Skocz do zawartości

Co na uporczywy tłuszcz?


Rekomendowana wypowiedź

Alfa johimbina jest ponoć przeznaczona właśnie dla osób, które już w redukcji doszły "do ściany". To zupełnie normalne, że po długotrwałym odchudzaniu organizm się broni i metabolizm spada stąd brak dalszych spadków. Mnie generalnie nie zależy na chudnięciu gdziekolwiek indziej niż uda i boczki, taką mam genetykę i samymi ćwiczeniami i dietą tego się zbić nie da. Na anoreksji mi nie zależy. Jakie zmiany w diecie byś zaproponował? Może napiszę co jem generalnie dzień w dzień:

Śniadanie - 2 małe kanapki z białym serem, rzodkiewkami itp bądź wedliną, którą robię sama.

II Śniadanie - jogurt, kefir z owocami, często dodaję do tego zestawu orzechy

III "Śniadania" - różnie, warzywa z patelni (duszone z łyżeczką oleju)/jajka/2 kanapki z serem białym, pastą z makreli/warzywa pieczone

Obiad - gotowane mięso drobiowe, rzadko pieczona wieprzowina, w zestawie z ziemniakami i surówką

Kolacja - często odpuszczam, bo nie jestem głodna, po treningu czasami zjem jakąś kanapkę z serem białym bądź gotowane jajko z chrupkim pieczywem

Do tego przed snem piję białko dla kobiet od Olimpa (od dwóch tygodni)

Jakie wprowadzić modyfikacje żeby Aphaburn miał szansę zadziałać bez dodatkowych spalaczy? I tak dla mnie jeden spalacz to łamanie zasad, a tu jeszcze drugi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malami1001
Codziennie dostarczasz w 2-3 posiłkach na 4 nabiał, który nie jest dobrym źródłem białka podczas odchudzania, powoduje m.in. złogi w jelitach i na ogół jest bogaty w laktozę. Z takim żywieniem nie trudno o "wydęty" brzuch, czy wodę podskórną, więc do tej "ściany" jeszcze daleko. Sugeruję zastąpić nabiał chudym mięsem (ryby, drób, wołowina) lub jajkami.
Faktem natomiast jest, że wraz z postępem redukcji organizm spowalnia metabolizm, więc zastosowanie boostera metabolizmu jak chociażby Brawn Thyro-Lean czy Lean Xtreme ma jak najbardziej sens. Jeśli fundusze (i, w Twoim wypadku, przekonania) pozwalają to można połączyć go ze spalaczem targetowym takim jak Alphaburn, bo ciężko o jakikolwiek lepszy pod względem składu na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, co do żywienia pewnie masz rację chociaż ja nie narzekam na jelita ani na wzdęty brzuch. Codziennie piję rano i wieczorem świeżo mielone siemię lniane i wszelkiego rodzaju problemy z jelitami odeszły w niepamięć. Jednak zamienię ten nabiał na inne źródło białka, w zasadzie zaczęłam już dziś :) Postanowiłam też zrezygnować z pieczywa, w każdym razie nie chcę go już jeść codziennie.

Zamówiłam Target A2 od Pure zamiast Alphaburn, wiem, że Alphaburn ma szerszy skład ale muszę przyznać, że trochę stresuję się takimi substancjami, nigdy nie brałam żadnych spalaczy ani żadnych innych leków, których nie można kupić w aptece :) Generalnie chciałabym najpierw sprawdzić jak zareaguję, jak nie będzie się nic działo zakupię drugi spalacz. Nie powinno się nic dziać, bo w życiu przez lata najadłam się antydepresantów i nigdy nic niepokojącego się działo. A A-Y to zdaje się IMAO, IMAO też brałam i w sumie był to lek z najmniejszą liczbą działań niepożądanych. Myślę więc, że i tutaj będzie ok. A powiedz mi te dwa suple one są bezpieczne? Czytam i widzę, że jeden wpływa na poziom testosteronu, drugi na pracę tarczycy? Tak trochę groźnie to brzmi ;) No  i co jak pewnego dnia odstawię? Metabolizm będzie podkręcony na maxa, a jak zabraknie mu supli to co? Efekt jojo w ciągu miesiąca?

