Jump to content

arturr

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

215 profile views
 1. Skończyłem właśnie Ground Zero i chcę zacząć kolejny cykl. Czy należy zrobić przerwę pomiędzy cyklami? Jaki inny spalacz polecacie? Problemem jest głównie otyłość brzuszna nagromadzona w czasie leżenia ze złamaną nogą w wakacje. Tym razem chcę dorzucić także Alphaburn do zestawu. Czy ktoś stosował Sparta Hydra Shred ?
 2. Super, dzięki, takiej odpowiedzi oczekiwałem, zamówienie poszło Czy tak jak w przypadku Yohimbiny, Alphaburn lepiej włączyć przy końcu redukcji ( po Apocalypse ) i niskim bf, gdy w diecie nie będzie dużo węgli czy jest to obojętne? Nie chcę marnować potencjału specyfiku, bo i tak Apocalypse spala obydwa rodzaje tłuszczu.
 3. W sklepie bestbody jest "CHAOS & PAIN Cannibal Inferno Apocalypse" i "CHAOS & PAIN Cannibal Inferno". Oba mają Thermo-V, pierwszy ma 2-Aminoisoheptane (Aconitum Kusnezoffii), a drugi Yohimbine. Porównywał ktoś może rezultaty po obu produktach, którą wersję wybrać? Czy w przypadku wersji Apocalypse warto dobrać Yohimbine, np w postaci EvoLab Alphaburn? Chcę dopalić reszte uporczywego tłuszczu na brzuchu (dieta i trening sa dopiete). I czy Apocalypse bedzie lepszym wyborem niz Fenix Ground Zero ?
 4. Czytałem odpowiedź ziki2000 i mam takie przewrotne pytanie, czy warto zastosować Ground Zero sam lub z Alphaburn w trakcie robienia masy? Dietę mam dobrą, trening siłowy + interwały, ale i tak z niewielkiej nadwyżki kalorycznej odkłada się co nieco (jak to u endo bywa) na brzuchu i biodrach, ale głównie w okolicy pępka). Po ostatniej redukcji nie udało mi się całego opornego tłuszczu wyciąć z brzucha, więc będąc na masię chciałbym trzymać go w ryzach, ale też nie blokować rozbudowy mięśni. Macie doświadczenie w takim przypadku ?
 5. Na brzuch + boczki, które najbardziej wkurzają, to polecam zestaw, który aktualnie stosuje - Burn 24 + Target a2. Do tego trening siłowy z dietą LowCarb.
 6. Hey, U mnie plan dnia DT +- wygląda tak : 7 - pobudka (SB+A2) 9 - śniadanie 11 - lunch lub II śniadanie 14:30 - (SB) 15-16 - obiad 18:30 - (SB+A2) 19 - trening (siłowy+aeroby) 21- odzywki po treningu 22 kolacja 22:30 - (A2) SB - 2 kapsy, A2 - 1 kaps. Pozycje w ( ) to moja propozycja. Generalnie piszą, aby Superburna brać 30min przed posiłkami, a Target-A2 pomiędzy na czczo (pusty żołądek). Więc jak optymalnie rozłożyć dawkowanie, pod posiłki czy trening? Target nie lubi wysokiego poziomu insuliny, która blokuje jego działanie. Proszę o podpowiedź.
×
×
 • Create New...