Jump to content

mark442

Użytkownik
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mark442's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. mark442

  Testosteron

  Testosteron Z racji tej, że mój testosteron nie jest zbyt wysoki a mam już swoje lata (niemal 44), pomyślałem o sztucznym zwiększeniu jego poziomu zastrzykami. Zakładając, że to będzie testosteron prolongatum, to pytanie jest takie - ile i jak często go brać aby nie przekraczać normy a przynajmniej nie za bardzo? Jak długo mogę go w takim razie brać i jaki odblok później zastosować? Dostęp mam dosłownie do wszystkiego. Jutro będę też sprawdzał poziom prolaktyny, bo coś mi się wydaje, że za wysoka jest ;) W takim wypadku iść do lekarza rodzinnego aby coś wypisał? Mam takiego, co wypisze mi wszystko, pytanie tylko co? Do speca od hormonów u mnie kolejka na 6-8 miesięcy więc odpada.
 2. Kolejny dzień, wróciłem do 3 tabletek i kawy z jednej łyżeczki. Dreszczy brak, chłód zniknął, pobudzenie do działania. Trening intensywny, wyraźna poprawa wydolności. Waga spada dwukrotnie szybciej niż wcześniej, mimo tych samych kalorii. Czy to robota joszki z kawą, czy też tego, że pierwszy posiłek po treningu? A jedno i drugie?
 3. No i organizm się zbuntował Dzień czwarty, cztery tabletki + kawa z jednej łyżeczki. Chłód już znaczny, dreszcze takie, że wyciągnąłem kołdrę(pierwszy raz w tym roku!). Dziwna koordynacja ruchowa, wrażenie jakbym się opóźniał, czułem drżenie rąk. Ciśnienie mocno w górę (138/100, po paru minutach 140/99) i duży przypływ energii, nie mogłem leżeć, czułem że muszę coś robić. Mocne ssanie w żołądku, po prostu poczułem się bardzo głodny. Trening też jakoś nie podchodził, nie mogłem się skoncentrować. Wygląda na to, że to już za duża dawka dla mnie. Po solidnym posiłku wszystko wróciło do normy.
 4. Dzień trzeci, trzy tabletki + kawa z jednej łyżeczki po godzinie. Efekt pobudzenia już znaczny. Ciśnienie książkowe (120/80), libido w normie (przez ostatnie dni nie odczułem różnicy). Dreszcze i chłód, co akurat jest o tyle dziwne, że jest gorąco a akurat ja nawet w zimie utrzymuję temp. w domu max 18 stopni i śpię bez koszulki i pod kocem. Aeroby (rower stacjonarny) zleciały szybko, nawet je wydłużyłem, lało się ze mnie. Czas na rowerze zleciał szybko i czułem się lepiej niż zwykle a z reguły ciągle patrzę na stoper. Jeśli chodzi o wagę, to podsumuję ją po 7 dniach ale od razu napiszę, że mimo, że kalorie z pierwszego posiłku rozkładam na kolejne cztery, to spadek wagi jest większy niż zwykle.
 5. 30 mg to nie na moją wagę. Drugi dzień, dwie tabletki. Przez max 5 minut dziwne uczucie w żołądku ale słabo odczuwalne. Ciśnienie w normie (122/83), już nie zamulało. Nawet jakby pewna energia była, pojawiły się delikatne dreszcze i uczucie chłodu(może poranek był chłodny?). Choć akurat dziś trening nie był intensywny, to jednak koszulka mokra. Po treningu rzut okiem w lustro i pierwszy raz zobaczyłem tak wyraźne żyły na barkach. Mięśnie wyraźnie bardziej spuchnięte. Jutro wezmę trzy, choć dzień od treningu wolny ale strzelę jakieś aeroby
 6. Dzień pierwszy, rano na czczo jedna tabletka. Efekt - trochę podniesione ciśnienie ale w normie. Żadnego zwiększenia energii czy zimnych potów, nic. Nawet odniosłem wrażenie, że trochę mnie przymuliło. Posiłek 3.5h później. Jutro spróbuję z dwoma tabletkami.
 7. Jeszcze pytanie jak zażywaliście, bo czytam aby nie łączyć z węglowodanami. Kiedy tabletka i jaki czas później posiłek? Ćwiczę rano, ok 7:30 jestem na siłce.
 8. Świetnie, dzięki za rady. I tak miałem brać od best body bo wychodzę z założenia, że skoro i tak biorę coś od niego i to działa, to lepiej brać też inne od niego niż nadziać się na jakieś gówno.
 9. Na allegro to widziałem i po 10mg Jakieś efekty specjalne po tym mieliście? Podwyższone ciśnienie, problemy z sercem? Pobudzenie? Chyba się zdecyduję i ją dorzucę do Erase Fast.
 10. Czy ktoś brał ten środek w połączeniu z Erase Fast? I w jakich dawkach bierzecie? Te 5mg czy jednak więcej? Raz dziennie czy więcej?
 11. Czy ktoś sprawdzał swój testosteron zanim zaczął brać ten środek i później, po 2-3 tygodniach?
 12. Tak, pierwszy raz. Teraz przypominam sobie, że zaraz po tym jadłem też grejpfruta a jak wiadomo, ten owoc różnie z lekami reaguje. Może i teraz zadziałał? Jutro się dowiem bo dziś, to staram się podnieść ciśnienie a jeszcze zmniejszyć Jednak to nie dla mnie. Owszem, pocę się po tym mocno ale jak zmusić się do treningu? Ciśnienie po tym ewidentnie mam za niskie, górne ok 110, dolne w normie 80/85 a co za tym idzie energii do treningu brak. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Z opakowania zjadłem kilka sztuk, nie wiem co z tym dalej zrobić. Zastanawiam się nad Erase Fast, tylko czy i to nie zadziała mi na ciśnienie? Widać termogeniczne nie dla mnie.
 13. Czy ktoś mierzył sobie ciśnienie podczas brania GZ? Wziąłem dziś pierwszą tabletkę i w drodze na siłkę dopadł mnie totalny brak energii a że po drodze mam przychodnię lekarską, to wstąpiłem zmierzyć ciśnienie. Okazało się, że spadło na 61/30. Na siłce z ciężkim bólem wytrzymałem 12 minut na rowerze, dwie serie pustą sztangą i do domu, ledwo, ledwo. No zwłoki. Fakt, potliwość ma dobrą, lało się ze mnie konkretnie. Od razu dodam, że ciśnienie mam książkowe, 120/80. Mierzę raz, dwa w miesiącu.
×
×
 • Create New...