Skocz do zawartości

thermo bombs spalacz  

4 głosy

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   0
  • Dobry
   4
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   0
 2. 2. Ocena działania spalacz

  • Spalanie tłuszczu
   4
  • Hamowanie łaknienia
   0
  • Wzrost energii
   2
  • Przyspieszenie metabolizmu
   2


Recommended Posts

Thermo Bombs - ekstremalnie skuteczny suplement przyspieszający przemianę materii jednocześnie stymulując lipolizę tłuszczu. Zawiera tylko i wyłącznie najbardziej zaawansowane składniki o naukowo potwierdzonym działaniu. Thermo Bombs jest czymś znacznie więcej niż kolejnym termogenikiem, usuwa wodę podskórną przez co widocznie przyczynia się do poprawy sylwetki już po kilku dniach stosowania. 
 

 • Doskonale pali tłuszcz dodając przy tym potężną dawkę energii
 • Skutecznie przyspiesza metabolizm spoczynkowy
 • Hamuje nadmierny apetyt i chęć podjadania
 • Usuwa zatrzymaną wodę podskórną
 • Precyzyjne spalanie najbardziej uporczywej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha i bioder

Nutraclipse Thermo Bombs to zupełnie nowy rodzaj spalacza, gdyż został zaprojektowany, aby szybko topić tłuszcz, pomagając jednocześnie chronić tkankę mięśniową. Thermo Bombs Hyper Shock działa szczególnie w tych rejonach ciała, w których znajduje się uporczywa tkanka tłuszczowa, sprawdza się w sytuacji kiedy inne spalacze zawodzą.
 

Marka Nutracplise wprowadziła na rynek doskonale opracowany spalacz tłuszczu, w którym użyto najbardziej zaawansowane i możliwie silne składniki.

DL-Phenylalanine aktywuje i wzmacnia działanie endorfin, dynorfin i enkefalin, które są kluczowymi substancjami samoregulacyjnych procesów ciała. Oprócz funkcji hamujących apetyt i promujących dobry nastrój, DL-PA jest jedyną substancją naturalną, którą nauka uznaje za środek całkowicie bezpieczny pod względem zdrowotnym do tłumienia chronicznego bólu i depresji.

1,3,7,8-Tetramethylxanthine działa pobudzająco, obniżając poziom Adenozyny, hamuje rozpad cAMP - tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

Tkanka tłuszczowa jest stosunkowo słabo ukrwiona, dlatego też organizm ma utrudnione szlaki metaboliczne do czerpania z niej zasobów energii. Szczególnie słabo ukrwionymi miejscami są uda, biodra, brzuch, pośladki i okolice klatki piersiowej u mężczyzn, dlatego są to tzw. miejsca, gdzie najliczniej zgromadzone są receptory alfa-2. To okolice zwane potocznie „strefami uporczywego tłuszczu”.  Często zauważamy, że mimo treningu i diety uzupełnionej spalaczami tłuszczu te miejsca nie wyglądają najlepiej, dzieje się tak za sprawą hamującego wpływu alfa-2 receptorów. Kiedy na skutek podania johimbiny zwalniamy je od hamującego wpływu tych receptorów, następuje znaczące rozszerzenie sie naczyń w tych obszarach ciała alepiej ukrwiona tkanka tłuszczowa przegrzewa się, przez co łatwiej dostępna jest dla lipolitycznych hormonów. Dlatego podczas wysiłku fizycznego kiedy występuje potrzeba dodatkowych kalorii organizm może je również czerpać z tłuszczu z tych uporczywych miejsc, a jeśli mamy tego tłuszczu tam najwięcej  to właśnie z tych miejsc organizm czerpie je wtedy w pierwszej kolejności. Aby naturalnie podnieść NE  do poziom wysokiego, który umożliwi szybkie palenie tkanki tłuszczowej, trzeba intensywnie i długo ćwiczyć oraz nie jeść przez kilka godzin.

Rauwolfia Serpentina - roślina zawierająca cały szereg różnych alkaloidów wśród, których znajdują się: johimbina (oraz alfa-johimbina), rezerpina, ajmalina, deserpidyna oraz serpentynina. To nowa, innowacyjna postac alkaloidu Yohimbiny czyli Alfa-Yohimbina HCL nieznaczna zmiana budowy chemicznej sprawia, ze Alfa-Yohimbina wykazuje wlasciwosci o wiele bardziej selektywne. Dziala niesamowicie mocniej, jednak nie wplywa na pobudzenie calego ukladu nerwowego, a jedynie te receptory, które odpowiadaja za rozszerzenie sie naczyn w obrebie stref uporczywego tluszczu. Efektem jest precyzyjne rzezbienie sylwetki w miejscach, skad pozbycie sie go jest szczególnie trudne z uwagi na slabe ukrwienie. Dodatkowym atutem Alfa-Yohimbiny jest fakt, że wydłuża w czasie wszystkie efekty dzialania produktu.

