Jump to content
Sign in to follow this  
Pat

Pomoc przy treningach

Rekomendowana wypowiedź

Witam Was wszystkich. Proszę, pomóżcie mi znaleść błędy w moich treningach/ chudnięciu. Jestem 4 miesiące po porodzie. Ćwiczę 4dni w tyg od 3 miesięcy; najpierw na siłowni wiec robiłam 30-40 min cardio i 20min ćwiczenia z obciążeniem. Waga stała. Ktoś podpowiedział, że mogłabym zmienić na tydzień swoje ćwiczenia na głównie z obciążeniem i wrócić do poprzedniej wersji. Nic. Waga stała. Teraz w domu dalej kontynuuje ćwiczenia cardio 5-10 min jako rozgrzewka i  40min ćwiczenia z obciążeniem. Pierwszy miesiąc z dość sporym jak dla mnie i podałam jak mucha po treningu. Waga dalej stoi. Teraz zaczęłam z mniejszym obciążeniem trochę i kupiłam rower stacjonarny, ale jeszcze nie jeździłam. Zaczęłam również bardziej skoczne treningi. Kupiłam burn24, corti Lean v2, fuck up, alphaburn. Nie mogę zbytnio pobudzających, bo atakuje odrazu serce i chodzę drżąca ale z drugiej strony chodzę zmęczona. Myślałam o braniu burn 24 i corti Lean razem, a później fuck up i alphaburn. Jeśli będzie to zle wpływało na mnie to najwyżej z mniejsza dawką. Taki mój plan, ale zupełnie nie wiem co robię źle. Po pierwszym dziecku schudłam, ale długo na to czekałam. Nie mam problemu z przemianą materii ogólnie, ale wolno chudnę. Problem w tym, ze nawet kilograma nie zgubiłam i to frustrujace. Niby sylwetka poprawiła się...może jakieś rady lub poprawki? Dzięki z góry 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i sprawdź w ciągu kilku dni czy na pewno dostarczasz mniej kcal niż potrzebujesz. Na 99% tutaj będzie leżał problem. Wiele osób twierdzi, że je zdrowo, ale gdy zliczy bilans składników pokarmowych to nagle jest wielkie zdziwienie:)

Jak już to będziesz miała ogarnięte to tak tak naprawdę trening cardio będzie efektywną metodą. Co do spalaczy to łączysz je razem czy jeszcze nie stosujesz ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łącze burn24 i corti Lean razem. Po skończeniu będzie fuck up i alphaburn. Zastanawiam się również nad San lipo redux miejscowo... co do diety to nie mam sztywno trzymającej się, ale napewno nie spożywam „głupot” i jem tylko 3 razy dziennie... nie patrzyłam w ten sposób, bo nigdy nie miałam problemu z przemianą materii/ tyciem i różnie to bywało. Zawsze jest ten problem z procesem chudnięcia tylko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętaj, że nie jest istotne czy jesz 3 razy czy 6, ale to ile w sumie tych kalorii z posiłków dostarczysz. Czasami są osoby które jedzą tylko zdrowe i wartościowe produkty, a pomimo to nie chudną gdyż przekraczają swoje zapotrzebowanie. Zrób tak jak napisał Rumcajs, wylicz swoje zapotrzebowanie a potem sprawdź ile w tych 3 posiłkach kalorii dostarczasz. Burn 24 stosuj sobie przed posiłkami od 1 do 2 kapsułek na porcje, co też powinno korzystnie wpłynąć na zwiększenie wrażliwości insulinowej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  
  • 4 Posts
  • 922 Views
  • 5 Posts
  • 969 Views
  • 5 Posts
  • 681 Views
  • 2 Posts
  • 957 Views

×
×
 • Create New...