Skocz do zawartości

Dobór spalacza bez kolidacji z moimi lekami


Maksiu

Rekomendowana wypowiedź

Witajcie. Powiem w skrócie że chcę zredukować głównie tłuszcz na brzuchu, ALE :

 

* z racji astmy wysiłkowej ćwiczenia z hantlami odpadają, kontuzja łokcia też dodaje swoje ; aktualnie przerabiam ćwiczenia cardio 3x w tygodniu i z tym mi dobrze, intensywność dostosowuje pod siebie i swoją zdolność wydechową (de facto ona mnie głównie ogranicza, zmęczenie organizmu nigdy nie wyprzedziło zadyszki :))

* mam problem z żołądkiem, refluks (nadkwasota) - leczony ciągle

 

Na chwilę obecną moja walka z nim (sadełko) to :

 

* moja dieta, jakaś mega konkretna nie jest, nie liczę kalorii każdego produktu bo to nie dla mnie. Najprościej w świecie rezygnuje jak mogę z tłuszczu, słodkie ograniczam powoli by zredukować je później do minimum, ogółem idę też w instrukcje Best Body z wypowiedzi http://forum-sportowe.pl/topic/469-redukcja-pytanie-porady/?p=1529

* nie zależy mi na jakimś pobudzeniu ze strony spalacza, mam od tego guaranę w proszku (swoją drogą, polecam) ale jak będzie jakiś składnik pobudzający to guarana pójdzie w odstawkę

 

Znalazłem na forum informację że warto zainteresować się Omega Sports Burn24 http://forum-sportowe.pl/topic/469-redukcja-pytanie-porady/?hl=astma ale bardzo podobał mi się efekt Pitbull85 http://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tłuszczu-ranking/?p=305 tylko pytanie czy taka mieszanka nie zaszkodzi u mnie ?

Może macie jeszcze jakieś porady ? Nie doszukałem się niestety na forum tematu gdzie ktoś szukał spalacza ale miał problemy z refluksem jak u mnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu ekstrakty roślinne zawarte m.in. w spalaczach mogą zwiększać kwasowość żołądka, natomiast w jakim stopniu który składnik to obawiam się, że tego niestety nie sprawdzano w badaniach, tym bardziej, jeśli spalacz ma kilkanaście składników i proporcje poszczególnych substancji czynnych nie są znane. Moim zdaniem Burn24 w połączeniu z Target A2 powinien się bardzo dobrze sprawdzić, ale jak zawsze w przypadku poważnych dolegliwości zdrowotnych warto skonsulować z lekarzem prowadzącym jeśli nie mamy pewności, bo moim zdaniem astma powysiłkowa jest tutaj ważniejszym problemem. Ewentualnie Burn24 w połączeniu z AI Sports Raspberry Ketones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na samym początku należy zacząć od minimalnej dawki i dochodzić stopniowo do pełnej w przypadku kiedy nic niepokojącego się nie dzieje. Chociaż po Burn24 nie sądzę by cokolwiek mogło się dziać nawet w przypadku refluksu, ale sam wiesz jak to jest że człowiek byle co zje i już może być nad kwasowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. A co sądzisz o Clinical Burn ? Może jego zmieszać z czymś na początek ? To pierwsze pytanie.

I drugie, Burn24 + Target A2 to wtedy odpada kawa, herbata itp. ? Bo gdzieś mi się przewinęły takie informacje, ale na ile to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że przy astmie nie powinno się stosować mocno pobudzających produktów, mogących zwiększać tętno. Clinical Burn dość mocno pobudza. Kawa, a raczej zawarta w niej kofeina uaktywania działanie pobudzające Target A2, ale nie jest ono mocne, także kawa nie odpada jeśli sama w sobie nam nie szkodzi, a z tego co mi wiadomo zwiększa kasowość żołądka i to znacznie. Także jeśli kawę pijasz to albo reflux nie jest w Twoim wypadku mocno uciążliwy, albo po prostu promujesz wytwarzanie kwasu solnego w żołądku właśnie niewłaściwym żywieniem i stąd nasila się ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale pije ją jak mam padaczkę a w pracy muszę mieć "czysty umysł". Jak ktoś chce zmniejszyć zakwaszenie spowodowane kawą polecam dodać szczyptę sody, działa w moim przypadku, dodatkowo później kawa nie siada aż tak na żołądku, ale to na marginesie.

A wracając do tematu, możesz polecić coś do Clinical Burn ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że pijesz kawę jak masz padaczkę, nie bardzo wiem co miałeś na myśli, ale jeśli nie tą chorobę to ok.

Clinical Burn można połączyć z Burn24 czy AD-3 w Twoim przypadku obie opcje są sensowne, Burn24 w przypadku większego poziomu otłuszczenia, AD-3 w przypadku niższczego poziomu tkanki tłuszczowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wybacz, padaczkę w sensie że przymulony bo ciśnienie niskie / zarwana noc itp.. Nie mam padaczki dosłownie, ani nic w tym stylu.

Ok, chyba zmieszam to z AD-3 bo nie mam fatalnego stanu, ew. Elimistane bo widzę że to też może być jako alternatywa, jak sądzisz, które lepsze ?

I ostatnie pytanie, ważne dla mnie, czy te ww. suplementy wpływają jakoś na jakość nasienia itp. ? Bo staramy się o potomka i wiesz o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie suplementacja BCAA zawsze ma znaczenie - bez względu na to czy jest to okres budowania masy czy też redukcji tkanki tłuszczowej. Intensywność treningowa po prostu wymaga dodatkowego wsparcia dla procesów regeneracyjnych i odnowy, więc myślę że stosowanie tego produktu w większości przypadków jest uzasadniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam ponownie. No więc tłuszczy lekko leci (narazie 4 kg) szału nie ma, ale jest to zapewne związane z moim organizmem który reaguje na supla tak a nie inaczej. Musiałem zmniejszyć dawkę do 1 tab/dobę a finalnie miałem też 2-3 dni przerwy bo organizm się buntował poprzez ból w klatce ale przeszło.

Zastanawiam się co dalej bo powoli mi się kończą suple i nie chcę stanąć w miejscu. Pytanie w związku z tym, czy dalej działać z Burn 24 czy może dać GAT JetFuel Superburn ? BCAA oczywiście zostanie bo efekt po treningach, aktualnie tylko rower, jest super. Na drugi dzień mięśnie mi tak nie oddają jak wcześniej.

 

Dodam że łkając BURN na czczo z tabletką na reflux nie widziałem żadnego efektu ubocznego, nie miałem zgagi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4kg to bardzo dobry wynik jak na moje oko

 

możesz spróbować superburna od minimalnej dawki razem z posiłkami, nie sądzę by były jakieś problemy, również z refluksem

 

bcaa moim zdaniem obowiazkowe w Twoim przypadku, bo bez tego nie bedzie mógł robić intensywnych treningów regularnie i będzie to hamowało progress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. A może lepszy był by FORMUTECH NUTRITION Lean EFX ? Czytałem też o nim dobre opinie. Ktoś może się wypowiedzieć jak te dwa suple mają się do siebie. W sensie jakieś różnice są (pomijając skład który nic mi nie mówi ? Dodatkowa zaleta EFX jest że pobudza więc kawa by odpadła ;)

Coś do tego jest sens dawać ? Bo zależy mi tylko na spalaniu tłuszczu z brzucha. Pomijam BCAA które zostaje ze mną na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...