Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 16.08.2024 uwzględniając wszystkie działy

  1. Co do miejscowej straty mięśni to raczej nie jest to możliwe. To co mogę polecić z wlasnego doświadczenia to redukcja która pozwoli na rozpad tłuszczu ale i też mięśni. Bez aktywności siłowej nie będzie również bodźca do budowania ich.
    2 punkty
  2. W zasadzie trochę sam sobie odpowiedziałeś. Na zdjęciach po redukcji masz dociętą sylwetkę, czyli rzeźbę. Dalsza redukcja to ten kierunek. Ale jeśli się czujesz za mały, to trzeba wejść na masę i robić siłę. Zbicie tkanki tłuszczowej przy tym to też odpowiedni bilans B/T/W.
    2 punkty
  3. Zapewne problem polega na technice. Z doświadczenia mogę pwoedziec że wzorując się na instruktażu możemy naśladować ruch ale zapominać o czuciu mięśniowym lub spięciu postawy. Brak treningu mięśni brzucha nie wpływa na czucie pośladka podczas treningu ale może przekładać się na zachowanie postawy podczas treningu i nie tylko. Przykładem może być wspomniany wcześniej hip trust gdzie właściwą stabilizacja jest potrzebna a na to wpływają mięśnie głębokie zwane core
    1 punkt
  4. Podeślij zdjęcia może pomoże w ocenie
    1 punkt
  5. Unikaj ćwiczeń które mogą nasilać ból lub go powodować. Możesz zmienić gumę oporowa na słabsza i zwiększyć ilość powtórzeń i serii
    1 punkt
  6. Cześć Jest taki stary na to sposób. Kładziesz się na posadzce na brzuchu, ręce razem wyciągnięte do przodu. Nogi razem na wyproście - tak samo, w drugą stronę. Unosisz ręce do góry razem z głową i klatką piersiową, przy jednoczesnym uniesieniu nóg do góry, tak, aby tylko łonem przylegać do ziemi. Liczysz pomału do dwudziestu. Powtarzasz cztery lub pięć razy, cykl do powtórki co drugi dzień, bo tak się składa, że mięśnie pośladkowe dobrze rozwijać z mięśniami kręgosłupa, a przynajmniej był to taki sposób kiedyś, za górami i lasami. Ale działał.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...