Jump to content

on1984

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niniejszym potwierdzam, że NO-xplode to goowno. 2 miarki przed treningiem i zero działania. Najwyżej jak placebo. Żadnego pobudzenia, mrowienia, pompy, nic! Mam wrażenie, że to sam słodzik i aromat. Mam nadzieję, że chociaż te 3 gramy kreatyny w 2 miarkach są bo odliczam to od dziennej porcji. Nie chciałem nic mocnego na początek bo to moja pierwsza przedtreningówka, ale to jest chyba dla przedszkolaków.
 2. Cześć, niedługo zaczynam cykl na kreatynie i zastanawiam się nad prawidłowym rozłożeniem dawek. Planuje brać 2 x 8,5g. (1g/10kg masy 2x dziennie). Trenuję rano i teraz pytanie jak wszystko ze sobą połączyć żeby miało ręce i nogi. Wiele osób poleca brać kreatynę rano na czczo, ale spotkałem też opinie, że przed treningiem i bezpośrednio po. Dodatkowo planuję przedtreningówkę no-xplode, węgle do treningu i białko po. Pomożecie to wszystko rozsądnie ułożyć?? Dzięki! pzdr!!
 3. A jaka jest Wasza opinia nt łączenia EF z Ignit3 (wersja 150 kaps)? Warto? Można? Nie warto? Nie można?
 4. Ze swojej strony polecam wersję black edition. Poprzednia była dla mnie nie za bardzo (kołatanie serca, zawroty głowy, skurczenie "interesu"). Teraz fajnie pobudza i dobrze pali. Uwaga tylko na mega potliwość!!
 5. Tu: piszesz coś dokładnie odwrotnego. To która wersja jest w końcu prawdziwa???
 6. Cześć, od pewnego czasu biorę GZ i Alphaburn. Efekty ok. Chciałbym na chwilę przesiąść się na coś innego żeby odzwyczaić organizm od tamtych preparatów. Co polecacie na podmiankę? Musi być ostra kosa, ale BEZ geranaminy. Nie mogę tego brać, serce mi kołacze, cały się trzesę, agresor mega wrasta a jajka się kurczą jak orzeszki. Dzięki, pzdr!
 7. Czym tak na prawdę jest ten produkt? Diuretyk? Booster teścia? Jak on wpływa na hormony? Trochę się boję "majstrować" przy tym temacie... I ważniejsze pytanie: czy można go łączyć z kreatyną??
 8. Cześć, proszę o radę nt najodpowiedniejszego dawkowania (oraz info czy to dobry zestaw) Alphaburn + Erase Fast + Ground Zero. Do tej pory stosowałem alpha + ground, ale zauważyłem przestój. Dieta i aktywność nie zmieniła się dlatego chciałbym dorzucić erase. Zastanawiam się tylko czy to nie będzie zbyt dużo środków na odwonienie na raz. Po ground dosłownie leje się ze mnie. Nie jestem szczególnie przywiązany do tego zestawu, jeśli wg Was inny pakiet będzie lepszy proszę o sugestie. 34 lata 88,5kg 189cm 5 posiłków ok. 1800-2000kcal, 45%B, 35%W, 20%T (wartości przybliżon
 9. Witam, nie wiem co tam ostatnio zostało domieszane do składu, ale w porównaniu do wcześniejszego opakowania niestety widzę zmianę na minus. Poprzednie opakowanie fajnie wchodziło na 30 min przed posiłkiem/treningiem. Lekkie, przyjemne pobudzenie, ochota do ćwiczeń. Natomiast teraz jest dużo większy hardcore. Odczucia porównywalne do Ground Zero, ale słabsze. Ogromna potliwość, nawet siedząc na kanapie przy śniadaniu jestem mokry. Drżenie rąk. Poza tym wzrost poddenerwowania i agresji ostatnio stojąc w kolejce na poczcie myślałem, że wpierdolę ludziom przede mną tylko za to, że tam są :/
×
×
 • Create New...