Jump to content

VPX Redline Ultra Hardcore opinie  

6 members have voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   1
  • Dobry
   1
  • Przeciętny
   3
  • Słaby
   1
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Spalanie tłuszczu
   0
  • Pobudzenie i energia
   4
  • Kontrola apetytu
   2
  • Przyspieszenie metabolizmu
   1


Rekomendowana wypowiedź

Redline Ultra Hardcore - to jeden z najciekawszych składowo spalaczy na rynku, trój-fazowa mieszanka, która dopala procesy termogenezy i energogenne w stopniu w jakim do tej pory mogłeś tylko pomarzyć.

VPX Redline Ultra Hardcore to ultra nowoczesny spalacz tłuszczu, który posiada najbardziej złożoną technologicznie budowę na rynku. jego działanie opiera się o trzy podstawowe fazy.


Faza Pierwsza! Sprawdź tylko to szokujące naukowe odkrycie od VPX RedLine Ultra Hardcore - jest to jedyny matrix zaprojektowany w celu niszczenia tłuszczu poprzez drżeniową odpowiedź organizmu. Poprzez dreszcze organizm spala ogromne ilości energii, magazynowanej w postaci tkanki tłuszczowej, mając za główny cel utrzymanie odpowiednio wysokiej temperatury ciała.
 
Faza Druga! Ale to nie wszystko! Oprócz dreszczy będziesz wręcz zalewał się potem będącym odpowiedzią na silne procesy termogeniczne w twoim organizmie. Połączenie tych dwóch mechanizmów działania pozwala na osiągnięcie niespotykanych dotąd wyników w redukcji tkanki tłuszczowej!
 
Faza Trzecia! Kolejną fazą jest podkręcanie metabolizmu dzięki któremu będziesz spalał ogromne ilości zalegającego tłuszczu który odkłada się przy wysoko weglowodanowej diecie. Czemu tak się dzieje ? Ponieważ weglowodany to przede wszystkim cukry ,a te podnoszą poziom insuliny najbardziej anabolicznego hormonu w ludzkim organizmie ,lecz jest tez on niestety anaboliczny dla tłuszczy VPX Redline Ultra Hardcore ma za zadanie przyśpieszyć przemianę materii i tym samym zapobiega odkładaniu się tłuszczu.

VPX_Redline_Ultra_Hardcore_opinie.jpg
 
Opis poszczególnych składników VPX Redline znajduje się poniżej:
Kofeina Bezwodna - najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym. Działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe). 
 
Trans-Resveratrol - związek występujący w dużych ilościach w czerwonym winie, pomaga w leczeniu przewlekłych chorób płuc, np. astmy czy obturacyjnej choroby płuc, a nawet schorzeń stawów. Jest to związane z silnym przeciwzapalnym działaniem tego związku. Z najnowszych badań wynika, że resveratrol hamuje rozwój procesów zapalnych w nabłonku oddechowym. Zdaniem autorów, wyniki ich badań wskazują, że przeciwzapalne spektrum działania resveratrolu jest na tyle duże, iż może on być wykorzystywany w medycynie do leczenia różnorodnych schorzeń o podłożu zapalnym. Mogą to być np. schorzenia dolnych dróg oddechowych, takie jak astma, czy przewlekła obutracyjna choroba płuc, a także stany zapalne stawów. Przeciwzapalne działanie resveratrolu polega m.in. na blokowaniu uwalniania z komórek nabłonka oddechowego związków sprzyjających zapaleniu - takich jak interleukina-8 (IL-8). IL-8 "przyciąga" komórki odporności, które wywołują stany zapalne. 
 
Gugglosterony E&Z – są to związki pozyskiwane z Balsamowca Mukul. Od setek lat używane w tradycyjnej Indyjskiej medycynie ludowej. Ich główne działanie polega na wywieraniu wpływu na metabolizm tarczycy – stymulują ją do zwiększenia wydzielania tyroksyny, hormonu odpowiedzialnego za kontrole tempa przemiany materii oraz rozpad tkanki tłuszczowej. Dodatkowo Gugglosterony pozytywnie wpływają na profil lipidowy (poziom cholesterolu) co bywa częstą przyczyną chorób w późniejszym okresie życia. 
 
cAMP - cykliczny Adenozynomonofosforan jest wewnątrzkomórkowym przekaźnikiem w sygnalizacji hormonalnej, reguluje rozpad i syntezę glikogenu, przyspiesza proces rozbicia lipidów, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, aktywuje kinazy białkowe (odpowiedzialne za proces odpowiedzi komórkowej) oraz wpływa na glikogenezę wątrobową.

VPX_Redline_Ultra_Hardcore_dzialanie.jpg
 
Urydyno-5'-monofosforan (ATP) - organiczny związek chemiczny, nukleotyd złożony z rybozy, urydyny i dwóch grup fosforanowych. Są to cukry proste czyli naturalny składnik wytwarzany w organizmie. Są efektywnym i bezpiecznym składnikiem do zachowania wysokiego poziomu energii i szczytowej formy fizycznej. Suplementacja nimi jest najefektywniejszą drogą szybkiej zamiany ATP ( adenozynotrifosforanu ) i ADP ( adenozynodifosforanu ), zwiększenia poziomu energii w komórkach mięśni oraz zwiększenia ilości tlenu i energii niezbędnej do pracy serca i mięśni . Odpowiednia ich ilość w organiźmie pomaga w odbudowie energii. 
 
źródło: www.bestbody.com.pl
Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

to już nie ta wersja co produkowana kilka lat temu, producent wyrzucił ze składu wszystkie najlepsze składniki odpowiedzialne za termogenezę i został same stymulanty, stosowałem starą i nową wersję, nie ma porównania, na pewno nie polecił bym go obecnie nikomu, a dużo ludzi czyta opinie sprzed 5 lat, kupują aktualna wersję i dziwią się dlaczego nie działa jak należy

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie takie 4 / 10 bo spodziewałem się więcej. Biore to dopiero kolo 2 tygodni z rana 1 capsa to na początku nie czuc nic a po godzinie przypomina mi się ze jednak cos bralem bo tetno skacze bardzo szybko. Nawet przy niewielkim wysilku. Czuc w prawdzie dość silne pobudzenie ale to raczej powoduje duzy dyskomfort i problemy z koncentracja. Narazie problemow z zasypianiem poki co niemam ale mysle ze gdy będę stosowac w pozniejszych godzinach to będzie gorzej. Poki co to efektow zadnych nie widac a dawki nie zwieksze bo się troche boje tego spalacza. Na pewno dokoncze opakowanie chociaz w minimalnej dawce. Na dzien dzisiejszy to kasa w bloto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...