Jump to content

tomi

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Hej po miesiącu stosowania od początku września , razem z Alphaburn waga zeszła bardzo fajnie z 99 kg na 94 kg , oczywiście dieta dopięta dosyć skrupulatnie jak na moje możliwości no i regularne treningi. Po kilku dniach przerwy dzisiaj startuje z kolejnym opakowaniemAlpha Lion Cheetah Burn Stim Free w duecie z Alphaburn.
 2. Panowie czy są jakieś przeciw wskazania aby przyjmować ten suplement wieczorem - dwa treningi w tygodniu zaczynam o godzinie 20 i drugą porcję chciał bym przyjmować przed treningiem koło 19.00 - 19.30. ? Kolejne pytanie jak duży odstęp czasowy powinien zostać zachowany miedzy porcjami suplementu - pierwszą porcję przyjmuję zazwyczaj koło 7 rano a trzy treningi w tygodniu mam koło 11 - wtedy również mogę przed "porannym" treningiem przyjąć drugą porcję Alpha Lion czy np. przełożyć to po treningu ?
 3. Panowie a połączenie Yohy od Haya Labs z Burn 24 Omega Sports to dobry pomysł ? Chodzi mi o dodatkowy spalacz do Yohy który nie pobudza , a między innymi hamuje łaknienie.
 4. General dziękuje za odpowiedz. Z Alphaburn miałem kiedyś do czynienia i byłem z niego zadowolony nie wykluczam dorzucenia do Yohimbiny. Jak byś dawkował Yohimine HCL z Alphaburn w jakich proporcjach i odstępach. Czy Alphaburn hamuje apetyt , bo nie ukrywam między innymi tak działający środek biorę pod uwagę.?
 5. Witam od 2 tygodni biorę "joszkę" od Haya Labs. Na tą chwilę przyjmuję 10 mg/2 tabletki około 3,5 h po śniadaniu (czasami 4 do 5 h) , 30 minut przed treningiem (śniadanie o 7.30 rano trening ca. o 11:30) - myślicie że warto brać Joszkę rano przed śniadaniem czy zostawić tak jak jest czyi 3 h po śniadaniu - jak tak to z po jakim czasie po dawce yohimbiny mogę zjeść śniadanie ? Do celowo przy mojej wadzę i wzroście powinienem dziennie przyjmować 15 mg / 3 tabletki - i tutaj znowu pytanie o dawkowanie - w jednej porcji przyjmować 15 mg czy lepiej rozbić to na 2 porcje dzienne. D
 6. Witam , stosował ktoś Ground Zero razem z O-Bol ,oraz LGD ( oba z Brawn Nutrition). Zastanawiam się czy nie dorzucić Fenixa do takiego zestawu ??. Główny cel to wycinka reszty brzucha. Chyba że występują jakieś przeciw wskazania do łączenia ??? Będę wdzięczny za sugestie i opinie.
 7. Stosował ktoś Ground Zero razem z O-Bol ,oraz LGD ( oba z Brawn Nutrition). Zastanawiam się czy nie dorzucić Fenixa do takiego zestawu. Chyba że występują jakieś przeciw wskazania do łączenia ??? Będę wdzięczny za sugestie i opinie.
