Jump to content
Karolina99

Jaki spalacz bedzie dla mnie odpowiedni?

Rekomendowana wypowiedź

Jaki spalacz bedzie dla mnie odpowiedni?

Hej. 

Zacznę od tego, że bardzo długo zbierałam się do schudnięcia. A właściwie całe życie. Przez ostatni rok myślałam, że dam sobie radę ale przez emigracje popadłam w dół emocjonalny i nie miałam psychicznej i fizycznej siły na nic. Za miesiąc wracam do Polski i nie chce już dłużej marnować swojego życia i nie chce go spędzić w oblanym tłuszczem ciele. Doszłam do naprawdę ekstremalnej wagi: 100kg przy wzroście 156cm. Tak, wiem „jak tak można się zapuścić?!” Itp. nie potrzebuję takich komentarzy bo między innymi fakt, że przez całe życie jedynie przybywało mi wagi i tak wystarczająco mnie dołuje. Mam juz rozpisaną dietę redukcyjną i robie treningi. Zeszło juz 2kg od poczatkowej wagi. Ale mam pytanie czy ktoś mógłby polecić mi jakiś spalacz, który może mnie wspomóc? Odrazu zaznacze ze nie mam zadnych problemów zdrowotnych plus kiedys przy braniu spalacza nie odczuwałam niczego negatywnego wiec szukam czegoś stosunkowo silnego. Jedynym warunkiem jest to, żeby działał. Cena nie jest na tyle ważna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbardziej kompleksowy który działa n to Fenix Ground Zero, realnie działa nawet bez wysiłku fizycznego - który jest oczywiście bardzo wskazany, jednak uważam iż sam Fenix nie wystarczy, proponowałbym dołożyć do niego Booster metabolizmu który podkręci trochę Twoją przemianę materii np, Cannibal Claw  z firmy Chaos and Pain lub Corti- Lean z Firmy Brown- ten wpłynie też na poprawę samopoczucia :-), dobrze by było zastosować także w celu usunięcia nagromadzonej wody podskórnej Diuretic Complex,  dobrym i sprawdzonym rozwiązaniem jest tez Cannibal Inferno Apocalypse w połączeniu z Alphaburn i także Diuretic complex, to wszystko oczywiście w przypadku kiedy piszesz iż nie masz żadnych problemów zdrowotnych i nie bierzesz leków

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie polecamy sklepów , każdy kupuje gdzie chce jak wklepiesz w Google na pewno znajdziesz kilka opcji, wystrzegaj się raczej aukcji na allegro gdzie sprzedającymi są pojedyncze osoby a nie sklepy gdyż wtedy nie ma pewności co tak na prawdę dostaniesz

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, ja jestem teraz na początku współpracy z trenerem personalnym. Zaczęłam też biegać, szukam czegoś co pomoze mi w lepszym spaleniu tkanki tłuszczowej. Doradzicie coś? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zerknij sobie do podwieszonego tematu z rankingiem spalaczy tłuszczu, masz tam wszystkie potrzebne informacje i przedstawioną charakterystykę poszczególnych produktów oraz odpowiedź na większość pytań :-)

Bieganie to bardzo dobra forma aktywności fizycznej, której efektywność można by było dodatkowo wspomóc spalaczem typowo termogenicznym oczywiście o ile nie posiadasz żadnych problemów z sercem czy układem krążenia. Warte uwagi produkty to wspomniany tu już wcześniej Ground Zero, Thermo Craze, Cannibal Inferno Apocalypse czy Clinical Burn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • 29 Posts
  • 9878 Views
  • 3 Posts
  • 1603 Views
  • 13 Posts
  • 7927 Views
  • 14 Posts
  • 3974 Views
  • 2 Posts
  • 778 Views

×
×
 • Create New...