Jump to content

malwa.kos

Użytkownik
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by malwa.kos

 1. Powiem Ci szczerze, że sam rowerem i pływanie udoskonalił moją sylwetkę. Kompletnie nie znałam się na odchudzaniu i ćwiczeniach - ale to dało efekty.
 2. Zgodzę się z Rumcajsem. Nie ma żadnych przeciwskazań. Gdy nie mam czasu na ćwiczenia przez pracę czasem zdarzają się dni, gdy trenuje w inny dzień dużo dużo bardziej.
 3. Zdecydowałam się na ten środek po Nowym Roku. Przyznam, że bardzo dużo ćwiczę bo chcę w końcu osiągnąć wymarzoną formę. Redin pomógł mi z zahamowaniem apetytu, ćwiczę więcej i mam na to siłę dzięki witaminom, które zawiera produkt. Do tej pory nie znałam lepszego wspomagacza. Trzymajcie kciuki bo jak na razie idzie mi dobrze i zgubiłam już parę kg.
 4. Szkoda, że trenerzy personalni biorą sobie tak sporo za godzinny trening...
 5. No jasne, że tak! W sieci można znaleźć w tym temacie wiele różnych artykułów.
 6. Nie zgodzę się z powyższą wypowiedzią - "jakiekolwiek okulary". Nie kupuj tanich par bo stanie się to samo w krótkim czasie.
 7. Jak dla mnie powinnaś pozostać przy tym co robiłaś jeśli przynosiło to zamierzone efekty. Daj znać jak Ci idzie.
 8. Zapewne jest to połączone ze złą dietą. Kiedyś odchudzałam się niebyt mądrze i cały czas przeszkadzały mi zawroty głowy, a nawet omdlenia.
 9. Zgodzę się w 100% z @Arnold78. Żaden specjalista nie jest w stanie ocenić Twojego stanu zdrowia przez Internet.. Jak tam wygląda sytuacja? Ból minął? Jaka była przyczyna?
 10. malwa.kos

  Ból kolan

  Każdy organizm jest zupełnie inny, każdy w takim przypadku powinien od razu udać się do odpowiedniego specjalisty. Ból kolan to nie żarty... wiem coś o tym, kilka razy w roku biorę odpowiednie zastrzyki w kolano by normalnie funkcjonować.
×
×
 • Create New...