Skocz do zawartości

Szybkie schudnięcie - jaki fat burner?


Rekomendowana wypowiedź

Witam serdecznie. Chciałbym szybko schudnąć, jednakże prowadzę siedzący tryb życia, z siłownią nie mam zbyt wiele wspólnego. Czasem lubię biegać, więc aby schudnąć chciałbym rozpocząć regularne bieganie, odpowiednią dietę i to połączyć z jakimś spalaczem tłuszczu, który znacznie przyśpieszyłby chudnięcie. Moja waga jest to jakieś 95 kg, dużo tłuszczu odłożonego w boczkach, ale i również w reszcie ciała i niestety jest to bardzo uciążliwe. Niestety słabo się znam na suplementach, więc liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz w takiej sytuacji sięgnąć po jakiś zestaw spalaczy który zapewni szybsze efekty od jednego suplementu. Jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych to najlepszą opcją będzie spalacz termogeniczny, jednak o umiarkowanej zawartości stymulantów. Dobrą opcją wydaje się być np. Olympus Labs Jupiter który ma bardzo dobre właściwości spalające tkankę tłuszczową, jednak przy tym charakteryzuje się stosunkowo nie dużym pobudzeniem co jest ważne jeśli nie stosowaliśmy wcześniej żadnych innych spalaczy. Pomaga też w kontrolowaniu apetytu i zwiększa energię do codziennego funkcjonowania mimo zmniejszonej ilości jedzenia. Obecnie to jeden z ciekawszych spalaczy więc śmiało można polecić. Najlepiej połączyć to z suplementem który bezpośrednio przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej z brzucha i bioder oraz innych kłopotliwych miejsc takim jak Evolab Alphaburn. Jeśli fundusze pozwalają i zależy ci na szybkim efekcie to możesz dorzucić Diuretic Complex który zmniejsza zawartość zatrzymanej wody podskórnej i kilogramy spadają szybciej w pierwszej fazie redukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla Ciebie widział bym wyjście w diecie i treningu. Ujemny bilans kcal i z tym działać. Spalacz jest Ci zbędny, tym bardziej, że prowadzisz jak sam napisałeś siedzący tryb życia. Nie ma magicznej pigułki na schudnięcie (no może oprócz DNP :P, ale nie googlować, nie szukać bo to substancja baaardzo niebezpieczna). Ja na Twoim miejscu zmieniłbym dietę, dopracował trening, nawet bieganie, czy rower już jest ok, ale masz się ruszać, powodować spalanie kcal. Spalacz przy dużym otłuszczeniu nic nie da. Podniesi Ci tylko ciśnienie, może spowodować problemy. Dawanie johy przy takim poziomie tłuszczu a do tego kiedy w tle znajdują się węgle proste, to wyrzucanie kasy w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...