Skocz do zawartości

Spalacze pomoc


Rekomendowana wypowiedź

Witam,

zapewne powielę temat, ale czytam to forum od 3 dni i już się po prostu pogubiłem w ilości informacji, a chciałbym raczej dobrze rozpocząć przygodę z jakąkolwiek suplementacją.

Obecnie ważę 100kg przy wzroście 187 i mam w planie zejść do 86, bo przy tej wadze najlepiej czułem się grając w siatkówkę. Planuję wprowadzić dietę z niską ilością węglowodanów i ogarnąć jakiś plan ćwiczeniowy u trenera personalnego, ale chciałbym też wprowadzić jakiś spalacz tłuszczu. Ground Zero to chyba nie moja półka cenowa, a chciałem zgdnie z zaleceniami połączyć jakieś dwa i najbardziej spodobało mi się to Gat JetFuel Superburn i Pure Target A-2. Przyznam, że będzie to pierwszy taki spalacz i zależy mi na dość dobrych efektach, bo efekty napędzają moją motywację i mam wtedy jeszcze większą chęć na treningi, bo ostatnio rzeczywiście się zapuściłe. SuperBurn i Target A-2, czy prędzej samo Ground Zero? Biorąc pod uwagę stan moich funduszy, wolałbym nie wydawać więcej niż 300-350 zł.

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, TomGarrr napisał:

Myślę, że to nie ma znaczenia, który wybierzesz, bo z tego co piszesz to prawdopodobnie jesteś początkujący na siłowni :) Motywacja u każdego rośnie z postępami, więc życzę Ci swobody w realizacji celów i przede wszystkim wytrwałości :)

Początkujący zdecydowanie nie. Po prostu nigdy nie bawiłem się w żadne suplementy, a  zdrowiej się odżywiałem. Po kontuzji bardzo przytyłem i chciałbym skorzystać z pomocy spalacza i stąd pytanie, czy połączenie tych dwóch, czy sam ten Ground Zero da mi lepszy efekt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest to nie mały kłopot wybierać pomiędzy takimi rozwiązaniami, jednak ja mimo wszystko bardziej byłbym skłonny do opcji SuperBurn + Target A-2, a najlepiej Superburn + Alphaburn. Łącząc ze sobą 2 środki o odmiennej charakterystyce działania najczęściej możemy osiągnąć lepszy efekt, niż stosując tylko jeden spalacz, nawet pomimo tego że jest on z najwyższej półki.

Efektywność takiego zestawu powinna być dosyć wysoka i efekty Cie nie rozczarują jeśli tylko zadbasz dodatkowo o zdrowe odżywianie oraz regularną aktywność. Poza tym nabierzesz doświadczenia ze spalaczami i jeśli kiedyś będziesz chciał sięgnąć po nie ponownie to Ground Zero będzie fajną opcją.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Tylko właśnie tutaj wkradły mi się wątpliwości o których napisałem w głównym temacie. Wyczytałem, że Alphaburn zalecany jest, gdy dochodzi do ostatniego etapu spalania tej tkanki białej, więc zastanawiałem się, czy zrezygnować z tych Alphaburnów i Targetów, żeby rozruszać metabolizm z tym Lean Fx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak zrobić, jednak najpierw warto przyjrzeć się dokładnie własnej sylwetce, ponieważ to nie zawsze waga jest idealnym wyznacznikiem i tak naprawdę mało nam mówi o tym jak wyglądamy. Weź pod uwagę także, że już sam SuperBurn posiada składniki odpowiedzialne między innymi za przyspieszenie metabolizmu co jest dosyć istotne. Jeśli tkanka tłuszczowa na Twoim ciele rozłożona jest stosunkowo równomiernie to rzeczywiście możesz na początek zastosować Lean FX, jednak jeśli na ramionach, plecach czy udach masz mało tkanki tłuszczowej a osadziła się ona przede wszystkim na brzuchu i biodrach to pozostałbym przy opcji z Alphaburn.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...