Jump to content
Sign in to follow this  
Motorek1950

Przejście Z Redukcji Na Masę

Rekomendowana wypowiedź

Przejście Z Redukcji Na Masę

Witam Serdecznie, na wstępnie proszę o wyrozumiałość gdyż jestem początkujący, Zaczęło się od tego że wazylem 122 kg  a pierwsze 20 kg schudlen na dobrej dopięte diecie, potem było troszkę  lenistwa i od 2 miesięcy jestem na Diecie 1000 kcal  ( wiem że nie jest to zdrowe )  Aktualnie waże 85 kg i 181cm wzrostu 24 Lata, na codzień pracuje fizycznie.

Czy uważacie  że mam dobra wagę żeby przejść na Masę? Jeżeli nie to do dlaczego?

A jeżeli Tak, to w jaki sposób przejść z Redukcji Na Masę, powtarzam jem 1000kcal dziennie i jakieś lekki trening Areobowy, zero siłowych.  Nie chciał bym się zalac tylko zwiększyć masę  ale dobrze wyglądać. Z góry sorry za nie profesjonalne wyrazy, ale powtarzam jestem Laikiem, liczę  na waszą pomoc 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie twoje sytuacja z wejściem na masę z pewnością nie będzie łatwa, jeśli jesz cały czas po 1000 kalorii to metabolizm z pewnością masz już mocno zwolniony. Poza tym jeśli nie robiłeś żadnych treningów siłowych to zapewne skład ciała jest taki, że ciągle troche fatu siedzi. Ogólnie to nie myślałbym narazie w twoim przypadku o typowej masie, bo to całkowicie bez sensu.

W pierwszej kolejności dodaj te 3 treningi siłowe w tygodniu żeby dać jakiś bodziec dla mięsni. Zacznij podnosić kalorie np. o 150-200 kcal co 7-10 dni by wyjść z tak głębokiego deficytu. Ważne tez aby nie zwracać tak uwagi na wagę, ale raczej skupić się na takich aspektach jak miarka czy po prostu lustro.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej tradycyjny trening siłowy na wolnych ciężarach żeby zacząć odbudowywać nieco mięsa po takim spadku wagi. Aeroby oczywiście zostaw w dni wolne albo po treningu, zależy od tego jak masz czas. I przede wszystkim jak kolega wspomniał zacznij dodawać te kalorie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...