Jump to content
Przemo

Ground Zero+Alphaburn+Erase Fast- jak stosować?

Rekomendowana wypowiedź

Ground Zero+Alphaburn+Erase Fast- jak stosować?

Witam.
Zauważyłem tu wiele ciekawych i fachowych porad a ponieważ nie mam (pomimo wieku - 41lat) dużego doświadczenia w tym temacie (szczególnie w diecie i suplementacji) zdecydowałem się poprosić o odpowiedź na kilka pytań.
Wzrost- 178cm
Waga- 86.2kg
Pas- 103.5cm
BF- 27.8%
Wiem, wyniki fatalne, szczególnie dla byłego piłkarza ale ostatnia dekada przeleciała jakoś między palcami i pozostawiła po sobie wyraźny ślad w postaci dość mocno zaawansowanej "lustrzycy".
Jestem od 9 tygodni na redukcji (pierwsza w życiu dieta- choć podobno lepiej późno niż wcale). Zaczynałem od 94.5kg, 112cm w pasie i 32% BF także postęp jakiś jest chociaż wiem, że dużo pracy jeszcze przede mną. Pełny rygor, żadnego podjadania, słodyczy a nawet browarka, pierwszy i narazie jedyny cheat meal po 6 tygodniach. Siłownia 3x w tygodniu (split), rowerek stacjonarny 10min przed każdym treningiem i 20min bezpośrednio po - 2 razy (oprócz dnia, w którym robię nogi). Ale w ostatnich 2-3 tygodniach wszystko przystopowało (1kg i 0.5cm w pasie w dół). Czytałem, że to raczej normalne ale mimo wszystko po lekturze tego forum zdecydowałem się trochę pomóc losowi i zakupić często polecany tutaj zestaw Ground Zero + Alphaburn + Erase Fast, z tym że na początek Alphaburn solo (nawiasem mówiąc od dzisiaj 1 opakowanie), żeby troszkę organizm przyzwyczaić do spalaczy. Po skończeniu opakowania planuję 14 dni przerwy i wtedy już 45 dni na pełnym zestawie. Dlatego chciałem się upewnić czy dobrze rozszyfrowałem wasze wskazówki odnośnie mojego przykładowego trybu dnia ( trening pon-śr-pt godzina 11) i mojej suplementacji. I ogólnie czy wogóle taka konfiguracja jakoś w miarę się kupy trzyma?
Dzień treningowy: 7.00- pobudka (bcaa 5g, bialko 30g, witaminy 1kap), 9.00- śniadanie (omega3- 2kap), 10.30- kreatyna mono 5g, bcaa 10g i od tygodnia 0.5 porcji przedtreningówki IHS Iron Pump2.0 (też w ramach przygotowania do Ground Zero i reakcji organizmu bo w życiu się kawy pić nie nauczyłem), 11.00- bezpośrednio przed treningiem- Alpha 2kap, GZ 1kap, pomiędzy siłowym a cardio bcaa 10g, po treningu- 5g kreatyna, białko 30g, 13.00- posiłek, 16- obiad, 17.30/18.30- Alpha 1kap, GZ 1kap, 21- kolacja (omega3-2kap, Erase Fast 2kap, po kolacji witaminy 1kap), przed snem- zma 1kap.
DNT: 7.00- pobudka (Alpha 2kap, GZ 1kap, kreatyna 5g, bcaa 10g, białko 30g, witaminy 1kap), 9.00- śniadanie (omega3-2kap), 17.30/18.30- Alpha 1kap, GZ 1kap, 21.00- kolacja (omega3-2kap, Erase Fast 2kap, po kolacji witaminy 1kap), przed snem- zma 1kap.
Oczywiście Alphaburn wprowadzam stopniowo od jednej kapsułki do śniadania docelowo (po 7 dniach) do trzech kapsułek.
Sorki za mój dlugi wywód i z góry wielkie dzięki za opinie i odpowiedź.
Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli w dzień treningowy wstajesz o 7 to warto tutaj dodać 1 kap. Alphaburna. Witaminy zawsze stosujemy do posiłków, a nie na pusty żołądek więc przerzuć tą porcję do śniadania. Co do samego bcaa to może zostać, choć ja osobiście dałbym tylko w dni treningowe 10 g przed i 10 g po treningu, albo możesz wymieszać 10-20 g i popijać rozpuszczone w wodzie przez cały trening. Omega 3 zawsze dodawaj do posiłków w których masz jakieś źródło tłuszczy. Można też Erase Fast dać 1 kap. przed snem i 1 kap. przed śniadaniem, tak byłoby optymalnie. Reszta wygląda dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super! O to właśnie mi chodziło.
Kazam, wielkie dzięki za porady, plan już zmodyfikowałem według Twoich zaleceń.
Jak już mam okazję porozmawiać z fachowcem to tak z innej beczki: ogólnie jak długo redukować? Wiadomo, że docelowo chciałbym jednak tych mięśni trochę zarzucić na siebie, moim celem (a raczej odległym marzeniem) byłoby 12, maksymalnie 15% tkanki tłuszczowej i waga pewnie w okolicach 90ciu. Czy nieprzerwanie redukować aż do 15stu czy przeplatać to jakoś z masą? Albo z góry podzielić np cały rok na redukcję, siłę, masę (rzeźbić na razie nie ma czego)?
Jeszcze raz dzięki za porady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak rzeźba, jest to po prostu inna nazwa dla redukcji, to tak jako ciekawostka. Generalnie zaleca się aby redukcja nie trwała "całe życie" natomiast moim zdaniem robienie masy powyżej 18-20% tkanki tłuszczowej mija się z celem bo wtedy wrażliwość insulinowa komórek jest jeszcze dość słaba i ciężko coś zbudować. Jeśli będziesz czuł już duże zmęczenie, to możesz poprostu na kilka tygodni wskoczyć na nieco wyższe kalorie albo ograniczyć wysiłek, natomiast nie robiłbym typowej masy póki co.

Raczej planować całego roku na cykle treningowe nie ma sensu, nie da się przewidzieć postępów jakie zrobimy, nie wspominając o różnych losowych zdarzeniach. Raczej trzymałbym się pracy na bieżąco.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko teraz jasne. Redukujemy  co najmniej do 18%. 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • 2 Posts
  • 60 Views
  • 144 Posts
  • 20079 Views
  • 223 Posts
  • 213430 Views
  • 3 Posts
  • 1028 Views

×
×
 • Create New...