Skocz do zawartości

Blog z walki o lepsze jutro


HapyProsie

Rekomendowana wypowiedź

Witam będzie to blog treningowy i dietetyczny. Z redukcji którą zacznę 20.05.2024
Coś o mnie

1.WIEK:26

2.WAGA:128

3.WZROST:176

4.WYMIARY: -Biceps: 38 -Klata: 126 -Udo: 80 -Talia: 131 na pasie 
5.STAZ NA SILOWNI: coś tak kiedyś 
6.CEL redukcja 95 kg do końca roku 
Nałogowy palacz +alkohol [ od 3 lat bez innych używek ] 

Do 18 roku życia byłem w miarę sprawny coś tam biegałem coś tam dźwigałem ,potem imprezy itp . Więc styl życia był bardzo wykańczający do dziś 12.05.24 mam dość takiego życia zawiązać buty to już nie lada wyczyn a mam zaledwie 26lat.
Planuje raz w miesiącu robić aktualizacje ankiety , a raz w tygodniu krótki opis treningu i diety. Plus co tydzień jakieś wyzwanie np od dziś nie pale i nie piję [ znaczy od jutro bo jeszcze mam piwo] Treningi będę robił w domu ponieważ nie widzę sensu płacić za karnet na siłownie skoro zwykły spacer to wyzwanie + pracuję po 60-90 h tygodniowo . Więc zanim skończę pracę potem prysznic dojazd do siłowni + trening . Wiem , że nie dam rady na dłuższą metę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, pomysł dobry oby realizacja wypaliła, pamiętaj żeby zacząć na spokojnie i nie rzucać się na głęboką wodę. Twój wpis spowodował że po przerwie mojej nieobecności na forum wpadłem aby “swoje 3 zdania powiedzieć” Bo, bo wiem jak to jest, próbować coś w życiu zmienić i pomimo że są chwile że idzie zajebiście to niestety, nie zawsze tak jest. Ale wiem jedno, pomimo wszystkich potknięć pomimo przerwy i pomimo chwilowego nieogarnięcia wierzę że można wszystko. Ja niebawem wracam, jak coś pisz. Pomogę jak mogę :) Wygrywania 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie weźmiesz za siebie to z takim trybem życia do 40stki może być już ciężko. 

Ale pamiętaj, że tylko na Instagramie cuda się dzieją. W życiu jeśli organizm został zapuszczony latami nie da rady tego odkręcić tygodniami i potrzeba cierpliwości oraz konsekwencji. Bo na pewno będą wzloty i upadki. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak pisałem od dziś zaczynam .
Od tego tygodnia zaczynam dietę i trening.
Dieta 200gB W i T  2500kcal 
Planuje trzymać sztywno Tylko kcal i białko, tłuszcze raczej wyżej.
Trening z aplikacji ,,Transfo....5.0" + kardio 20 min [ Za jakiś czas pospawam sobie siłownie ]

Wyzwanie na ten tydzień to zadbanie o sen 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak by co żyję miałem przerwę ponieważ pracowałem po 16 h i zanim dojechałem do domu to miałem średnio 4 h na sen . Od czwartku ruszam z remontem domu , ale za to będę już na miejscu więc przynajmniej michę będę trzymał 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...