Skocz do zawartości

Jaki spalacz bedzie dla mnie odpowiedni?


Rekomendowana wypowiedź

Jaki spalacz bedzie dla mnie odpowiedni?

Hej. 

Zacznę od tego, że bardzo długo zbierałam się do schudnięcia. A właściwie całe życie. Przez ostatni rok myślałam, że dam sobie radę ale przez emigracje popadłam w dół emocjonalny i nie miałam psychicznej i fizycznej siły na nic. Za miesiąc wracam do Polski i nie chce już dłużej marnować swojego życia i nie chce go spędzić w oblanym tłuszczem ciele. Doszłam do naprawdę ekstremalnej wagi: 100kg przy wzroście 156cm. Tak, wiem „jak tak można się zapuścić?!” Itp. nie potrzebuję takich komentarzy bo między innymi fakt, że przez całe życie jedynie przybywało mi wagi i tak wystarczająco mnie dołuje. Mam juz rozpisaną dietę redukcyjną i robie treningi. Zeszło juz 2kg od poczatkowej wagi. Ale mam pytanie czy ktoś mógłby polecić mi jakiś spalacz, który może mnie wspomóc? Odrazu zaznacze ze nie mam zadnych problemów zdrowotnych plus kiedys przy braniu spalacza nie odczuwałam niczego negatywnego wiec szukam czegoś stosunkowo silnego. Jedynym warunkiem jest to, żeby działał. Cena nie jest na tyle ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej kompleksowy który działa n to Fenix Ground Zero, realnie działa nawet bez wysiłku fizycznego - który jest oczywiście bardzo wskazany, jednak uważam iż sam Fenix nie wystarczy, proponowałbym dołożyć do niego Booster metabolizmu który podkręci trochę Twoją przemianę materii np, Cannibal Claw  z firmy Chaos and Pain lub Corti- Lean z Firmy Brown- ten wpłynie też na poprawę samopoczucia :-), dobrze by było zastosować także w celu usunięcia nagromadzonej wody podskórnej Diuretic Complex,  dobrym i sprawdzonym rozwiązaniem jest tez Cannibal Inferno Apocalypse w połączeniu z Alphaburn i także Diuretic complex, to wszystko oczywiście w przypadku kiedy piszesz iż nie masz żadnych problemów zdrowotnych i nie bierzesz leków

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zerknij sobie do podwieszonego tematu z rankingiem spalaczy tłuszczu, masz tam wszystkie potrzebne informacje i przedstawioną charakterystykę poszczególnych produktów oraz odpowiedź na większość pytań :-)

Bieganie to bardzo dobra forma aktywności fizycznej, której efektywność można by było dodatkowo wspomóc spalaczem typowo termogenicznym oczywiście o ile nie posiadasz żadnych problemów z sercem czy układem krążenia. Warte uwagi produkty to wspomniany tu już wcześniej Ground Zero, Thermo Craze, Cannibal Inferno Apocalypse czy Clinical Burn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...