Jump to content

Lysy21

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba,że Pure Clinical Burn + Rich Piana Freak Show nie przeszkadzają w niczym, żeby je dorzucić do tego zestawu co mam? Skoro rafox w sumie nic w sobie nie ma..
 2. Ok. Dzięki wielkie! Już mam tego redoxa,wiec zużyje go do końca. . A powiedz mi do tego co już mam mógłbym dorzucić (albo co musiałbym wyeliminować) i czy jest sens w ogóle dokupywać Rich piana freak show? Czy wykończyć to co mam i z tym lepszym spalaczem To połączyć?
 3. Żadnych przeciwskazań. Zdrowy jak ryba tyle że z nadwagą;). Powiedzny 3stowki +/- o parę zloty nie chodzi w tą czy w tą
 4. No w sumie to nawet nie czuję,że biorę jakiś spalacz.. biorą 3 x 1 tab. Może lepiej przed samym treningiem wziąść więcej? A Jestes wstanie złożyć mi coś sensownego? Po krotce powiem,że mam 183cm i prawie 140kg. Dieta,orbitrek,po 16 godzin dziennie w pracy,a czasem i lepiej..
 5. Ok. Dziękuję bardzo. A może jest coś w tym zestawie co niepotrzebnie biorę, albo co może zamieniając lub dodać by było na redukcję i energię
 6. Wiram . czy mogę łączyć te suple: redox hardcore, rhodiola Roses, żeń szeń guarana, l-carnitine 600, tribulus testosterone booster, mens support extreme iso plus + l-carnitine?
×
×
 • Create New...