki można dzielić? Czy zacząć po prostu od 1 kapsułki rano i po kilku dniach jeśli organizm pozwoli dołożyć drugą (59 kg)?
 4. Jak najlepiej stosować johimbinę przy treningach popołudniowych (17-19)? Wstaję o 6, śniadanie jadam o 7, nie za bardzo wiem jak wpleść do tego johimbinę. czy wystarczy, że przyjmę ją o 6 i o 7-8 zjem śniadanie? Czy dorzucać drugą dawkę przed treningiem (ile przed?) czy wystarczy jedna porcja dziennie (rano czy wieczorem)?
 5. Cześć wszystkim, skończyłam właśnie opakowanie Clinical Burna (efekt: z 64 na 59 kg/161 cm, 30 lat), chciałabym dopalić jeszcze 3-4 kg. Mam całe opakowanie Johimbiny Haya Labs 5 mg, niestety nie dało się jej brać łącznie z Clinical Burnem. Czy to już dobry moment, żeby ją dorzucić? Najwięcej do spalenia zostało właśnie na pośladkach/udach. Mam dylemat jak ją stosować, wstaję o 6, trening 17-19. Czy brać ją na czczo, a po jakiejś godzinie śniadanie czy może tylko przed treningiem? Co ewentualnie mogłabym dorzucić do/zamiast johy (max 150 zł)? Trener na siłowni polecił Meltdown Princess. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc
×
×
 • Create New...