Skocz do zawartości

Proszę o korekty w treningu


Lukasz090

Rekomendowana wypowiedź

Witam mam 29lat 180cm wzrostu i waźe 78kg. Postanowiłem wziąć się ostro za swoją sylwetkę no ale niestety robie to bez niczyjej pomocy. Mój trening wygląda następująco. 1 dzień Klatka.trzy ćwiczenia na ławce prostej. rozpiętki, wyciskanie sztsngielek oraz przenoszenie sztangielki za tył głowy. Serie 6×15. 2 dzień biceps triceps i plecy. Podnoszenie sztangieleg w pozycji stojącej. Podnoszenie sztangielki za głową oraż wymachy na ławce leżąc na brzuchu serię również 6×15 . 3 dzien. Nogi i brzuch. Wyroki ze sztangielkami przysiady oraz unoszenie nóg leżąc na plecach na ławeczce serię również6×15 po tych dniach treningowych powtarzam zabieg i od nowa wtedy robie tylko wolna niedziele od treningu. Dodam że ćwiczenia robie w domu ok godz  20 i poświęcam na nie conajmniej godzinę.posiłki staram się jeść o rownych godzinach . Dodam że pracuje fizyczniejeżeli ma to znaczenie. Pomóżcie bo wkładam w to wiele pracy a na pewno robie coś źle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od intensywności tych treningów. Jeśli nie masz problemów z regeneracją możesz ćwiczyć 6 razy w tygodniu, jednak możesz zwiększyć nieco objętość i intensywność tych treningów i śmiało zmieścisz się np. w planie 4 - dniowym. Staraj się też zróżnicować nieco zakres powtórzeń a nie zawsze wykonywać ich 15. Czasami wrzuć serie siłowe po kilka powtórzeń które bardzo dobrze stymulują metabolizm i pozwalają na wyrzut hormonów anabolicznych. Ogólnie przy ćwiczeniach takich jak wyciskania, przysiady czy wiosłowania możesz dać niższy zakres np. 6-8, a przy izolowanych zostawić około 15 ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...