Skocz do zawartości

zestaw spalaczy jak stosować?


legat

Rekomendowana wypowiedź

Witam! Kompletowanie zestawu na redukcje nareszcie zakończone☺ jakiś plan stosowania mam w głowie ale chciałbym się poradzić ostatecznie bardziej doświadczonych. Jak pisałem w którymś z postów dostałem od kolegi phenadrol (on okazało sie źle na niego reagował) i jeśli u mnie nie spowoduje nic niepokojacego chce zaczac od niego, mam go  46 kaps ( czyli na 23 dni stos po dwie) zaczne od sprawdzenia tolerancji. 
Nastepnie przejde na stimerex hardcore (został mi po ost.redukcji musiałem przerwac) jego chce zaczac 4 x2 kap. potem 11x 3 kap. (razem 15 dni) 
I  zakończe opakowaniem Ground Zero. Przez cały czas do ww. będe stos. Target A2 i Ad 3 PCT ( dobra wersja). Dodatkowo mam opakowanie Lean fx.
Troche tego jest, wiec prosze o wasze opinie jak to połaczyć? W którym momencie dołożyć Lean? Czas stos. wszystkiego przekroczy 8 tyg. czy to bezpieczne dla zdrówka(mimo stos. osłon)?
Chce zacza od poniedziałku! 
Dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jak najbardziej możesz zacząć od Phenadrola w taki sposób jak napisałeś. To dosyć specyficzny spalacz który mocno hamuje apetyt a przy tym jest silnym energetykiem. 

Cytuj

Nastepnie przejde na stimerex hardcore (został mi po ost.redukcji musiałem przerwac) jego chce zaczac 4 x2 kap. potem 11x 3 kap. (razem 15 dni) 

Tutaj chyba coś pomyliłeś bo stosowanie takich dawek jest raczej niemożliwe. Najlepiej stosuj sobie ten spalacz podobnie jak Phenadrol 2 razy dziennie po jednej kapsułce. Ewentualnie przed ciężkimi treningami możesz dorzucić jeszcze jedną i stosować 2 kap przed treningiem, ale tylko jeśli jedna nie pobudza Cie zbyt mocno.

Ground Zero możesz dawkować identycznie jak Stimerexa, oczywiście po wcześniejszym sprawdzeniu tolerancji na minimalnej dawce, ponieważ oparty jest mimo wszystko o całkowicie inne składniki.

Target A-2 stosuj po 2 razy dziennie po jednej kapsułce dorzucając ją do porcji termogenika, natomiast Ad-3 standardowo 2 kap przed snem lub do kolacji.

Co do lean FX to możesz ten suplement dołączyć w każdym etapie redukcji, zarówno na samym starcie jak i również na docinkę. Ja osobiście mając do dyspozycji jedno opakowanie poczekałbym do momentu stagnacji i wtedy dorzucił ten suplement celem rozruszania metabolizmu. Cały zestaw jest skomponowany jak widać z głową i bezpiecznie więc raczej nie obawiałbym się jakiegokolwiek negatywnego wpływu na zdrowie, oczywiście jeśli nie posiadasz żadnych przeciwskazań i nie stosujesz leków. To całkowicie wykluczyłoby wiele z podanych przez Ciebie suplementów.  Środki te nie mają negatywnego wpływu na wątrobę więc żadne osłonki nie są w tej sytuacji potrzebne. Zadbałbym tylko o odpowiednie uzupełnianie płynów i zdrowe odżywianie, a efekty powinny być bardzo satysfakcjonujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bioperine używa się w celu poprawy wchłanialności niektóych składników aktywnych,także w przypadku tych produktów nie ma sensu, Ground Zero ma dodaną bioperinę by w pełni wykorzystać ekstrakty w nim zawarte, jako środek solo bioperine slabo sie sprawdza, lekko nasila wytwarzanie soków żoładkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...