A gdybym tak do tego Targeta dorzuciła HAYA LABS Cayenne Pepper Extract? Też przyspiesza metabolizm, oczywiście, że tak jak pozostałe dwa, które zaproponowałeś ale nie miesza w hormonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym inhibitorem MAO to bym nie przesadzał, na takiej samej zasadzie czarna porzeczka czy ginkgo biloba jest inhibitorem MAO. U osób zdrowych wszystkie legalne suplementy są bezpieczne, u osób z poważnymi dolegliwościami nawet kofeina jest niebezpieczna. Żaden z wymienionych przeze mnie produktów nie wpływa na poziom testosteronu, tym bardziej u kobiet. By u kobiet podniósł się poziom testosteronu należałoby dostarczać hormon testosteronu z zewnątrz, a nie stosować jakieś ziółka. Generalnie z Twoim podejściem raczej zrezygnowałbym z jakichkolwiek suplementów i skupił się na diecie i treningu. "Wpływa na pracę tarczycy. To brzmi groźnie". Sól kuchenna jodowana też wpływa na pracę tarczycy, a każdy stosuje codziennie. Efekt jojo nie jest spowodowany zbyt szybkim metabolizmem tylko zbyt wolnym, pojawia się wtedy kiedy wprowadzamy diety głodówkowe (na ogół poniżej 1000 kcal), waga spada, ale metabolizm zwalnia, kiedy zaczynamy jeść normalnie waga wzrasta bo metabolizm nadal jest spowolniony. Stosując boostery metabolizmu zwiększamy wydatek energetyczny, po ich ostawieniu metabolizm po pewny czasie wraca do wyjściowego poziomu, więc nie ma tutaj mowy o efekcie jojo jeśli nie zaczniemy nagle się obżerać. Co do ekstraktu pieprzu kajeńskiego to zawiera on kapsaicynę, zapewne doczytasz że nie jedna osoba bo dużej dawce kapsaicyny czy to z ostrej papryki czy gazu pieprzowego się udusiła, ja bym więc nei ryzykował. Temat jest o Alphaburnie więc pewnie niedługo i tak śmietnik który zrobiliśmy ktoś skasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam już Target więc będę brać. Jak nie będzie działać dokupię coś jeszcze ale o składniku T2, który zawiera jeden z supli, który zaproponowałeś piszą, że udowodniono, że działa ale na szczurach, na ludziach udowodniono jedynie, że nie powoduje takich skutków ubocznych jak prawdziwy hormon. Więc jak to jest? Generalnie moje podejście nie jest na nie ale żeby sobie nie zaszkodzić stąd moje pytania, które mają służyć rozwiewaniu wątpliwości. Wszystko można ale z głową. Ale skoro ten T2 działa to może Taget + PES Shift? Nie zawiera innych składników, bo w większości tych supli, które by mnie interesowały jest kosmiczna dawka kofeiny. Na co dzień mam problem z zasypianiem, więc po takich tabletach nie było z pewnością lepiej ;) Najpierw zacznę od jednego supla, jak będę czuć się ok dołączę drugi. Tylko czy takie połączenie będzie ok?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T2 czyli 3,5-Diiodo-L-Thyronine ma potwierdzoną skuteczność i bezpieczeństwo zarówno na modelu zwierzęcym (nim coś testowane jest na ludziach, wcześniej sprawdzane jest na modelu zwierzęcym lub in vitro) jak i u ludzi. Przykładowe badanie potwierdzające skuteczność w przyspieszeniu spoczynkowej przemiany materii i spadku masy ciała jest np. tutaj https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22217997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...