Skocz do zawartości

Rozplanowanie suplementacji


Rekomendowana wypowiedź

Czesc, zakupiłem ans termo craze i canibal claw. 

Jak to dawkować? 

27 lat

94 kg

175 cm

Jestem aktywny fizycznie. 3 treningi w tygodniu plus rower. 

 

O dawkowanie pytam, bo mój dzień wygląda tak że wstaje rano o 4.30 pije bialko, wsiadam na rower i jadę 20 km na siłownię, robię trening i idę do pracy. Gdy nie jedz rowerem to wsiadam w bus i po 45 min jestem na silce robię trening siłowy potem kardio. Jak ogarnąć tu posiłki plus te suple? Jak to łączyć z ashwa, animal pakiem dha i kreatyna? Ashwe biorę rano i wieczorem.

Czy te suple mogą jakoś wejść na banię? Mam w domu małe dziecko, wolslb mieć kontrolę nad sobą;) 

Dodam że brałem do tej pory spalacze olimpa, treca, termo drine od biotech USA oraz ostatnio animal cutsa. Brak jakiegokolwiek wiekszego pobudzenia. Nawet kawy nie odstawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeśli przed treningiem siłowym robisz aż 20 km na rowerze to nieco zmniejszasz sobie możliwości efektywnego treningu, dobrze byłoby mimo wszystko to zmienić. Jeśli nie masz takiej opcji to dodaj sobie chociaż jakiś owoc do tego białka by jakikolwiek glikogen był uzupełniony. 

Co do suplementacji to Ashwaganda może zostać np. z pierwszym i ostatnim posiłkiem, tu już kwestia indywidualna czy raczej bardziej działa na ciebie uspokajająco czy witalizująco. 

DHA to kwasy tłuszczowe więc do posiłku zawierającego dobre źródło tłuszczy.

Kreatyna standardowo przed i po treningu, w dni wolne jedna porcja o dowolnej porze dnia. Dawka na porcje to około 5 g dla większości osób.

Animal Pak sobie wrzuć do głównego posiłku w ciągu dnia.

Co do wejścia supli na "banie" to nie ma takiej opcji przy produktach które wymieniłeś. Musiałbyś stosować jakieś mocne przed treningówki by wpływały realnie na nastrój itp. ale raczej to na zasadzie pobudzenia czy też zejścia. Nie ma suplementów które wpływałyby na poczytalność itp. to już wymysły lub kwestia SAA.

Co do pobudzenia po spalaczach które brałeś to weź pod uwagę, że są to raczej produkty z dolnej półki, ze spalaniem mają bardzo mało wspólnego, a z pobudzeniem nie wiele więcej. Jak szukasz mocniejszych spalaczy to zajrzyj sobie w ranking w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem wcześniej że masz zakupione te produkty.

No więc Thermo Craze dajesz pierwszą porcję 1-2 kap. przed treningiem, natomiast drugą 1 kap. pomiędzy posiłkami w południe.

Claw 3x dziennie po 1 kap. rano przed treningiem, pomiędzy posiłkami oraz przed snem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwa pytania o Canibal Claw.

Taka dawka wystarczy przy wadze lekko powyżej 90 kg? Na opakowaniu sugerują 6 tabsów dziennie. (wydaje mi sie ze troche duzo)

Drugie pytanie, to czy ktoś wie czy ten suplement działa jakoś na tarczyce? Mam w środę badanie u endokrynologa. (Nie mam żadnych zdiagnozowanych problemów, ale chce to zbadać).

Czy suplementacja tym środkiem może w jakiś sposób zakłamać wynik badania? Wykaże mi przez to np.: nadczynność, albo w przypadku niedoczynności wskaże, że wszystko jest ok?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawka 3 kapsułki dziennie jest w zupełności wystarczająca nawet dla osób z dużą masą ciała, lepiej przyjmować mniejsze dawki, a przez dłuższy okres czasu niż odwrotnie.

Co do wpływu na tarczycę to właściwości przyspieszające nieco jej pracę poprzez dostarczanie prekursorów dla jej hormonów. Nie będzie to aż tak wielki wpływ by u osoby zdrowej wskazać nadczynność itp., jednak dokładne wyniki może nieco zmienić, więc jeśli chcesz znać dokładnie swoją sytuację, to odpuść sobie suplementacje nim przez najbliższe dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANS Thermo Craze, mam pytanie. 

 

Po wzięciu zarówno z posiłkiem jak i w odstępstwie nie ma różnicy. Tzn. Zaczynam po jakiś 40 min czuć dreszcze, robi mi się mocno zimno i czuje ze występują poty. Dodatkowo uczucie lekkiego roztrzęsienia, ciężko się skupić na czymś. 

Biorę w dni treningowe:

1 porcja rano ok godz. 6 , druga porcja popoludniu około 15

 

Dni nietreningowe:

porcja rano o 6

druga z obiadem około 13

 

Podejrzewam ze to zawarta w srodku joha.

Puls około 90

Cisnienie mierzone wieczorem:

120\85

 

Ktos wie, ile tej johy jest w tym srodku? Zmieniać jakoś dawkowanie? Da sie jakos zminimalizowac te skutki uboczne. Dodam ze w dni nietrenigowe czuje się strasznie wykończony, aczkolwiek na treningu dobrego kopa daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci stosują mieszanki firmowe i nie chwalą się proporcjami składników w takich mieszankach by konkurencja nie kopiowała ich formuły. To może być nadwrażliwość na johimbinę, dlatego niektórzy stosują ją tylko przed treningami, a o innych porach źle tolerują. Możesz stosować razem z posiłkiem spalacz, wtedy osłabisz działanie stymulantów w nim zawartych, a na przyszłość celuj w spalacze bez johimbiny, rauwolscyny (alfa johimbiny) kory johimby, rauwolfii vomitorii, rauwolfii serpentiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...