Jump to content

Rekomendowana wypowiedź

Ogólnie zawsze lepiej pytać przed zakupem to moglibyśmy coś doradzić. Te produkty które wybrałeś są niestety kiepskie. Z całej suplementacji sens ma jedynie rhodiola, o ile jest to standaryzowany ekstrakt, a nie sproszkowany susz. Redox praktycznie nie ma składników działajacych na spalanie tłuszczu, jedynie trochę kofeiny na pobudzenie. Cały zestaw złożony chaotycznie i na ilość, a przypuszczam że za tą kasę miałbyś bardzo dobry spalacz na redukcje i pobudzenia i dobry booster testa zamiast tych men formuł itp.

Link to post
Share on other sites

No w sumie to nawet nie czuję,że biorę jakiś spalacz.. biorą 3 x 1 tab. Może lepiej przed samym treningiem wziąść więcej?

A Jestes wstanie złożyć mi coś sensownego? Po krotce powiem,że mam 183cm i prawie 140kg. Dieta,orbitrek,po 16 godzin dziennie w pracy,a czasem i lepiej..

Link to post
Share on other sites

Napisz czy masz jakieś przeciwwskazania zdrowotne np. nadciśnienie itp. oraz jeśli tak to czy stosujesz jakieś leki bo od tego trzeba zacząć. Pomocne będzie też to jak określisz jakiś miesięczny budżet na suplementację to postaram się coś ułożyć.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem przy tej wadze najlepiej byłoby włączyć dobrej jakości spalacz i do tego suplement działający insulino mimetycznie, a więc stabilizujący poziom cukru co będzie miało na pewno dużo większy wpływ na redukcję tłuszczu niż te przypadkowe suple co kupiłes.

W tym budżecie dobrą opcją byłoby połączenie np. Pure Clinical Burn + Rich Piana Freak Show. Masz spalacz który dobrze pobudza i działa zdecydowanie lepiej od Redoxa, a dodatkowo suplement zwiekszający wrażliwość insulinową co przy Twojej wadze będzie najważniejsze.

Link to post
Share on other sites

Ok. Dzięki wielkie! Już mam tego redoxa,wiec zużyje go do końca. . A powiedz mi do tego co już mam mógłbym dorzucić (albo co musiałbym wyeliminować) i czy jest sens w ogóle dokupywać Rich piana freak show? Czy wykończyć to co mam i z tym lepszym spalaczem To połączyć?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...