Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/03/2015 in all areas

 1. Pytanie nie było do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć. Inferno Amped ma działanie bardziej zbliżone (jeśli chodzi o odczucia) do HydroxyElite, nie pobudza mocno, może termogenza jest na nieco wyższym poziomie bo w składzie jest kompleks Thermo-V. Dobrze jest rozróżnić (oceniając dane reduktory tłuszczu) działanie pobudzające od spalajacego, bo czasami producenci dodają bardzo dużo stymulantów ośrodkowego układu nerwowego by maskować przeciętne działanie spalające tłuszcz. Phenadrol i Synedrex mocno hamują łaknienie, spalanie jest na dobrym poziomie, ale nie każdemu odpowiada taki stan mocnego pobudzenia przez większą część dnia.
  1 point
 2. SavagE dodaj opinię o Thermo Bombs w dziale recenzji, powinien tam być temat o tym spalaczu, z pewnością wielu ludziom się przyda. HydorxyElite działa zdecydowanie bardziej subtelnie, jak stary OxyElite Pro, nie ma po nim mocnego pobudzenia, ani termogenezy. Natomiast Synthermo mocno pobudza i mocno hamuje łaknienie. Jeśli chodzi o kwestie spalania to ciężko na prawdę powiedzieć który byłby lepszy. Pure Clinical ma fajny skład i w tej cenie to chyba najlepsza opcja na rynku, ale to nie ta liga co wyżej wymienione spalacze czy Lipodrene moim zdaniem. Jeśli chodzi o uporczywy tłuszcz, to musisz wziąć pod uwagę, że Target A2 bezpośrednio oddziałuje na tkankę tłuszczową (a konkretnie, na biały tłuszcz), natomiast AD-3 nie redukuje tłuszczu bezpośrednio, a poprzez redukcję kortyzolu. AD-3 redukuje tłuszcz wisceralny, a Target A2 podskórny, także nie można raczej ich porównywać ze sobą.
  1 point
 3. Sytuacja wygląda tak, że nie zawsze im droższy spalacz tym lepszy. Są spalacze po 300zł i droższe, które nie mają tak dobrego składu jak chociażby Stimerex Hardcore. Nie znam natomiast żadnego spalacza w niższej cenie (nawet niewiele niższej) o lepszym składzie. Można natomiast iść na kompromis wybierając spalacz tańszy o maksymalnie dobrych w danej cenie właściwościach. Zależy jednak do jakiej kwoty chcielibyśmy się zmieścić. Patrząc na Twoje wymagania, moim zdaniem jedną z najskuteczniejszych opcji jeśli chodzi o stosunek cena/skład jest Iron Synthermo. Wykazuje on bardzo dobre właściwości pobudzające i termogeniczne. W podobnym zakresie cenowym nie sądzę by był nawet zbliżony właściwościami spalacz.
  1 point
 4. MMarta, moim zdaniem bezkonkurencyjnym spalaczem do 100zł jest Clinical Burn Z pewnością nie znajdziesz spalacza w kwocie do 150zł lepszego składem od niego. Jest to zupełnie inna liga niż słabe spalacze typu Thermo Speed Xtreme, więc cięzko porównywać nawet. Co do efektu jojo o którym wspominasz to jest to bardzo prawdopodobne, jeśli nagle ogranizyłaś mocno jedzenie, to spowolnił się metabolizm, potem zaczęłaś jeść normalnie i pojawiła się spora nadwyżka kaloryczna. Gizmus, pytanie nie do mnie, ale z tego co mi wiadomo nie ma żadnego produktu podobnego do Target A2 na rynku, pewną alternatywą może być SNS Yohimbine, ale po pierwsze jest to mniej skuteczna forma tego alkaloidu, ma krótszy okres półtrwania i sporo przeciwwskazań.
  1 point
 5. Mała Zacznę może od tego, że to nie brak odpowiedniej ilości wody, a alkohol spowalnia Twój metabolizm. Dodatkowo każdy gram alkoholu to aż 12kcal (więcej niż tłuszcz czy cukier). Co więcej upośledza on przez pewien okres metabolizm białek, a jak pijemy regularnie, to taki stan utrzymuje się ciągle. Jeśli tego nie ograniczysz przynajmniej do jednego dnia w tygodniu, ciężko może być o zadowalające rezultaty. Wyżej kolega wspomniał innej osobie o Target A2. Moim zdaniem (jeśli nie masz problemów zdrowotnych) wydaje się to być podstawowy suplement, jako że Twoim głównym problemem z tego co piszesz jest uporczywy tłuszcz, a nie ma go na całym ciele bardzo dużo. Spowolniony metabolizm jest faktem, niezależnie od przyczyny warto go przyspieszyć, bo bez tego nawet przy niewielkiej podaży kalorii waga nie będzie spadać. Bardzo dobrym boosterem metabolizmu jest Cannibal Claw. Jeśli nie możesz (ze względów psychofizycznych) ograniczyć słodyczy (cukier, jak i alkohol uzależniają, to pierwsze zdecydowanie szybciej), pomyśl o jakimś blokerze apetytu jak Satietrim. Co do spożywania alkoholu podzas suplementacji spalaczami. Sytuacja wygląda tak, że niektóe spalacze mogą zwiększać ciśnienie tętnicze (u osób zdrowych oczywiście jest to w zakresie dopuszczalnej normy). ALkohol natomiast zwiększa tętno, dlatego też nie powinno się spożywać spalaczy (czy jakichkolwiek produktów energetycznych - kawa, napoje energetyzujące itp.) gdyż tętno/ciśnienie może przekroczyć normę. Jeśli natomiast mamy dzień w kóym wieczorem będziemy spożywali alkohol, to porcja spalacza spożyta wczesnym popołudniem nie będzie kolidowała, gdyż najczęsciej składniki aktywne mają okres półtrwania nie dłuższy niż kilka godzin. VmaciekV Roxylean to bardzo przeciętny spalacz, mało składników aktywnych o potwierdzonej skuteczności i dominuje kofeina. Hydroxycut natomiast (obecna wersja) nie umywa się do tego produkowanego kilka lat temu, dzięki której to wersji stał się on bardzo popularnym spalaczem. Jeśli szukasz czegoś w stylu starej wersji Hydroxycut, sprawdż Hydroxyelite.
  1 point
×
×
 • Create New...