Jump to content

formutech nutrition lean efx opinie i działanie spalacza  

11 members have voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie?

  • Znakomity
   29
  • Dobry
   2
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   0
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Spalanie tłuszczu
   27
  • Pobudzenie
   11
  • Hamowanie łaknienia
   7
  • Usuwanie wody podskórnej
   2


Rekomendowana wypowiedź

Formutech Lean EFX - to 45 dni prawdziwej rewolucji w walce z nadmierną tkanką tłuszczową. Najwyższe dawki substancji czynnych w krótkim czasie ułatwią Ci radykalną zmianę sylwetki oraz zwiększą poziom energii oraz samopoczucia przez długi czas. Kolejny skuteczny i radykalny środek zaprojektowany przez Formutech Nutrition, wiodącą markę w świecie suplementacji.
 

 • 705 mg najsilniejszych substancji na rynku! 
 • Najbardziej biodostępne formy składników 
 • Trwała i widoczna utrata wagi 
 • Redukcja apetytu przy jednoczesnym przyspieszeniu metabolizmu 
 • Idealna alternatywa dla mocnych stymulantów 
 • Usuwa tkankę tłuszczową brzuszną oraz wodę podskórną 
 • Błyskawicznie poprawia definicję i wyrazistość mięśni 
 
Lean EFX przyspiesza metabolizm spoczynkowy o ponad 22%, oznacza to że właśnie aż o 1/5 zwiększy się twój wydatek energetyczny w ciągu dnia. Przekłada się to na o wiele szybszą utratę wagi i tkanki tłuszczowej, gdyż potrzebujesz więcej kalorii by utrzymać wagę. Dodatkowo suplement ten zwiększa również zapotrzebowanie na energię w trakcie każdego rodzaju aktywności fizycznej. Każdy twój wysiłek będzie znacząco bardziej efektywny niż do tej pory, dodatkowo przy zwiększonym poziomie energii oraz właściwościach termogenicznych produktu sam możesz przekonać się jak skuteczna i szybka może być redukcja zbędnego tłuszczu.
 
Nie jest to jednak jedyna płaszczyzna na jakiej działa suplement. Każdemu z nas zależy by redukcja była skuteczna, jednak by tak się stało powinna też być prosta. Kluczowym aspektem jest zadbanie o prawidłowy poziom kortyzolu, unikając nadmiernego stresu oraz katowania się uczuciem głodu które jakże często towarzyszy osobom odchudzającym się. Formutech Lean EFX dzięki zastosowaniu najbardziej wartościowych i biodostępnych form tiaminy oraz ekstraktu z rośliny Acacia Rigidula sprawia, że kontrola apetytu nie jest już żadnym wyzwaniem, a odczuwanie sytości nawet okresie dłuższej przerwy między posiłkami stanie się czymś zupełnie naturalnym. Ponadto chęć podjadania między posiłkami zostanie ograniczona do nieodczuwalnego wręcz poziomu.
 
HI_TECH_Fastin_Rapid_Release_opinie.jpg
 
Obecność geranaminy, jednego z najbardziej zdumiewających alkaloidów w świecie suplementacji bardzo szybko przekłada się na poprawę sylwetki w najtrudniejszych miejscach, z którymi nie radzi sobie większość popularnych na rynku substancji. Ponadto oddziaływuje na najmniej ukrwawioną tkankę tłuszczową i promuje jej utlenianie. Formutech Nutrition Lean EFX to przede wszystkim przyjemność stosowania suplementu, a także przyjemność i satysfakcja rosnąca z każdym dniem naszej pracy gdzie widzimy efekty swoich wyrzeczeń. Dzięki wysoce biodostępnym formą hydroksytryptofanu zachowujemy znakomity nastrój oraz wysoki poziom energii i chęci do działania.

FORMUTECH_NUTRITION_Lean_EFX_opinie.jpg
 
Najistotniejszym jednak aspektem suplementu jest wyjątkowo szybkie rozpoczęcie działania. Już po kilkudziesięciu minutach od spożycia składniki aktywne dostają się do krwiobiegu a metabolizm przyspiesza. Nasza tarczyca pracuje znacznie wydajniej, a kalorie zużywane są o wiele szybciej. Przez 45 dni twoja sylwetka każdego dnia zyskuje nowy, bardziej wyrazisty obraz.
 
źródło: www.BestBody.com.pl
Link to comment
Share on other sites

stosowałam kiedyś spalacz Thermal Pro w starej mocnej wersji i chyba Lean EFX jest to niego najbardziej zbliżony działaniem, nie chce się jeść po nim, pobudzenie jest spore i widać że działa nie tylko w kwestii energii, ale też faktycznie spala tłuszcz bo obwody maleją w bardzo dobrym tempie

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
 • 1 month later...

Zdecydowanie najmocniejszy spalacz jaki stosowałem. Pierwsza kapsułka wzięta rano na czczo, po 30 minutach czuć uderzenie gorąca i energii, które utrzymywało się przez 5-6 godzin. W tym czasie w ogóle nie chce się jeść, za to ochota i energia do wszystkiego. Drugą kapsułkę dziennie dorzuciłęm dopiero po dwóch tygodniach regularnego stosowania, kiedy nieco organizm się zaadaptował. Jeśli ktoś stosował starmą mocną wersję Slim Xtreme czy Rx6 to wie o czym mówie. KOSA!

Link to comment
Share on other sites

Petarda, już dla samego hamowania łaknienia i poprawy samopoczucia wart swojej ceny. Stosuję dwa razy po 1 kap. (jestem oporny na tego typu środki) i rewelacja zarówno jeśli chodzi o redukcję wagi jak i samopoczucie.

Jedyny minus to taka suchość w ustach przez parę godzin, ale idzie się przyzwyczaić. Jak ktoś stosował starego Thermala czy Mitotropina to jest to ten sam poziom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...