Jump to content

Applied Nutrition iDrive – opinie, efekty, analiza


Opinie o Applied Nutrition iDrive  

 1. 1. Jak oceniasz ten mimetyk insuliny?

  • Znakomity
   19
  • Dobry
   2
  • Przeciętny
   1
  • Słaby
   2
 2. 2. Ocena działania

  • Redukcja tłuszczu
   18
  • Hamowanie łaknienia
   1
  • Wzrost beztłuszczowej masy ciała
   3
  • Brak działania
   2


Rekomendowana wypowiedź

Applied Nutrition iDrive to zaawansowany pod względem składu mimetyk insuliny, który doskonale sprawdza się u osób dążących do redukcji tkanki tłuszczowej i utrzymania wysokiej formy przez cały rok. Wyróżnia się bardzo wysoką objętością składników oraz ich najwyższą jakości, na czele z wysokimi stopniami standaryzacji do substancji czynnych.

Spis treści:

Applied Nutrition i Drive - opinie i recenzja

Applied Nutrition iDrive – opinie

Zdecydowana większość opinii jakie możemy znaleźć zarówno na Europejskim jak i zachodnim rynku potwierdza doskonałe właściwości insulinomimetyczne. Zdecydowana większość składników iDrive zbiera świetne recenzje już jako monopreparaty, natomiast połączone razem wykazują efekt synergii i ich wpływ na sylwetkę jest jeszcze bardziej znaczący. Użytkownicy zgłaszają sprawniejszą redukcję tkanki tłuszczowej, a także brak tworzenia się nowej już po zakończeniu redukcji.

iDrive – efekty

Suplement ten wpływa na skład naszego ciała na wiele sposobów, jednak kluczowym procesem pozostaje zwiększenie wrażliwości insulinowej. Wiąże się to z łatwiejszą redukcją tkanki tłuszczowej, szczególnie u bardzo opornych osób, oraz sprawia, że odstępstwa dietetyczne nie rodzą szybkich konsekwencji w naszej sylwetce. Dodatkowo warto podkreślić, że jest to doskonała profilaktyka przeciwko cukrzycy typu II.

Applied Nutrition iDrive – okiem eksperta

Insulinomimetyki to mocno niedoceniane suplementy, choć ten trend powoli się zmienia. Rola takich suplementów w redukcji tłuszczu jest nieoceniona, a sam iDrive z całą pewnością należy do czołówki tego rodzaju produktów. Zdecydowanie warto polecić go osobom, które są oporne na działanie większości spalaczy tłuszczu.

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Przez prawie 6 tygodni redukcji nie mogłem ruszyć z wagą, potem dowiedziałem się że mogę mieć problemy z insulinoopornością i akurat wybrałem idrive. Przez 3 tygodnie przyjmowania zeszło 2,5 kg, a wcześniej nic a nic więc działa solidnie. Czy mogę dodać co niego coś co dałoby mi dodatkowego kopa przed treningami? Dodam, że raczej nie mam problemów ze zdrowiem, a kawę pije normalnie.

Link to post
Share on other sites

iDrive nie koliduje ze spalaczami zawierającymi stymulanty więc możesz do niego śmiało wrzucić sobie jakiś termogenik. Z wysokiej półki jeśli chodzi o spalanie i pobudzenie w jednym masz na pewno ANS Thermo craze lub Innovative Hellfire w starej formule.

Link to post
Share on other sites
 • 4 months later...

Miałem kilka mimetyków insy (wcześniej slinmax, freak show, itd.), ogólnie jestem dużym zwolennikiem tego typu supli przez cały rok i powiem szczerze, że chyba iDrive wypada na dzień dzisiejszy najlepiej. Brzuch płaski, skoków cukru brak, samopoczucie dobre, a co najważniejsze tłuszcz się nie gromadzi nawet jak wpadają jakieś grille itp.

Link to post
Share on other sites
 • 7 months later...

Ja brałam na początku 2x 1 kap, później zwiększyłam już dawkę do 2 x 2 kap. Łącznie na tym produkcie udało mi się zgubić 3,5 kg. Diety specjalnej nie stosowałam, natomiast 2 razy w tygodniu regularnie bywałam na fitnessie. Skutków ubocznych brak, a to był dla mnie priorytet bo czasami różnie z tym bywało. Na pewno do niego jeszcze wrócę.

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

skończyłem opakowanie razem z evolab alphaburn

brałem na 4 ostatnie tygodnie redukcji i mogę powiedzieć, że wyszło konkretnie, ale wiadomo, samo sie nie zrobilo, zapieprzalem na treningu

na oporny tłuszcz działa znakomicie i nie trzepie po głowie absolutnie jak niektóre środki, polecam takie polaczenie jak ktos nie ma wiele, ale trudnego do spalenia tluszczu na oponce

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...