 8. Witam po ca 4 tygodniach stosowania zetawu Lean FX - AD-3 + Gat Jetfuel Superburn chciałem sie podzielić swoimi uwagami. Waga przy stosowaniu ww. zestawu oraz przy stosowaniu zbilansowanej diety i naturalnie treningów spadła o ca. 4,5 kg , Jak dla mnie wynik całkiem dobry. Największy spadek miał miejsce podczas pierwszyt 3 tygodni suplementacji teraz jak by troszkę spadek się zatrzymał. W kwestii Super Burna - nie lubię i słabo toleruję wszytskie spalacze które mocno pobudzają - w tym przypakdu działanie jest takie jakiego oczekiwałem - czuje sie w pełni komfortowo. Preparat nie pobudza jak
 9. Witam Ponownie Prośba o pomoc w rozpisaniu dziennego dawkowania nowo nabytego zestawu. W nocy lubię pospać a jak wyczytałem po GAT Superburn przyjętym zbyt póżno mogą być z tym kłopoty :-) Tym razem wybór padł na Lean FX + AD-3 oraz do kompletu GAT Jet Fuel Superburn. Po lekturze forum liczę że z pomocą takiego zestawu uda mi się uporać z kilkoma kg. "słoniny" na brzuchu która została jeszcze do zredukowania :-). Trenuje 5 x w tygodniu pon-śr-pt trening na siłowni o godzinie 16.00 , wt-czw Kick Boxing o 20.00. Czy w przypadku rożnych godzin treningów suplementy przyjmować według jednego
 10. Witam Ponownie po kilku miesiącach przerwy. Planuje zakup kolejnego zestawu. Tym razem chciałem wrzócić do menu Lean FX + AD-3 oraz pierwszy raz SNS Yohimbine 2.5 (ewentulanie jaką inną "joszkę" ???). Myślicie że takie połączenie jest sensowne - FX razem z AD -3 na pewno ale dodatkowo Yohimbina ??. Nigdy jej nie stosowałem sporo dobrego w sieci mozna o niej wyczytać. Zależy mi na brzuchu i bokach - 35 lat/ 84kg/ BF 16%. Treningi 3 x siłownia (8 rano) oraz dwa razy Kick Boxing (20 wiecorem), Od czasu "dołożenia" siłowni okolice brzucha nie znikaja tak jak tego oczekuje. Suple jakie stos
 11. Witam Ponownie zamówiłem dzisiaj następujący zestaw Cannibal Claw + AD-3 + Lean FX. Mam prośbę o pomoc w dawkowaniu - czy łączyć ze sobą suple w porcjach czy stosować odstępy między pojedyńczymi dawkami ???. Jak będzie najrozsądniej i czy są jakieś przeciwskazania w mieszaniu takiego pakietu ??. Treningi ma dosyć póżno o godzi 20.00. Z gory dzięki za pomoc :-)
 12. Raz jeszcze dzięki za pomoc . Trenuje niestety wieczorem (20 - 21) - zastanawia mie wieczorna "porcja" - o 19 tej przed treningiem 1x Lean + 1x Target A2 i przed snem (22-23) kolejna porcja 1x Lean + 1x Target - nie za krótkie odstępy czasowe między porcjami ???.
 13. Wielkie dzięki Cyklon04 - właśnie czekam na przesyłke od bestbody - padło na Targrt A2. Nie zależało mi na mocno pobudzających supalch dlatego padło na taki duet :-) Teraz prośba o dawkowania będę stosował go razem z LEAN FX - producenci jednego jak i drgiego sugerują stosować pierwszą porcję rano naczczo po przebudzeniu - są jakies przeciwwskacania aby jednocześnie rano zażywać oba specyfiki czy lepiej w odstępach czasowych ???. Jak najkożystniej rozłożyć dzienne dawkowanie tych supli ???.
 14. Witam Jestem blisko końca robienia wagi. Niecałe 2 lata temu startowałem z 117 kg (180cm wzrostu/34lata) teraz jest 86 kg - od kiku dni stosuje Lean FX - waga zgodnei z planem pomalutku lec w dół - chciałem dożucić coś konkretnego na ostatnie kilka kilogramów , zależy mi głownie na poprawie brzucha i boków bo tam fatu zostało najwięcej i tylko o takich spalaczach myśłę :-). Planowłem Analyzed Target A-2 , ostatnio poczytałem o Seaweed fucoxanthin ??? Co myślicie o tych suplach może ewentulanei coś innego zaporponujecie na pozbycie się resztek fatu z brzucha i okolic???
×
×
 • Create New...