Brzozapl2003 Napisano 18 Czerwca Napisano 18 Czerwca Jakie ćwiczenie jest dobre na dolną część klatki? Posiadam siłownię domową i do dyspozycji mam hantle ławkę i pojedynczy wyciąg. Nie mam poręczy do dipów A w planie mam już wyciskanie hantli na płaskiej, skosie i rozpietki na płaskiej oraz pompki na podwyższeniu ale czuję że nie dają mi dużo Cytuj
Brzozapl2003 Napisano Piątek o 18:17 Autor Napisano Piątek o 18:17 Polecasz jakiś? czym się kierować w wyborze? Cytuj
Schnaider Napisano Sobota o 18:40 Napisano Sobota o 18:40 Ja kupiłem sobie jak niżej w Media Expert i robi robotę Poręcz wielofunkcyjna GORILLA SPORTS 2474 2 Cytuj
SportowyTypżycia Napisano 1 godzinę temu Napisano 1 godzinę temu Jeśli masz ławkę i hantle to możesz wykonać pełen trening klatki. Rozpiętki oraz wyciskanie hantli przy różnych ustawieniach ławki zapewnie ci możliwość przetrenowania klatki tak jak chcesz Cytuj
Rekomendowana wypowiedź
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.