Skocz do zawartości

duża nadwaga, potrzebna sumplementacja :)


ka.ta

Rekomendowana wypowiedź

Witam,

 

jestem kobietą 27 lat, 173 cm, 94 kg, chce zrzucic 25-30 kg.

Zaczełam diete 1300/1500 kcal, zbilansowana i zdrową, ale niestety jestem na niej głodna, przynajmniej na razie i mam ochote na słodycze i podjadanie. Ćwiczę na miare mozliwości, tyle ile kondycja pozwala. Wiadomo, wraz z jej wzrostem, będę coraz bardziej aktywna. Kupilam orbitrek, robię przysiady, wkrótce dołącze basen a z czasem siłówkę, chociaż zależy mi glównie na  wypracowanej pupie i udach.

Pomimo nadwagi moja sylwetka jest proporcjonalna, nie mam jako takich trudnych obszarów, bardziej lub mniej otluszczonych.

 

Mam za sobą wiele przygód z odchudzaniem suplementami, głodówkami itd. Mój plan działania jest na nastepne kilka miesiecy, potrzebuje porady odnosnie suplementów. Zamierzam kupić to wszystko na raz ale nie wiem które kiedy brać, przed czy po cwiczeniach, jedzeniu itd, które łączyć i ile mogę brac jednocześnie. A moze kupić jeszcze cos innego...Oczywiście zależy mi na spektakularnych efektach :)

 

Przeczytałam tutaj wiele i wybrałam sobie taki zestaw:

 

OxyEca Black + Liporedux + Stimerex Hardcore + Lean FX + Target A2 + Amic Diuretic

 

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Pierwsza i zasadnicza rzecz to ilość kalorii jaką spożywasz. Jest zdecydowanie zbyt niska. Przy takiej podaży kalorii w stosunku do aktualnej masy ciała, nie tylko będziesz notorycznie głodna, ale i z czasem mocno osłabiona, a przede wszystkim w niedługim czasie Twój metabolizm znacznie się spowolni i za jakiś czas waga stanie w miejscu, nawet jeśli kalorie będziesz nadal ograniczała. Inna sprawa to taka, że na początku będziesz faktycznie chudła, lub już chudniesz, ale następuje zarówno spalanie tłuszczu jak i degradacja tkanki mięśniowej. Także zmniejszasz się, ale wcale nie poprawia się skład ciała (procent tkanki tłuszczowej). Przede wszystkim zwiększ podaż kalorii do poziomu przynajmniej do tych 1800kcal i wraz ze spadiem wagi stopniowo po 100 kcal. zmniejszaj, jednak nigdy poniżej poziomu 1200 kcal.

Bazuj głównie na produktach białkowych i opartych o zdrowe tłuszcze, a unikaj węglowodanów, przez co nawet przy mniejszym deficycie kalorycznym niż masz teraz tłuszcz będzie szybciej się spalał, a Ty będziesz się lepiej czuła. Oczywiście głód nadal będziesz odczuwać, ale to zniwelować można suplementami.

 

Pierwsza sprawa to taka, że ten zestaw, który wymieniłaś zawiera 2 suplementy oparte głównie o stymulanty i nie mogą być jednocześnie stosowane (OxyEca Black oraz Stimerex Hardcore).

Zakładając, że nie masz żadnych problemów zdrowotnych, powinnaś nieco go zmodyfikować, ja sugerowałbym na następującą konfigurację:

Stimerex Hardcore (ewentualnie moim zdaniem lepsza opcja w Twoim przypadku Lipodrene Hardcore) + Liporedux + Target A2 + Diuretic Complex + Lean FX (ewentualnie Cannibal Claw) + Satietrim.

Każdy z tych produktów działa niezależnie i oparty jest o odmienne składniki aktywne oddziałujące na inne receptory, co finalnie daje efekt synergii i atakuje tłuszcz na różnych płaszczyznach, zarówno tłuszcz brunatny, biały jak i trzewny. Niektóre spalają tłuszcz bezpośrednio, inne pośrednio, także ciężko skompletować coś skuteczniejszego z dostępnych na rynku produktów.

 

Jeśli chodzi o kwestie aktywności fizycznej, to idziesz w dobrym kierunku, przysiady sobie odpuść, szybko męczą, a kalorii niewiele spalisz, lepiej tą energię poświęć na trening tlenowy (np. orbitrek, rowerek itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...