Skocz do zawartości

Redukcja na OxyEFX + Target A2


Rekomendowana wypowiedź

Witam.

 

Zamierzam zakupić dwa produkty z tematu i szczerze mówiąc nie wiem jak je dawkować.

 

Napiszę coś o sobie. Gram w piłkę, obecnie mam rękę w gipsie i od miesiąca siedzę na L4. Za 2-3 tygodnie powinienem wrócić do treningów.

 

Już wcześniej miałem parę kg do zrzucenia, a teraz jeszcze bardziej "spuchłem" (święta, dużo czasu wolnego). Ogólnie mam do zjechania koło 7-8 kg. (waga 78kg, wzrost 175cm).

 

Już teraz staram się ograniczać jedzenie i jeść zdrowo, ale dopiero jak wrócę do treningów zamierzam przytrzymać michę na 100% (dieta już przygotowana) + zacząć stosować OxyEFX + Target A2.

 

Jestem pracownikiem biurowym (godziny 8-16), trening przeważnie mam koło 17-19 (zależy od dnia tygodnia, 4 treningi + mecz weekend).

 

Budzę się koło 6:30 i od razu jem śniadanie, następne posiłki co 3h. I tutaj mam problem. Podobno Target trzeba stosować na pusty żołądek i nie jeść przed co najmniej 1h? To prawda?

 

Czy mogę stosować na pusty żołądek + OxyEFX i od razu jeść?

 

Myślałem o takim planie:

Pobudka 6:30 i od razu 1 kap. Target + 1 kap. OxyEFX

Śniadanie 6:40

Posiłek 10:00

Posiłek 13:00

Posiłek 16:00

Godz. 17:00 1 kap. Target + 1 kap. OxyEFX

Trening 17:00-19:00

Posiłek praktycznie 30 minut po treningu.

Godzina 23:00 białko+masło orzechowe.

 

Do wszystkiego dokładam BCAA przed i po treningu (1g na 10kg wagi). Ogólnie myślicie, że te dwa spalacze to dobre połączenie?

 

Dodam już trochę tego stosowałem. Chyba ze 4 różne, problemy miałem tylko po Black Bombs. Z reguły brałem to tylko na mecz, żeby mieć fajne pobudzenie. Było spoko, ale jakieś 40 minut po meczu miałem straszne zejście, uczucie jakbym był chory i miał gorączkę.

 

Z góry dzięki za pomoc, Ariel.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o porcję poranną Targeta, to wystarczy odstęp 10-15 minut przed śniadaniem by kapsułka opuściła żołądek i zaczęła działać. Rozpisane dawkowanie jest bardzo sensowne. Osoby, które stosowały już wiele spalaczy i "mało co na nich działa", mogą z czasem przed treningiem (lub w dni wolne od treningu w drugiej porcji) stosować 2 kap. OxyEFX. Opcjonalnie można także jeszcze jedną kapsułkę Target A2 zastosować w godzinach południowych między posiłkami w celu maksymalizacji efektów. Ten efekt po Black Bombsie był spowodowany tym, że tamten spalacz powodował dużą eksloatację układu adrenergicznego i potem kiedy przestał działać pojawił się efekt znużenia, zmęczenia, wycięczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można do takiego zestawu włączyć AD-3, bardzo dobrze wywala zatrzymaną wodę podskróną i "utwardza" sylwetkę poprzez poprawę definicji mieśni, przy okazji l-dopa w niej zawarta regeneruje układ nerwowy.

 

AD-3 codziennie 2 kap. przed snem, Target 3x1 kap. (po przebudzeniu, między posiłkami około południa i przed treningiem lub miedzy posiłkami po południu). A burn 24 można 3x2 kap. przed głównymi posiłkami zawierajacymi węglowodany lub rozdzilić przy takich regularnych posiłkach nawet na więcej porcji przed posiłkowych np. 1+1+2+2 lub 1+1+1+1+2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Jestem w połowie opakowania  OXY EFX, 1x rano, 2x przed treningiem wieczorem, ok 17 .Po 3 tygodniach 3 kg mniej  ale  na udach okropny cellulit i tłuszcz. Z brzucha ładnie oponka zeszła.  Czy mogę kontynuowac kolejne opakowanie oxy i dorzucic jeszcze TARGET A2? 

pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...