Skocz do zawartości

IRON HORSE Burn & Shape opinie  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      0
    • Dobry
      1
    • Przeciętny
      1
    • Słaby
      0
  2. 2. Ocena działania i efekty

    • Spalanie tłuszczu
      0
    • Hamowanie łaknienia
      1
    • Przyspieszenie metabolizmu
      1
    • Brak efektów
      1


Rekomendowana wypowiedź

Burn & Shape - to skuteczny sposób na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzrost energii mentalnej. Oparty jesto o wyselekcjonowane składniki o wysokim potencjale termogenicznym i lipolitycznym.
 

  • Innowacyjna skuteczna formuła
  • Udowodniona naukowo skuteczność zastosowanych składników
  • Kompleks termogeniczny zostawiający bez szans Twój tłuszcz
  • Szybki i trwały efekt
  • Jeden z najlepszych spalaczy w tym zakresie cenowym
  • Aktywuje lipolizę i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.
  • Poprawia przemiany metaboliczne.

Iron Horse Burn & Shape jest preparatem wspomagającym redukcję nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, przeznaczonym zarówno dla osób uprawiających sport jak i dla osób sportu nie uprawiających, którym zależy na zachowaniu szczupłej sylwetki i dobrego samopoczucia. 

 
IHS Burn Shape stanowi kompleks aż 12 działających synergistycznie substancji czynnych. Projektanci suplementu położyli nacisk na wywołanie silnego efektu podniesienia termogenezy wysiłkowej, a także pobudzenia energii mentalnej, która zazwyczaj spada na niskokalorycznych dietach redukcyjnych (ze względu na słabsze wydzielanie dopaminy i serotoniny).
 
Na wzrost termogenezy wpływają takie substancje, jak ketony malinowe, pieprz kajeński (Cayenne) oraz ekstrakt z Green Tea (95% polifenoli). Ketony malinowe ponadto stymulują rozpad trójglicerydów (wzrost noradrenaliny), stymulują przemianę materii i 
zapobiegają gromadzeniu się tłuszczu brzusznego i podskórnego. Składniki zapewniające wzrost energii mentalnej to N-Acetyl-L-Tyrozyna, N-Acetyl-L-Karnityna, fosfatydylocholina, ekstrakt z korzenia Żeń-Szenia (30%ginsenozydów) oraz Tiamina.
 
źródło: www.bestbody.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy spalacz jaki stosowałam. Jadłam tak jak przed tym nim go stosowałam i aktywność także była taka sama, efektów niestety żadnych, także bardzo przeciętny. Pobudzenie jak po słabej kawie. Przykładowo do Clinical Burn, który jest w podobnej cenie nawet się nie umywa moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...