AMP Citrate działa bardzo szybko, bo już po 20-30 minutach poczujesz jego moc, a jego efekty utrzymają się nawet do 6-8 godzin. Precyzyjnie wyważony czas działania to cecha AMP Citrate. Działa w kilkanaście minut po zażyciu daje uczucie nagłego kopa energii. Jeśli chcesz nagłego przypływu mocy przed treningiem i zwiększenia energii w trakcie treningu wysiłkowego czy sesji cardio - AMP Citrate sprawi, że osiągniesz jeszcze lepsze wyniki!

Chlorowodorek synefryny swoją budową i działaniem przypomina adrenalinę. Hamuje łaknienie, stymuluje alfa i beta adrenoreceptory, tym samym nasila procesy lipolityczne oraz podnosi poziom cAMP.
 
Johimbina zwiększa poziom noradrenaliny we krwi, która pobudza hormono-wrażliwą lipazę do rozpadu trójglicerydów, co zostało nawet potwierdzone przez kilka prac badawczych. W ostatnich latach johimbina stała się jednym z komponentów wieloskładnikowych preparatów stymulujących metabolizm tłuszczowy. Niektóre badania wykazały dużą efektywność johimbiny w spalaniu tzw. opornej tkanki tłuszczowej. W przypadku mężczyzn są to okolice brzucha, natomiast u kobiet uda oraz pośladki.
 
Za utratę opornej tkanki tłuszczowej odpowiedzialne są receptory alfa-2-adrenergiczne, które w największej ilości rozlokowane są właśnie w tych "niechcianych" miejscach. Jeżeli receptory alfa są aktywne, proces liolizy (czyli rozkładu tłuszczu) jest zahamowany.
 
Alfa johimbina jest inhibitorem receptorów alfa, hamujących ich aktywność. Należy także wspomnieć o istnieniu receptorów beta-adrenergicznych, które odpowiedzialne są za pobudzanie do rozkładu tkanki tłuszczowej. W zależności od części ciała proporcje między ilością receptorów alfa i beta są różne. Jeżeli zwiększymy aktywność receptorów beta, jesteśmy w stanie szybciej spalać tkankę tłuszczową.

Thiamine Disulfide - jest to syntetyczna pochodna rozpuszczalnej w wodzie witaminy - tiaminy,  która w przeciwieństwie do niej jednak jest ma charakter lipofilny. Zdecydowanie łatwiej przekracza barierę krew-mózg zwiększając tym samym poziom tiaminy i estrów fosforanu tiaminy w mózgu i modulując aktywność wielu neuroprzekaźników. 
 
Thiamine Disulfide poprawia zdolności wysiłkowe głownie poprzez odsunięcie w czasie objawów zmęczenia ośrodkowego. Wchodzi w skład preparatów o działaniu stymulującym, w tym stacków kreatynowych i no-boosterów oraz tzw. spalaczy tłuszczu.
 
źródło: www.BestBody.com.pl

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

stosowałem go w zeszlym roku, w sumie bez jakichś wilkich rewelacji, pamiętam że był to jeden z niewielu spalaczy po których bardziej, zamiast mniej, chciało mi się jeść, ale słyszałem że jakieś nowe wersje powychodziły, były wersje usa i europejskie to już sam nie wiem jaką miałem wtedy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Swoje doświadczenia porównuję z Lipodrene, stosowanym przez miesiąc wcześniej, pierwszym spalaczem w moim życiu. Z nim udało mi sie zbić 5 kilo w 5 tygodni. 

Slyszalem cos o zmianie skladu, ale szczegolow nie znam. Tak czy owak przez 5 tygodni stosowałem aktualną, stosując po 1 kapsułce dziennie, dodając ewentualnie drugą przed treningiem (zgodnie z zaleceniami). 

 

Jedno co moge powiedzieć, że NIE robi ten środek, to hamuje łaknienia. Nie miałem może napadów głodu, jak to bez niczego miewam, ale to by bylo na tyle. 

 

Co z drugiej strony Thermo Bombs robi skutecznie to przyspiesza metabolizm, spalanie i dodaje energii. Udało mi się osiągnąć efekty na poziomie kilogram na tydzień przez pierwsze dwa tygodnie stosowania, potem zachorowalem i 3 tygodnie w zasadzie nie cwiczylem. Zwiększonej potliwości specjalnie nie zauważyłem, ale i Lipodrene dużo mi jej nie zwiekszył. Energia po Thermo Bombach jest z gatunku "czystej", daje raczej lepsze skupienie, aniżeli eksplozywność Lipodrena. 

 

Generalnie wystawiam pozytywną ocenę, zwłaszcza, że środek ten da się pozyskać stosunkowo tanio (już 120 zl za butelkę). Ciekawa jest dla mnie jego zbieżność opakowania z Termocore, ale może to przypadek - w koncu sklad inny. 

 

Efektów ubocznych nie stwierdzono, jedynie czasem byly drobne problemy z zasypianiem - co zrozumiale. Dzialania Thermo Bombs dość długie, zgodnie z reklamą. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sobie chwalę jego działanie. Nie tylko dobrze spala tłuszcz, ale i samopoczucie podczas jego stosowania się nie pogarsza jak w przypadku wielu termogeników. Co dla mnie ważne mocniej spala tłuszcz niż pobudza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz


×