Skocz do zawartości

Redukcja i przybieranie masy mięśniowej


Adiplpd

Rekomendowana wypowiedź

Cześć wszystkim. Krótki opis mnie

93kg

183cm

Zmiana pracy pozwoliła mi wreszcie zając się sobą. Rozpocząłem dietę i połączyłem to z intensywnymi treningami na siłowni. Zajęcia na siłowni co 2 dzień z czego cześć (1/4) poświęcam na cardio reszta to typowe ćwiczenia siłowe na konkretne partie mięśni. Redukcje prowadzę na podstawie wyliczeń apki FitAtu. Największe obawy mam z pozbyciem się tkanki tłuszczowej. Mój tok myślenia ukierunkował się w ten sposób że jeśli zachowam lekki deficyt kaloryczny (czyli wg apki 2000 kcal) podwyzsze białko do 150 g oraz obnize spożycie tłuszczów do 50g to będę przybierał na tkance mięśniowej a tracił na tłuszczowej. Dodam że przyjmuje kreatynę. Byłbym wdzięczny o podpowiedź czy dobrze robię czy coś trzeba zmienić. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Polecam uzbroić się w cierpliwość i raz w tygodniu pomiar wagi (przy zachowaniu powtarzalnych okoliczności). Musisz wiedzieć że waga nie spada jednostajnie w dół (chyba że masz zbyt głęboko deficyt) a powinna skakać ale w skali miesiąca i tak powinna spać. Więc nie przejmuj się drobnymi wahaniami ponieważ to narmalne.

Utrzymuj obrany tryb i relacjonuj o postępach na forum 🙂 

Pmietaj o racjonalnym progresie we wszystkich ćwiczeniach tak aby nie nabawić się kontuzji a skupiać na technice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...