Jump to content

Darmowe plany treningowe


szpaleta

Rekomendowana wypowiedź

PLANY TRENINGOWE NA SIŁOWNIE

LOGO_PLATINIUM_FITNESS_BASIC.jpg.f60fad212cc68b7d9e01cc34f4e68e86.jpg

Zaczynasz przygodę z siłownią i nie wiesz, jakie popełniasz błędy? A może potrzebujesz urozmaicenia dla ćwiczeń, które wykonujesz na co dzień? Mamy dla Ciebie coś, dzięki czemu Twój trening będzie jeszcze bardziej efektywny! Znajdziesz tu plany treningowe autorstwa naszych instruktorów.

Alexander Adamczyk – Full Body Workout (2-dniowy) dla początkujących [pobierz]To plan treningowy ogólnorozwojowy dla całego ciała, który ma na celu poprawę wydolności i siły. Dedykowany jest osobom początkującym. Ćwiczenia wykonuje się z użyciem sprzętu (np. hantli czy sztang), nie korzysta się z żadnych maszyn. Trening należy wykonywać dwa dni w tygodniu.

Szymon Najzer – Push Pull Legs dla początkujących i średnio zaawansowanych [pobierz]Trening ten przeznaczony jest dla osób, chcących rozbudować masę mięśniową. Jest bardzo popularny, skorzysta z niego osoba początkująca i średnio zaawansowana. Ćwiczenia są wykonywane z ciężarami, odpowiednio dobranymi. Bardzo ważna jest poprawna technika.

Paweł Chmielik – Full Body Workout (3-dniowy) dla średnio zaawansowanych [pobierz]Kolejny plan polecany jest średniozaawansowanym, którzy ćwiczą już około roku i są w dobrym stanie fizycznym. Na każdej sesji treningowej trenuje się całe ciało, bez podziału na poszczególne partie. Używane są maszyny takie jak bieżnia, orbitrek.

Krzysztof Zimoląg – Kompleks sztangowy dla średnio zaawansowanych [pobierz]W tym planie treningowym stawiamy nacisk na rozbudowę mięśni dzięki strefie wolnych ciężarów. Ćwiczenia wykonuje się z jedną sztangą i tym samym obciążeniem. W kolejnych tygodniach warto zwiększać liczbę powtórzeń i obciążenie.

Dawid Ryczek – TABATA dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych [pobierz]To rodzaj intensywnych ćwiczeń, które pozwalają na spektakularne efekty w krótkim czasie. Niestety ze względu na ich intensywność dedykowane są osobom zdrowym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym. W ciągu trzydziestu minut spala się tkankę tłuszczową i pobudza metabolizm.

Dominika Lubojemska – Push Pull Legs dla zaawansowanych [pobierz]Plan treningowy jest wariantem poprzedniego zestawu ćwiczeń tego typu, tym razem dla osób zaawansowanych i zdrowych, z dobrą kondycją. Ułatwia rozbudowę mięśni, ich rzeźbienie i modelowanie.

Patryk Depowski – 5/3/1 dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych [pobierz]Następny z serii zestaw dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych. W trakcie czterech dni treningowych w jednym 4-6 tygodniowym cyklu rozbudujesz mięśnie i zwiększysz siłę. Trening ten proponowany jest głównie mężczyznom.

Sebastian Pawlikowski – SPLIT (4-dniowy) dla zaawansowanych [pobierz]Trening SPLIT, czyli dzielony, wykonywać mogą tylko zaawansowani, po około 2 latach ćwiczeń. Opiera się on głównie na ciężarach, jedna sesja trwa od 60 do 80 minut. Każdego z czterech dni zajmujemy się inną grupą mięśniową.

Iwo Daleki – kalisteniczny trening górnych partii dla średnio zaawansowanych [pobierz]W zestawie znajdziemy przede wszystkim: podciągnięcia podchwytem i nachwytem, różne rodzaje pompek i desek. Wykorzystuje on przede wszystkim pracę z własnym ciałem.

Mateusz Podsadniuk – PHUL (Powerlifting Hypertrophy Upper Lower) [pobierz]Według opisywanego planu ćwiczy się przez cztery dni w tygodniu. Zestaw łączy elementy treningu kulturystycznego i dzielonego. Obowiązkowa jest rozgrzewka.

Waldemar Buczek – Full Body Workout dla zaawansowanych [pobierz]Oparty na konkretnym schemacie zestaw został skomponowany dla osób zaawansowanych, by zbudować masę mięśniową i zredukować tkankę tłuszczową. Trenuje się co drugi lub co trzeci dzień. Do ćwiczeń potrzebne są akcesoria – sztangi i hantle.

Julia Gadzińska – SPLIT z priorytetem na pośladki dla kobiet zaawansowanych [pobierz]Trening dedykowany głównie kobietom – skupia się przede wszystkim na pośladkach, choć ćwiczy się też pozostałe partie ciała.

Sebastian Pawlikowski – Powerbuilding – połączenie elementów trójboju i kulturystyki – przyrost siły i masy mięśniowej [pobierz]To zestaw dla osób średniozaawansowanych, bardzo skutecznie rozbudowuje mięśnie. Łączy trening trójbojowy i kulturystyczny.

Filip Warchał – Trening siłowo interwałowy o wysokiej intensywności – ostatni szlif przed wakacjami [pobierz]Trening fitness łączący pracę z mięśniami antagonistycznymi i ze sztangą. Poprawia wydolność oraz redukuje wagę.

Mateusz Podsadniuk – 5×5 Bill Starr [pobierz]Łączy w sobie metodę 5 x 5 (przysiad ze sztangą na karku, 5 powtórzeń w 5 seriach) i trening FBW polegający na trenowaniu wszystkich partii podczas jednego treningu.

materiał pochodzi ze strony https://fitnessplatinium.pl/plany-treningowe/

materiał nie był sponsorowany udostępniam aby pomóc w wyborze planu treningowego, jest to fajna baza pod dalszy rozwój

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...